Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cataclysm byl hodně slibný, ale už Firelands docela podělali a po zkušenosti s Dragon Soul jsem si myslel, že se k WoW už nikdy nevrátím. Teď jsem si zaplatil Pandarii, jenom abych si prošel content (alespoň s LFR), abych viděl, o co jsem přišel a musím uznat, že mě to docela i mrzí, že jsem nehrál. Z Pandarie vydolovali co se jen dalo, její potenciál využili na plno a jestli tohle tempo udrží i s Draenorem (kterej má ten potenciál mnohem větší), tak je Draenor kandidátem na nejlepší expanzi :)
    • S WoD suhlasim, akurat si myslim, ze cinska Pandaria sa do sveta WoW nehodila...
  • Koukám, že se dá vyprášit i uplně vydojené vemínko. To už zavání závisláky *4*
  • praveze ne nezaplatim, jednou sem to uz udelal a pak sem ten mesic nevyuzil, koupil bych si to kdybych platil jen za dobu kterou hram
  • Chcel bych si to znova zahrat, ale proc musim platit za celej mesic kdyz chci hrat treba jenom týden? *10*
    • I když to budeš hrát jen týden, pořád jsou tři stovky slušná cena, nebo se pletu? Podívej se, za jaké peníze se dneska prodávají hry, které mají herní dobu 4 hodiny.
    • protoze lepsi zaplatit mesic, nez free to play, pay to win a jine hovadiny z ostatnich her
    • Protoze to nutkani nakonec zvitezi a ty jim ten mesic poslusne zaplatis.
  • Tak ještě aby se snížila cena na 5 Eur měsíčně a půjdu do toho :-) Do té doby zůstanu u Riftu.
    • jo, Rift je taky dost dobrej a bohužel podle mě dost nedoceněnej. Určitě doporučuju všem.
    • Rift ? Tebe jsem spis tipoval na LoL nebo The Sims.
  • vonTossis
    Já jsem zastáncem toho, ať si klidně někdo hraje WoWko klidně i těch deset let .. proč ne? Pořád je lepší dělat něco, co mě baví, než se nudit. Ne každý musí zachraňovat svět.
    • A co budeš dělat, až ti zavřou servery ? To panečku přibude sebevražd :-) :-) :-)
      • vonTossis
        Já nic. Já WoWko nehraju. *4*
      • založí si vlastní server.. kde bude blackjack a d*vky *1*
  • Jako hráč WoW říkám: "Už aby WoWko skončilo a tím se dal prostor pro nová MMORPG."

    Pokud jde o MMORPG, nezáleží tolik na kvalitě jako na zvyku. Zvyk hrát WoWko, zvyk na systém WoW atd. je tak silný, že zatuhnul celý trh s MMORPG a nová MMORPG se prosazují v podstatě jen díky zvyšujícímu se počtu hráčů a díky mírnému poklesu počtu hráčů WoW. Ale WoW má stále svůj prim a stále fixuje velmi významnou část hráčů. Zároveň proslulost WoW a jeho herního systému odrazuje část hráčů, kteří si s MMORPG spojují právě hlavně WoW a jeho napodobeniny a už nevidí některá progresívní MMORPG.

    Skutečně nová MMO očekávám tak za 10 a více let. Škoda.
    • A pozor! Tohle není hate. Mám wow rád - hraju ho několik let a ještě ho občas hrát budu (zvyk). Ale mám daleko raději hry obecně a přeju si, aby se hry někam posunuly. Zatím se jen přešlapuje. Vůbec se nevyužívá potenciál dnešní výpočetní techniky. Jen se zvyšuje kvalita grafiky, ale herní systémy komplexnější nejsou. MMORPG trh je ztuhlý, zamrzlý už příliš dlouho. Žádné nové MMO se neposouvá výrazněji dál - viz nová MMO jako Wildstar a ESO, které se vůbec nikam neposunuly dál a naprosto zklamaly, pokud jde o inovace (samozřejmě to mohou být jinak dobré hry, ale nejsou inovativní, jsou to stále kopírované koncepty staré mnoho let).
      • WoW ma okrem toho, ze bol "prvy" obrovsku vyhodu a to je uzasne prepracovany svet / atmosferu

        Ked zacnes hrat WoW, citis sa velmi prijemne, vsetko je take ako keby zname a urcitym sposobom upokojujuce a "utulne". To ine MMORPG nemaju, alebo nie v takej miere...
        • To bych neřekl. Atmosféru jsem zažil ve vícero MMO. Propracovaný svět už dneska není problém. Třeba podle mě nejlepší atmosféru měl Age of Conan, nejlépe udělanou krajinu LOTRO, nejživější svět WoWko a Guild Wars 2. Ale to je jen můj osobní pohled.
        • U WoWka je výhoda, že sa jedná o hru ktorá mala predtým úspešné uvedenie pomocou stratégií, kníh do lore, nie je to jednoducho prázdne MMO ktoré priletelo len tak z ničoho nič a ide vám vysvetľovať čo je kto a prečo, lebo to už je vysvetlené je ako v knihách a komixoch tak v hrách... WoW samotné len dodáva skvelú atmosféru rozpovedanému príbehu, aj keď som ho nehral už asi 3 roky, celkom pokukujem po novom datadisku, kedže je rozhodne príťažlivejší než posledné dva, z ktorých síce Cataclysm mal potenciál, no prepadol dosť ťažko a o Pandarii sa nemá ani cenu baviť...

          Stále ma to celkom láka, len neviem či sa bude jednať aj o reálnu obrodu PVP-čka alebo pôjde opäť o nejaký pokus, ktorý skončí pri nevybalancovanom systéme, ktorý tu už snáď je od TBC-čka...
          • Dost vyrazne znizia pocet CC v PVP, takze by to mohlo byt zaujimave
        • zname len preto ze ked som hral ine MMO tak uz to vsetko poznam ;)
        • Přesně tak.
  • Ten WoW az tak zly nebude, ja som tam stravil 5 roko a dokonca som tam nasiel moju manzelku. Dnes sme vzorni rodicia, cas travime inymi cinnostami, obaja pracujeme a dobre zarabame. Mam ja dovod nadavat na WoW?
    • Eh omyl, chcel som reagovat na ten hate prispevok hanse.
      • No lol a tak se ve wowku shledali a žili šťastně až do smrti a to je konec pohádky milé děti.

        Apropos jestli je pravda co píšeš, tak mi napiš kolik vás je ? Dalo by se to spočítat na prstech jedné ruky a teď to porovnej s lidmi, kteří jsou na hře totálně závislí a hře podřizují vše? Myslím, že by ti nestačilo, ani kdybys měl 10000 rukou.
        • Shania
          Hodne...

          Ja nasel diky WOW nejlepsi pratele, získal skvělou praci, kterou uz delam osm let, a prestehoval jsme se do prahy.

          čtyři moji pratele se ve WOW poznali a vzali se.

          Vetsina lidi s kteryma jsme zacali hrat pred desiti lety mela vis jak 20 let, hodne jich melo pres 30, meli rodiny a deti. Nekteri z nich jeste dnes hraji a ne kazdymu WOW znicilo zivot jako tobe.
          • No lol a teď tu o Budulínkovi ... čekám

            A nepleť si pojmy ani wowko ani jiná hra mi život nezničila, ani nemohla zničit, jelikož se nikdy nic takového nestalo, což se o tobě zcela jistě napsat nedá.
            • no, ja s pritelkyní byl cca 10let naučil ji hrat wow.nakonec se pres hru seznamila s klukem se kterym sme hrali.zacala snim chodit na obědy atd no a ted už maj syna :D
            • Zaidna pohadka to neni. Raz priesl hunter do Black Division a zobral im Quetku. True story.
            • Ronox
              Vážně si to zkus jen jako casual nebo v rámci trialu. Začleň se do pohodovější guildy a poznáš, že tohle všechno je možný. V dobách, kdy jsme hrál WoW jsem vystřídal pár guild a čim víc casual tim víc friendly guilda s větším počtem starších hráčů. Skrze tyhle guildy jsem si sehnal pár pracovních jednohubek (weby, cid, pr). Když jsem začal víc raidovat a chtěl se trochu vytáhnout, tak jsem šel do semipro guildy, kde bylo už hodně mladých lidí, protože progress byl časově náročnější no a pak jsme si řekli, že si založíme svou/spojíme se s kámoščinou guildou a udělali jsme si takovou rodinu, kde jsem následně ještě nějakej rok hrál a progresoval.

              Znám lidi, kterým WoW zničilo manželství (čas věnovanej, raidům atd), znám lidi, kterým WoW zachránilo manželství (empatie, rady ostatních, vyklidnění se), znám páry, které vytvořilo WoW a znám asociály, který se ve WoW otevřeli a stali se z nich dobrý kámoši, který už nejsou tak vyplašený. A ano poznal jsem i hromadu blbců, machomanů a egomaniaků.
        • zdeeneek
          No a? Kazdej muze travit svuj cas zpusobem jaky uzna za vhodny. Co tobe je po tom? *8*

          Ja za 7 let co hraju wowko poznal spoustu lidi, kteri ziji normalnim zivotem - maji rodinu, chodi do prace, sportuji a vecer si misto pasivniho cumeni na TV zahraji radej wowko. Naopak extremni pripad, ze by na tom byl nekdo zavislej, jsem nepoznal ani jeden. Jestli ty jich znas mraky, ze ti na ne nestaci ani 10000 rukou, tak se asi pohybujes mezi nenormalnima lidma.

          Predstava, ze kazdej kdo hraje wowko u toho sedi od rana do vecera, pod sebou ma kybl, do kteryho muze chc@t a sr@t, aby se od toho nemusel vubec odlepit, je fakt smesna. *1*
          • Příspěvek, který jsem o wowku snad četl milionkrát, škoda že není pravdivý a většinou ho píši ti, kterým hra zatemnila mozek, takže přeji příjemné prožití zbytku života ve hře
            • zdeeneek
              Ano, pravidelne mi wowko na 2-3 hodiny TYDNE zatemnuje mozek do cerna. Vic casu na nej nemam, protoze chodim do prace a mam i jiny konicky. *1*
        • Uvědom si ale, že jestli je na té hře někdo závislý, tak je to čistě jeho chyba a né té hry ;)
          • ano kokain nikdy nemoze za to ze je na nom niekdo zavisly :) vlastne aj dealerov neviem preco zatvarame, vlastne viem, neodvadzaju dane. tie blizzard plati v danovom raji takze je vseko OK.
  • Nove modely ras super. Jinak je tam vsechno tak preplacane, az to hezke neni.
    • Nějak nechápu jak přeplácané? Stará zóna v krásném novém kabátu a několik dobrých nových nápadů :-)
  • pve ve wowku nepredstavuje žadnou vyzvu, ani dungeony ani hc dungeony, ani raidy v LFR. je to proste primitivní obtiznost aby to mohl udelat kazdy a mel zadarmo gear. vyzva je mozna tak delani normalnich raidu v guilde ale na to normalni clovek nema čas.
    navic jim dochazi napady v dizajnu tech souboju s bossy. Taky po tolika letech uz jsou ty classy nudny, jedine že by je nejak zasadne prekopali ale do toho nepujdou.
    • Classy nudné ? prosimtě .. hraju betu už měsíc .. a víš kolik oddělali spellů aby se to vrátilo zpět ke starým kolejím ? pvp je tedkom hodně rychlé a zabavnější .. než když jsi měl tolik CC a strašně moc spellů, že jsi nevěděl co klikat tedkom mám na magovi tak 12 spellů .. a je to pohodička :) navíc souboje nové jsou luxusní a dungeony ? normal na 100 co se testujou jsou hodně ostré ! :) oproti mop
    • Bez urazky,zkus si HC SOO Malkoroka,Thoka,Garoshe apod. Pak mi tady mluv o vyzvach lol. A k tomu casu, raiduju 2x tydne 4 hodiny. A nepripadam si,ze bych byl nenormalni a nestihal jine aktivity *1*
      • Někteří lidé to nepochopí prostě ;-) Myslím autora prvního příspěvku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit