Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moje současné PC na toto asi nestačí, takže si zatím přečtu toho Remarqua nebo se podívám na první světovou válku v barvě
    https://www.youtube.com/watch?v=h01uaFY3Ap8

    každopádně nebýt 1.SV, tak by nebyl ani nacismus ani komunismus. Jak nástup nacismu tak bolševická revoluce byly důsledky zavraždění rakouského arcivévody.
    • nebyt tebe tak tady umrem hloupi a nudou
    • a nebyt bile hory, mohli cesi vladnout cele evrope
  • TheGGG
    BF1 *14* *14* skvělá hra a nejlepší fps za rok 2016, v operacích jsem strávil moře času a na dlc se těším, nové operace potřebuji skutečně nutně...
  • je to sice sranda, ale když tam po týdnu člověk vidí víc samopalů a poloautomatických pušek, než bylo vyrobených za celý 4 roky, tak to trochu ten feeling ztrácí. Škoda.
    • On ti snad někdo brání v hraní oficiálního herního módu: Back to basics, kde všichni mají pouze opakovací pušky?
      • Jo, občas si to člověk zahraje, jen ty čekací doby na jednu hru jsou prostě někde jinde. Ono gamebalance by měl být hlavně v rukou studia, a ne v hlavě hráče kolik blbostí je ochoten ještě akceptovat.
        • Proc myslis ze jsou cekaci doby na tenhle mod tak dlouhy?
  • Uz je tam konecne Operations i ve variante HC ?
    • Ne, není, protože by se to nedalo hrát.
      • Tak samozrejme by to museli jeste trochu upravit. Ale asi jim to za to nestoji.
  • Kdyby hra na PC fungovala, měla dost hraču a nebyla plná hackeru bylo by to fajn.

    Mam 1060 a hra mi furt dropuje FPS už od zacatku na 20 snimku místama víc jak 40 mi nejde. Je toho plnej net ze to dělá spouste lidem. Když už clovek prekousne nízke FPS tak je to lné hackeru a nakonec da PC verzi poslední hrebik do rakve pohled na staty ohledne populace

    PC verze 30 000 online
    Xbox 100 000 online
    PS4 150 000 online

    To je už PC scena opravdu tak mrtvá a všichni hrajou na konzolích jen? Nadruhou stranu na konzoli to jede lepe než na pc a jeste bez hackeru, mít PSko taky hraju radeji tam.
    • Třeba už lidi na PC dostali rozum, ale to nebude asi ten případ no a na konzolích se to hraje, protože tam není nic kloudnýho co bys hrál dlouhodobě. Což je docela paradox když většinu exluzivních titulů dopaříš do 20hodin a těch co stojí za řeč spočítáš na prstech.
    • TheGGG
      kecy v kleci, mám gtx1070 a jedu na ultra s 60fps no problemo, na hackery jsem za 80 hodin hraní narazil jen párkrát a i když vyhledávání hráčů a zápasů je občas šajt, většinou se připojím bez problému a mapak se rychle zaplní...
      • A co jsi udělal s GTX1080 ??? Není to tak dávno, co jsi se tu s ní vytahovat. Trole?! *1* *1* *1*
        • vzdycky se vytahoval s 1070
    • Kamo hrát na PSku btf není žádná prdel, kdysi jsem na něm hrál btf3, protože jsem tenkrát neměl na novej pc a můžu ti říct, že první měsíc jsem z toho byl solidně flustrovanej, protože hrát střílečku na joysticku je celkem mazec a i když jsem si zvykl, stejně jsem časem radši upgradl a od btf 4 hraju na pc... Psko max na fotbal, bo hokej, ale ne na fps střílečku
    • XorxoxTalarius
      A jakej mas procesor? Ono se to sice mozna nezda, ale v nekterych hrach dela i5 a i7 pekny rozdil.
      Pripadne jake mas nastavene rozliseni, detaily, kolik mas operacni pameti, jaky a jak rychli disk pouzivas, jaky mas operacni system, nebo jaky mas internet.
      Jelikoz to ze mas kartu 1060 je nevypovidajici hodnota.
      Apropo, tech lidi je tam tak malo proto ze na PC je narozdil od konzoli velka moznost vyberu a tak zkratka prumerna hra tolik hracu nezaujala.
      • mam i5 4590, 16 gb ramky, všechny disky SSD, Je to ro stara mašina všechno jedu na max 60fps. SW battlefront terej jede na stejnem enginu mi jede 90-100 fps.

        Podle diskuzí na forech BF1 některý procesory zatěžuje na 100% ikdyž některé i slabší tolik nezatíží, jde tedy o bug a už dlouho cekam na opravu.
        • Já bych zkusil aktualizovat ovladače GPU.
    • Lukass
      Tak si tu konzoli kup a nepis nesmysly. Ja hraju na 960 na medium a pod 60 fps jdu malokdy. Pravda je ze na mapach Ameins, a Monte Grappa hra lehce dropuje, ale nic hroznyho navic jen na urcitejch mistech, zhruba o 5-8 fps. Ted ten update co vysel hre dost pomohl a dropy sou uplne minimalni.
    • Není mrtvá spíš nehrají tuto pytlovinu
      • Poradis mi prosimte nejakej kvalitni multak co bych misto tyhle pytloviny mohl hrat?
        • Paulcz
          Red Orchestra 1 - Darkest Hour mod
        • Counterstrike
        • Verdun !!!
      • Do pytloviny to ma skutecne hodne daleko.
        • Krescz
          skutecne je to pytlovina
          • Uvedte prosim priklad kvalitni ne-pytloviny, ktera by byla vhodnou alternativou ? dekuji
            • Squad
            • VERDUN - nic pro malý fanboye
          • Skutecne ne. To ze si hru nedokazes uzit protoze je zasazena do prvni svetovy s tim ze je to "holywoodskej" pohled a nebo ti to jede na prd ci vubec, je pouze tvuj problem.
            • To zasazeni do fantasy 1. svetovy je dost zasadni. Pres to vlak nejede, asi jako vybajeni vikinzi ve for honor. Proste ne.
  • Uz nevim o cem je conquest mod, ale jestli o zabirani bodu ABCD, tak by ten mod mohli odstranit ze hry uplne, protoze s valkou nema nic spolecneho. Pochvala tvurcum ze se snazi navodit dojem fronty.
    • Zabíráš v něm strategické body na mapě, jako mosty, bunkry, pevnosti, atd. Ale chápu, že někomu, kdo to ani nehrál a chce si jen zanadávat, to asi nemá moc smysl vysvětlovat. *7*
    • Proc by mel mit neco spolecnyho s valkou? Co to je za kec tohle? Rozum zustava stat nad takovymhle myslenkovym pochodem.
      • Když si tě v diskusích dává už i bob, je nejvyšši čas to zabalit
      • Protoze je to valecna hra na valku a vojaky?
        • "Protoze je to valecna hra na valku a vojaky?"

          Bobe, a víš ty co je vůbec hra? :-D
          • Co na to rict? :DDDDDD
    • Takze kdyz se napr. obsazovala nějaká kóta, tak to by se dalo přirovna k nějakému bodu/místu na mapě?
      • S obsazovanim jako takovym nemam problem, spis s tim ze ty body v BF hrach jsou random nedulezite mista na mape, treba nejaky bod je uprostred a jeho zajmuti v realu by znamenalo ze se dostanes do obkliceni. Navic system zajmuti ze staci par sekund pockat a mas vlajku a pak se ti tam spawnujou vojacci (co muze simulovat jakoze posily), i kdyz v realu by se tam nemeli jak dostat protoze je misto napr. obklicene atd.
        Proste dojem z valceni nulovy, s dobyvanim kot to nema moc spolecneho, spis to pripomina pobihani deti po piskovisti.
        • A proto tam jsou mody jako Operations nebo Rush...
  • Libi se mi v teto hre jak verohodne je udelanej teren. Snad prvni hra, kde za tim nevidim polygony. *3*
    • Kvalitně udělanou zem měl už první Crysis při zapnutý teselaci. Samozřejmně ne na konzolích, kde to nefungovalo, stejně jako x dalších featur Crytek enginu.
      • Nemel. V ty dobe pouzivali vlastnorucne udelany heightmapy z fotky. Do vypecene mapy z highpoly modelu to melo daleko. Natoz do photogrametrie. Kdyz si to dnes spustim, uz to vypada strasne blbe...
        • Tak to si to asi hrál na konzolích. První Crysis s modama vypadá ještě dneska líp, než většina her...
          • A on se tu nekdo bavil o Crysis s modama ? :D Boze lidi , ste fakt pitomci . Prvni Crysis bez modu je v dnesni dobe uz celkem humac . To je fakt . I kdyz sem si z neho tenkrat sednul na zadek
            .
            • Splet sem se, protože sem si neuvědomil, že některý ty věci tam byly přidaný modem, nicméně to nemění nic na faktu, že ten engine na to jak je starej toho umí ranec. Ve svý době těžce nadčasovej...
            • Při použití základní logiky dojdu ktomu že si v prvním příspěvku psal pouze o prvním Crysis při zapnutý teselaci, tak se to tady nesnaž zahrát do autu ty logiko.
            • Jenomže proč hrát bez modů, když můžu s modama. Jde o to, co dokáže ten engine...

              /logic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit