Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • docela dobre, ale ... jaka byla prosim pointa pritomnosti te slecny? jenom to zmizeni?

    tohle mi dost vadilo. Priste bych uvital pritomnost jen relevantnich osob (aka tak jak v prvnich dilech kazdy ucinkujici mel co rict k veci a nebyl tam jen doslova na okrasu).
    • MickeyMutant
      Souhlas. Když už nedorazila španělská inkvizice, tak mohli dotáhnout aspoň Lukáše Macuru.
  • celoush
    Ty vole, co je to tady zase za de*ilní hate na Lukáše Grygara.
    • Mato1987
      čo to meleš, vieš čo je to mať vlastný názor?
      • celoush
        vlastní názor? To, co tu někteří předvádějí, nemá s vyjádřením vlastního názoru nic společného.
    • ucho
      To je na internetu normání, čím víc je někdo vidět, tím větší má funklub.
  • Mato1987
    Otras, bieda, nuda a tie prestrihy mali byť o čom? asi najslabší diel.
  • Ubožáci,jen tak dale,na nic jsem se nedival,ale z minulosti znam uroven tehle skupiny. *1*
  • Nevím jak vy, ale jsem se dobře bavil, ale pak bohužel skončila reklama. *12*
  • Horsi jak Game page...a holocaust.
  • Preco mi to nejde prehrat? :'(
    • ucho
      zkus youtube verzi: http://youtu.be/oHg5SJYRHA0
      • S opozdenim ale dakujem :D :D :D spravilo mi to den...
  • Potěšilo mě to, rozhodně víc než to co předvádí Vávra na facebooku. Totální debilní nácek.
    • Vávra na hrad !!
      • To snad radši ani ne.
    • Dogkiller
      Dán Vávra je naprostá špička naší herní scény i kvality názorů, zato s panem Grygarem se v názorech neshodnu téměř nikdy.
      • Herní scény určitě, kvalita názorů na děje bídná - úroveň Vandase z Dělnické strany.
        • Gas the developers, game war now!
        • Dogkiller
          Žádný náznak náckovství jsem u něj nezaregistroval, naopak mi připadá jako velmi rozumný a racionálně uvažující člověk, který si stojí za svými názory a narozdíl od pana Grygara si na nic nehraje. Když otevřu Level, vždy nejprve nalistuji Reaktor Dana Vávry, s vědomím že tam pokaždé najdu kvalitní názor.
          • Coffin.Corner
            Poslední Fight club, nebo kde se to objevil, mě tedy rozhodně nepřesvědčil o tom, že si na nic nehraje. Podle toho jak hatoval Alien Isolation, přitom pod tlakem argumentů lidí okolo absolutně nevěděl která bije, protože to hrál dvě hodiny, mě utvrdila v tom, že se musí veřejně za každou cenu vyprofilovat tak aby nešel s většinovým názorem.
            Upozorňuji, že proti němu absolutně nic nemám a rád si pokaždé přečtu , nebo poslechnu jeho názory.
            • Ja jsem si taky rikal ale pak kdyz jsem pak hral Alien Isolation tak me malem unudil k smrti... proste ne kazdymu to sedne.
            • Cosi
              Jo přesně. Taky si rád přečtu jeho názory na věc a zjistím, jak jsou hry vlastně blbé a jak by to šlo dělat jinak. Ale třeba jeho kritizování, že v Mass Effect 3 mají postavy na Marsu sundané helmy a to je přece blbost největší. A to jednoduše z toho důvodu, že Vávra prostě neví, že si v nastavení lze - jako ve všech BioWare hrách z poslední doby - zapnou nebo vypnout zobrazení helmy, protože to hrál jen dvě hodiny. To je prostě úsměvné.
  • Ten DA: Inquisition gameplay sestříhaný z oficiálních ukázek je ubohost nejvyššího kalibru. Česká lenost se opět posunula na novej level. K zblití.
  • BoB.2
    Tohle se moc nepovedlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit