Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R-BLOG
    ?
  • Tak tohle je přesně to, co mělo zaznít již v recenzi, ale co už, hlavně že zaznělo. Za mě HoMaM 3 a jedno s jakými datadisky (samozřejmě se všemi je to best), prostě HoMaM 3 je pro mě top. Samozřejmě ne ten nový remake HoMam3 3D nebo tak - to je o ničem. To nové Kings Bounty mi nějak uniklo, takže na to ještě mrknu, díky za tip. No a k mamhvii - onomu divnému slovu v zapomenutém jazyce se již vyjadřovat není třeba - nač si kazit den.
  • 3 a 4 s datadiskami top...IVjka je nepravom zatracovana pritom islo o umelecky skvost..vytvarne nadherna cast ktora prekopala hratelnost a priniesla sviezy vanok do citadely. V bola fajn ale miestami priserne nudna. 6tka sa dala..len klasicky copy paste diel...rozladila ma absencia mesta v klasickej podobe a 7cka nehratelny bugisoft.
    • Asharak
      Je pravda že má IV český dabing? Tedy, jestli je přímo u jednotek a tak? Nikdy jsem ji s nim nenašel >_> jen uvodni video tak jestli je i ve hře. Už si totiž nepamatuji jestli to ta verze co jsem před mnoha roky měl půjčenou měla.
  • jinak myslím že lukáš je mimo (jako už nejednou predtím). jak tam popisuje že heroes stagnuje a kings bounty je skvele atd. co myslíte jak by se fanoušci zatvarili kdyby jim tvurci naservirovali misto heroesu hru ve stylu kings bounty ktera ani nema strategickou mapu na tahy v infantilni grafice.
    • Možná protože Kings bounty není Heroes
  • Konec bomba, jdu si pustit soundtrack k HOMAM 2. Celkově slabota. Pořad není nafukovací… Hm, ale tak ten titulek nemá znít „Games TV mapuje vývoj série Heroes of Might & Magic". Dvojky jsou nej, souhlas, posílám 1000 neviditelných bodů síly a hrnec morální podpory *1*
  • Coffin.Corner
    Já mám dvojku taky nejraději, i když přiznávám, že víceméně z nostalgických důvodů. Ale na androidu, kde je navíc zdarma si ji dávám hezky v klídku v křesle, nebo před spaním a ten nepovedený HD remake trojky se jen z dálky kouká....
  • Rhulad
    Soundtrack o ničem. Do Heroes by se docela hodilo tohle
    https://www.youtube.com/watch?v=RUuoXWTYVHs
  • Ten konec vystihuje pocity při poslouchání soundtracků prvních dílů :D
  • Neslanaá nemastná čtyřka? Rád bych si nechal vysvětlit v čem tkví to vaše nezaujetí pro čtvrtej díl pane Grygar *8* Čtyřka naprosto nejlepší!
    • oVer9000
      Ono asi docela dost závisí na tvym věku a kdy jsi začal hrát. Pokud Lukáš začínal třeba jedničkou a v době vydání dvojky mu bylo třeba 15 (netušim), tak to prožíval asi trochu jinak. To pak nahlížíš na ty série úplně jinak. Taky se ti určitě stalo, že máš k něčemu nostalgickej vztah, třeba právě k tý čtyřce Heroes a proto se ti třeba nepozdává sedmý díl.
      • Rozhodně souhlasím a právě proto mě přišlo docela neetický se takhle okrajově zmínit o čtyřce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit