Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlubina odrázů a pokračování :-)
    Jinak Kyberpunk sand jinej nemá, ale Hlubina odrázů je skvělá
    • 13_11
      U nás vyšla pod názvem Bludiště odrazů, je to ona? A pokračováním je teda román Lživá zrcadla. Díky za info, po tom se podívám.
      • Jo sorry máš pravdu spletl jsem si to s Hlubinou, kteŕa se vyskytuje v knize
  • sorry jsem idiot
  • Kyberpunk ? Lukjaněnko forever ! *2*
    • 13_11
      Že jsem tak smělý: Jaký knížky má kyberpunkový? A který z nich bys doporučil?
      • U nás vyšli "Bludište odrazú" a pokračovanie " Lživá zrcadla " ( pokial viem je to asi jediný cyberpunk z jeho tvorby ). Obidve sú skvelé ale hlavne myslím že zapôsobia na každého kto dlhšiu dobu pracuje s počítačmi. Dosť sa v tom odráža dnešná ( i keď prvá kniha bola napísaná asi v 90. rokoch ) kyberkultúra a internet, až to občas je dosť necyberpunkové *4*
        Mimo iného sa tam letmo zmieni stav herného priemyslu v dobe virtuálnej reality a dôležitá časť príbehu sa točí okolo DOOMU *3*
        • Hlavně se mné zdá, že se tim isnpirovali tvůrci Inception :-)
  • na tuhle práci je řemeslník jako dělaný- nechceme přece něco, co naši milovanou hru překoná- vždyť si to většina hráčů ani nepřečte. Chceme příjemný doplněk, dobře napsaný, který skalním fandům prodlouží pobyt v tomto úžasném světě.
      • Ja si taky rikam ze mam rad kvalitni knihy ale pak si vzdycky uvedomim ze se mi vlastne libi brak :o)
      • Přesně moje slova. Navíc, těch románů ze světa Warhammeru 40 000 má James na kontě poměrně dost a GamesWorkshop svoji léty prověřenou značku nestrčí do náruče kdejakému amatérovi, otázka je, jak si poradí s tím kyberpunkem.
  • uš se těším...mohlo by to bejtněco jako Shadowrun *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit