Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R-BLOG
    "Kde jsi Same Fishere?Už je tě třeba"

    když mé modří prosycenné oči zahlédnou dětské hřiště,vidím šajtána.
  • Nehlede na ne/pravdivost dotceneho vyroku, svuj ucel, jak se zda, splnil ;)
  • Kamil.Zatlouikal
    "S některými lidmi je problém, že se podívají na strom a vidí strom."

    Proč problém, jaký problém?

    Kdo se podívá na strom a vidí něco jiného než strom, ten bere drogy.

    A s takovýma lidma je problém...
    • Precti si diskuzi pod sebou, uz jsme to odborne rozebrali :))
      • Kamil.Zatlouikal
        Vidím, všiml jsem si... A i proto jsem přišel s tímto odborným názorem. *5*
  • proc za tak super portal musi vystupovat takova backora...nemuzu si pomoct proste nesympatickej clovek co se to snazi dohnat skrze desnou image..

    jinak samorost pecka :) tesime se se zenou az si po letech zahrajeme dalsi dil.
  • S lidmi, co se podívají na strom a vidí strom, není vůbec žádný problém. Díky nim máme pivo a křupky a pračku se sušičkou. Pak jsou zase jiný lidi, díky kterým máme umění a filosofii a deprese. Ti první nejsou o nic horší, než ti druzí.
    • aneb kdyz se nekdo snazi vypadat chytre ale je to jen obycejna trubka
    • MickeyMutant
      Chápu výhradu, ale zároveň mi to už přijde jako trochu hyperkorektní požadavek na komentář o snově fantazijní hře.
      • Podle mě to právě komentář o snově fantazijní hře není. Ten následuje až potom. Tohle je blbej rýpanec do lidí, který to mají hozený trochu jinak, když zůstanu u autorovy oblíbené fráze. Kdyby v tom videu nebyl, vůbec nic by se nestalo.
    • TheGGG
      strom je strom, kdo tvrdí že vidí něco jinýho se jen nějak zoufale snaží odlišit, protože má levý ruce a na nic jinýho než na deep sh*t řeči nemá mozkovou kapacitu...
      • tomekbobek
        U zkoušky sem to tvrdil taky! :D
      • Jsem si jist, ze neco takoveho tvrdi i George Lucas, kdyz se podiva na nebe. Par hvezd a hromady sutru, tam preci nelze videt nic jineho...
    • No je s nimi ten problem ze jim nekdy schazi fantazie, tak to vnimam ja... To neznamena, ze by nebyli duleziti nebo znamenali neco min, ne? S umelci jsou zase jine problemy :)
      • A v čem přesně spočívá ten problém? Představ si, že k někomu přijdeš a řekneš "je s tebou problém, protože ve stromu nevidíš kosmickou loď". Nepřijde ti to trochu na hlavu padlý?
        • janchor
          Netřeba se přít ani čílit, pánové, nikoho jsem nepasoval na horšího, jen si neodpustil parafrázi svý oblíbený písničky: https://www.youtube.com/watch?v=MzwY7fcdg8w (která, když už jsme u toho rozkládání významů, mluví krom jiného o umělcích, co jen obkreslují a nevidí nikam "dál" – což právě není případ Dvorského / Amanity)
        • Myslim, ze si to vykladas prilis ostre ;) Proste nekdo ma vic fantazie, nekdo mene...
          • Však v pohodě. Ale je blbost říkat, že s někým je problém, protože když se dívá na strom, tak vidí strom.
    • MikeR
      Pravda, ale pak byli tací, co se podívali na hromadu písku a viděli počítač. Potížisti.
      • No a? Vůbec jsi to nepochopil.
        • MikeR
          Jo? Tak jo. *1* Héle a co kdyby ses na to video podíval ještě jednou a zkusil připustit, že ne úplně každý slovo myslí Lukáš vážně. *3*
          • Kličkuješ hezky, ale mě to nebaví.
            • RedEagle
              :)) pekne
            • Viz výše.
            • MikeR
              Si myslim. Jeden Jack úplně stačí. *3*
  • Samorost je milá záležitost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit