Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • furt AC uz mi to leze krkom
    • Strč prst zkrz krk.
  • daniel cross to jako spici agent a vudce temlaru v dobe desmonda?
  • Hele, mihnou se v tom Československý legie nebo je to úplně mimo to časový období? To by bylo dobrý *5*
    • Tikov
      ne, děj se odehrává cca 1888-1918 a 2000 +-
  • Ten assasín Mentracker *5*
  • No ale to by sypalo prachy menej a money must flow :)
  • Hairy_Ass
    "...který se věnoval příběhu asasína Nikolaje, který se potýkal s Templáři v carském Rusku a Daniela Crosse, který žil koncem 20. století..."

    Opravte si to století. *3*

    Jinak škoda že se AC3 neodehrává v tomhle prostředí. Doba vlády cara Mikuláše II. se pro tématiku AC jen hodí, včetně revoluce. *9*
    • Tak Rusko bych nechtěl ani náhodou, já jsem stále pro Japonsko tam se to hodí více.. křestani se tam snažili usadit a navíc by se mohlo hrát za ninju změna :)
      • Ehm křesťani se tam sice usadit snažli ale povedlo se jim to jenom v jednom městě a dál se nedostali čili jejich vliv na japonsko byl tak zanedbatelnej že i kdyby se tam nedostali tak by to na japonských dějinách vůbec poznat nebylo. *3* Jediný obdobý kde by se ten konflikt v japonsku dal jakžt takž zasadit jsou poslední boje samurajů proti císaři ( viz film poslení samuraj ) ale to už je skoro moderní doba čili bych byl zvědav jak by to přijali hráči když jim ve trojce vaděj i křesadlový muškety.
    • ales.smutny
      Proč? :) Pokud vím, tak Cross je další "Desmond", který je v časové linii 1998 :)
      • Hairy_Ass
        Tak to soráč, já to pochopil blbě. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit