Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy vzniklo naposledy na zapade nejaky poradne temny fantasy rpgecko, i ten Zaklinač 2-3 neskutečně vyměkl a vznikla z toho barevna hra, tohle je taky jak duha, poslední Torment je sci-fi, tak mě napadá Pillars, ale nějaka AAA hra?

    Dejte tip.
    • Asi Vampire Bloodlines. Jedno z nej RPG vůbec.
  • Morraw
    @Chumbaba "A realita je taková, že to samozřejmě jde hrát single, ale nezbavíš se přitom pocitu, že ti něco podstatného uniká."

    No tak takhle to opravdu není. Realita je taková, že D:OS 2 se dá hrát buď jako plnohodnotné SP cRPG nebo jako COOP a ani jedna strana o nic nepřichází.
    • ja si dokonce rikam, ze tech questu je tam bambilion kvuli tomu mp, aby si to krasne uzili i dva soliteri v honbe za divinity 8-)
  • trošku jina recenze na polygonu, jen dodám, že jednička tam dostala 95%....
    • Koho zajímá jedinná sedmička z Polygonu, když průměr ze všech recenzí je 9.3 lol...
      • navic to jmeno, janine hawkins, evidentni trollovaci fake *1*

        "autorka" jediny recenze
        • ta recenze je nekolikrát delší a podrobnější než třeba recenze od Games.cz, kde jsem se nic nedozvedel...

          Jasne trolovaci recenze, protože není 9/10 *15*
          • jedinej argument tam byl bugy, a to bud hodne prehanela nebo nepatchovala

            me se neuzavrely asi dva nebo tri postranni ukoly na prvnim ostrove (cca 30 hodin hry), prestoze jsem je splnil, a pak uz asi jenom jeden nebo dva ve zbytku hry (dalsich 90 hodin), coz pri celkovym poctu cca 115 questu ma k udajny ctvrtine pomerne daleko

            informacni hodnota nulova, porad tam jenom fnuka, ze mela mnoho moznosti a neumela si z nich vybrat tu nejlepsi, boss fighty hrala systemem quicksave/quickload a rozdava rozumy
            • uklidni se prosím tebe, nejsem žadný multinick to zaprve, za druhé 94 a 96 je opravdu nicotný rozdíl, je to spíše jen odchylka toho, že je tam méně recenzí. Takže jednoduše používáš 94% jen proto, že se ti to hodí do argumentace, takže trapas. Není jediný důvod argumentovat 30 recenzemi, když máš 90 recenzí na druhé platformě...

              Samozřejmě Xbox verze má 10/10 z WP, PC verze zase 10/10 od Games.cz... To si nevybereš *3*
            • @Tran
              "Tam se ohanis 93% u Divinity a 94% u Skyrimu nazývás “jen”..."

              Lol. Ano, jen 94 na PC v porovnání s 96 na XBOX. Proto jen. Říká se tomu kontext. Příště zkus zapojit mozek, než začneš zkoušet tyhle kličky. Nikde sem nesrovnával Skyrim a Divinity 2, to může dělat jen trotl, vzhledem k tomu, že jedno je tahový party hardcore RPG a druhý single akční rpg... heh. Podejte si ruce, failíkové. Resp. podej si ruce sám sobě multinick trole...
            • Hele, chlapec dostal záchvat. Identická hra má lepší hodnocení jen proto, že je na konzolích. To sou ty 100ky z Washington Postů a XBOX/Playstation Hobby apod. srajd magazínů. Holt mám pravdu. Recenze na konzolích jsou vyhypovaný a zkreslený tímhle korporátním sajrajtem. Měl bys to přijmout a přestat tady ze sebe dělat idiotaa.

              PS: Ještě jednou dík, žes mi nahrál, idiotee... heh...

              PS2: Že se průměr dělá z nejvíc recenzí je samozřejmost, to sem nikde neřešil. Řešil sem, že má XBOX O TO LEPŠÍ hodnocení, než PC, protože to má z víc recenzí. Nauč se chápat text, idiotee.
            • Tam se ohanis 93% u Divinity a 94% u Skyrimu nazývás “jen”...
              Jinak vzdycky je u hry nějaká primární platforma, která se recenzuje, u minule generace xbox 360, teď ps4, přece nebudeš argumentovat platformou, která má mnohem méně recenzi...
            • samozřejmě průměr se dělá podle co nejvíce recenzí, grafika byla skoro totožná a mody v době recenzí nebyly žadný, dobrej fail idiotee...
            • Je dobře, že si zmínil Skyrim. Těch 96 má XBOX verze. PC má jen 94 a to má ještě XBOX 2x tolik rezenzí. Slušnej fail, přitom je to identická hra. Vlastně ne, na PC má ta hra ještě lepší grafiku plus výběr modů.

              Je vidět, jak jsou recenze konzolových her vyhypovaný... heh...
            • Nohy mám na stole, dokud to nebude mít 96% jako Skyrim, tak nehnu ani brvou :)
            • Fňuki fňuk, 93 na meta... cry me a river....
            • fnuk, fnuk, tvoje oblibena barevna hra dostala 7, fnuk, fnuk, uz ta ten kyc bych tomu dal 4/10...
  • Divinity: Original Sin 2 - Nejlepsi RPG vsech dob? Ne. Dalsi otazka?
    • kazdy rok vychazi nejlepší rpg vsech dob, na to si casem zvyknes a zacnes to filtrovat.
      • tak ktery rpg jsou objektivne lepsi? mne se jich moc nevybavuje, akcni mlaticky nepocitam, pokud je jedinej rpg prvek pouze build, neni to rpg
        • Bg, bg2, pt, witcher 1-3, Dragon age: o, fallout 1,2, demon souls, dark souls, bloodborne,xenoblade, většina ff, xenosaga, kotor12, jade empire, nw2, dd, tes1-3,vagrant story a už mě to nebaví...
          • takze spousta blbosti a hromada jich neni ani rpg (sousl hry, jade empire, vagrant story)

            kotory jsou sice fajn, ale mezi nejlepsi rpg bych je neradil, ty ja doporucuju lidem, co rpg nikdy nehrali, protoze to jsou takovy rpg-lite
            • To je názor jednoho člověka. Předkládat ho jako jako nějaký definitivní důkaz je samozřejmě hloupost. Pak tu můžu dát třeba wiki, kde je uvedeno akční rpg, nebo Gamespot, kde je spojení akční hra/adventura/rpg.

              Nakonec, je to jedno. Faktem je, že možnosti roleplaye v té hře jsou nulové. Většinová náplň hry je o managmentu zbraní a puzzlech s bednama, zbytek cutscény. Ta hra je víc akční/arkáda/adventura, než rpg. Kdo tvrdí, že je to rpg, jich moc nehrál...
            • https://bonusweb.idnes.cz/vagrant-story-8211-vyborne-hardcore-rpg-dxp-/Clanek.aspx?c=A010306_vagrantstorypsx_bw

              dobová recenze píše o hardcore RPG jen pro zanícené hráče právě RPG her, ale teď už to RPG není dle odborných trollů na Games.cz.

              Bravisimo

              *15* *15*
            • Vagrant Story zrovna hraju a je to spíš akční/taktická/puzzle hra, ne rpg.
            • za to mas cas menit porad nicky a cpat vsude ty svoje japanofilni preference
            • to neni jedno, protoze kateogire arpg vznikla proto, aby se odelily rpg a akcni rubacky s rpg prvky
            • sry jedinej troll jsi ty, navíc neskutečně přežitej a otravnej, RPG je RPG, jestli je to CRPG či ARPG je úplně jedno, pořád je to RPG, že se žánr vyvíjí a mutuje je naprosto normální.

              Jinak tohle opravdu nemám potřebu řešit, nejsem zakomplexovanec s popelníky na bulvách, abych se hádal, co je a co není RPG, na tohle mají čas jenom věční panicové...
            • jj, bylo jasny, co ten troll vytahne, proto jsem ho dopredu varoval, at to nedela, arpg maj k rpg casto daleko
            • není nad názor debilního a dlouholetého trolla...
          • vsechno skvele hry ale Divinity je top 3.. revolucni
            • V čem revoluční ?
          • Tak já ti pomůžu, ještě první dva Gothicy, VtM: Bloodlines, Arcanum a Deus Ex 1. Ono dobrejch RPG vyšlo za ty léta mraky. Ale nový Divinity je furt skvělá hra, osobně bych ho zatim řadil nad Dragon Age, Jade Empire a asi i Witchera, ale ještě nemam dohráno a názory jsou jako díra do pihele...
            • Přidal bych něco. Star Ocean, Suikoden, Legend of Mana, Grandia, Golden Sun, Wizardry, Ultima, Legend of Dragoon...
            • Já zapomněl na Gothica a Bloodlines, stydím se, ale je to fakt mraky
            • Dira do Brusele?
          • Morrowind. Subjektivne. Protoze ptat se na "objektivne" nejlepsi hru je asi tak stejne smysluplne, jako ptat se na objektivne nejhezci obraz v galerii.
            • Jop souhlasím, je to subjektivní,
  • Fajne díl. Da se to divinity hrat i singl nebo je ten coop zásadní pro zážitek
    • typickej priklad jak je zdejsi komunita v <|> (nemyslim tebe). jen se normalne zeptas na neco ohledne hry a dostanes hned minus.
      • rika to i grygar v tom videu, takze si asi sedi na usich
        • Jedna věc je, že něco říká Grygar, druhá věc je, jaká je realita. A realita je taková, že to samozřejmě jde hrát single, ale nezbavíš se přitom pocitu, že ti něco podstatného uniká. A na to se zřejmě Wet Bandit ptal. Neptal se, jestli to jde hrát single, ale jestli je coop zásadní pro zážitek. Podle mě je, protože tahle dvoudílná série je od počátku mulťák (celé to vzniklo tak, že Vincke chtěl hrát něco s přítelkyní nebo manželkou či co).
          • zadny takovy pocit jsem nezazil
          • Kdyz jsi takovy presny, tak Wet bandit se ve skutecnosti neptal na nic, protoze jak znamo, otazka konci otaznikem. Vidis tam nejaky?
    • Ano, da se hrat i singl.
    • singl bez problemu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit