Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čeština k dispozici na citiesskylines.cz
  • DwaR
    hlavne nech vylepšia možnosti budovania ciest. mať preddefinovaných pár tipov ciest a nemôcť si vyskladať vlastnú je strašná otrava. môcť si navoliť počet pruhov pre autá, zelene, cyklistov a chodníkov, navzájom to spájať... to by bolo.

    P.S.: ak to medzičasom pridali, tak sorry za offtopic, hru som dlhšie nehral
  • Nojo,ale nemůžeš jim tam posílat tornáda a zapalovat požáry kochat se jak to nezvládají hasičské vozy,protože jsi jim je postavil na druhé straně města...a co potom s jadernou elektrárnou?Ví BŮŮŮCH.
  • Ještě datadisk na turismus a bude to bezva. Jsem zvědav s čím přijdou, ale rozhodně to zkusím.
    • Datadisk na turismus už byl (tím neříkám, že se s problematikou turismu popasoval úspěšně...).
      • To vím. Nevím, jak teď,ale v půlce listopadu příjmy z turismu nebo postavení 4 divů a město o velikosti 4 polí s 75 000 tisíci obyvatel, přijelo navštívit 400 turistů a příjem činil 1 000 dolarů.
        • To vychází z omezení enginu hry. Více turismu to nezvládne. Museli by pro to vypracovat statistickou simulaci a nespoléhat se tolik na individuální agenty. Musíš do těch čísel zapojit trochu fantazie a nebrat je tolik doslova. Každopádně, simulace té hry potřebuje těžce předělat, ale to je na jinou debatu.
  • Tak za tenhle datadisk budu rád, konečně se rozšíří mimo jiné, také možnosti budování silniční sítě, což bylo takový nedotažený v původní hře. Silniční síť by měla mít avizované zlepšení už v základu a ne to dokupovat jako králíky. No ale lepší, než kdyby se vydavatel už o hru dál nezajímal. CS hraji velice rád a díky i všem módům za neustálé vylepšování....
  • WalkingWad
    Je škoda, že nevydají nějaký datadisk co fakt přinese něco pořádného :(
    • Ano, např. Meaningful Simulation DLC...

      ale tohle je alespoň krapet krok správným směrem. Je zapotřebí ale mnohem, mnohem více.
  • A bude ten datadisk free?
  • že by někdo konečně udělal článek na včera oznámený Shadow of War?
    • ales.smutny
      On byl oznámený už v pondělí, tak bych spíš hledal v časové oblasti před dvěma dny :)

      http://games.tiscali.cz/datum-vydani/v-srpnu-vyjde-pokracovani-middle-earth-shadow-of-mordor-293847
      • Jáááj, moje chyba, to se moc omlouvám. Většinou sleduji články zde každý den, nevím jak mi to uteklo. O traileru jsem se dozvěděl včera a bral ho jako včerejší..mno, ještě jednou se omlouvám, jsem hold blb :D
        • ales.smutny
          V pohodě, vždyť se nic neděje, omyly napravujeme co nejrychleji ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit