Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je smutné s čím se v dnešní době hráči spokojí. Vývojářské studia pak nemají ani minimální snahu dělat hry, které nepotřebují opravné patche 2 dny po vydání nebo mody od komunity.
    • Ja se s tim spokojim, pac mne to bavi. Pokud to nebavi tebe a je to uspesne, nemyslis, ze treba nepatris do cilove skupiny? Nebylo by pro tebe lepsi se zajimat o to co te bavi, nez do nekonecna vypisovat sr*ky?
      • Nemyslím. První díly Fallouta mě bavily a dohrál jsem je několikrát, takže se budu pořád zajímat o to, jak tvoje milovaná Bethesda przní další díly *14*
        • To je samozrejme tva vec. Potom ale splnujes definici hatera *2*
          • Možná tak tvoji definici *1* Narozdíl od tebe jsem tady jednou za čas *3*
    • Jsi sám vyvojář? Nepochybně je v tom vícero faktorů počínaje třeba nekompromisním časovým tlakem na vývojáře bez možnosti dalšího odkladu ze strany vydavatele, ale třeba to tak prostě jednoduchý není ani v jádru a ty hry si při veškeré své komplexnosti ty opravy prostě vyžádají v každém případě. Je mi jasné, že rychle rádi zapomínáme a nostalgicky si přibarvujeme, ale nikdy nebylo hry, která by nepotřebovala opravné patche po svém ať už okamžitém vydání nebo s odstupem času. Lze i přes odhodlanost a poctivý přístup například takového Vrávrova gangu očekávat, že jejich hra nebude potřebovat nějaké ty úpravy? To asi těžko. Je to pro hry přirozená věc. Ale vy pánové od demagogů máte hned o vinně jasno.
      • Nektere bugy spravit ani nejdou. Priklad: mas tam level skladajici se z houpajicich se lodi. Problem je v tom, ze veci ktere maji fyziku ti budou levitovat ve vzduchu.
        A ted. Otazkou je proc?
        Kazda dynamicky objekt, ktery pouziva fyziku se zapne jen pokud jej aktivujes, protoze by to pc jinak neupocitalo. Na chvilku je to aktivni, bez impulsu se po chvilce vypne. Jenze lod zacne klesat dolu a napr. pistole polozena na stole ale zadny impuls nedostane a nevi, ze deska pod ni klesa. Jde samozrejme nastavit, aby si to zjistovalo (tracovalo) kolize, ale byl by to overkill.

        A takto se da vysvetlit spousty bugu ktere tam jsou (od teleportu redskorpionu az po zasekavani psa) a s dnesnimi technologiemi jsou problem.
        • Nic ve zlém, ale to co jsi zrovna napsal je slušný bullshit. Gravitace je jedna z nejjednodušších věcí na implementaci i výkon hw. Předpokládám, že podobnou vyřídilku máš i pro obsahovou stránku hry od retardovaného příběhu až po nelogičnost prostředí *3*
          • nepsal jsem nic o gravitaci *3* *1*
            • V tom pripade zapracuj na ctenarske gramotnosti *2*
            • V tom případě je to ještě smutnější *1*
      • zrovna ty megalomansky volny svety bethesdy udelat dokonale nejdou, s tim se bohuzel musi pocitat
  • Jo... co na to říct, tak nějak to je. Kvalitní video, kvalitní názory.
  • nemam ho moc rad, ale s názorem na bethesdu a jejich hry se vždycky shodnem..on vi o cem to je:)
  • mikezz
    Po 33 odohraných hodinách mám dokončený jeden hlavný quest. Takto ma žiadna hra nepohltila od...proste bolo to už dávno. Fallout je geniálna hra, a to či to je dobrý Fallout alebo nie, je mi fakt šumák.
    • Jj. Jsem do toho zabranej stejne jako kdysi do jednicky
    • Kinet1c
      Taknejak :D, ja som tiez najprv kus hundral na stavanie a podobne, a teraz tym viem stravit aj hodinu, ale vsimol som si napr. ze NPC su az brutalne blby, napr. som si staval mur z dreva :D, okolo jednej vecsej farmy (meno ma nenapada, ale je na juh od Sanctuary), no skratka, stale tam akosi napadali supermutanti, tak som, ze postavym stenu a nejaku obranu vezicky a tak, aspon na zaciatok a mal som vsetko hotove super a vyjdem z farmy pozeram Mr. Handy aj s brahminom, trcia pri plote jak nejaky dmennt , tak pytam sa co je (obrazne) pretoze peknu velku branu som mal a on tam stoji, tak som odstranil kus steny a on sa ti pohol a siel si cestou, tak si hovorim, TYY vole co to ma byt, tak som kus prerobil vstup na farmu, a zrazu vidim ze spolu skravou vyliezli na to obranne nieco :D a zas nevedia ist dalej ale na druhej strane plotu, tak ok, znova som prerobil plot a oni sa znova vybrali cestou a co vidim na druhej strane plotu dalsi dment trci a caka (LEBO NA CO BY ISIEL DOOKOLA, KED MOZE IST CEZ), tak aj on vosiel dnu ale to som netusil, ze ani tomuto Provisionerovy sa nebude pacit ze mam nadhernu obrovsku branu ktora je nadherne obranena proti hocikomu, nie on povazoval za skvelu cestu ist cez plot a zacal sa tanec s plotom, narazal donho na pravo potom na lavo, a potom skusal niekde medzi a hlupak nie a nie sa vydat ku brane, tak som rozobral znova plot on aj s kravou presli a ja som tam zostal sediet pred monitorom a premyslal CO TO DO RTE malo byt, a co stym robit, asi to budem musiet nejak prerobit, zasobovanie nemozem prerusit, teda neviem ci sa napokon samy od seba nejak nedostanu cez "prekazky", ale ked nie tak bude treba kus prerobit co som prioritne naplanoval a spravil.
      Inak okrem tohto som nejak nemal problem az na to, ze sa my momentalne kus minuly suroviny :D, hlavne olej. Lepidlo som nastastie zistil ako si vyrobit (varenim) a tak toho mam uplny dostatok, ale olej, olej iba ak najdem alebo kupim od nejakeho obchodnika a pod. drevo, kov, plasty a pod, je jako smeti a tak je to zatial ake take.
      No nic, skratka skvela hra aj napriek tym problemom ktore ma a teda dufam, ze sa casom vypiluju a urcite zahram znova.
      • to je tak dlouhy,že jsem to ani necetl...
    • No jeslí je to dobrý nebo špatný Fallout nemůžu soudit ale pro mně je to rozhodně Fallout nejzábavnější
    • tak tak, a ten efekt ze "este tuto lokaciu dam a idem konecne spat" tam je. Lenze potom sa na radare zjavi dalsia...
      • Kinet1c
        takze to ma aj na inych podobny vpliv, nie som sam :D
  • Tohle není Fallout a jestli se to tak bere, tak potom je to zatím nejhorší Fallout...
    • PreidaQ
      Takže je to i horší než Fallout: Brotherhood of Steel?
  • Základem přežití atomové války je zalehnuti patama k výbuchu! Pamatuju si to moc dobře poněvadž jsem si při nácviku tohoto manevru na branném cvičení lehl do kravince...
    • Keyz
      Horší je, co poté když to přežiješ.
      • Coffin.Corner
        Na to ti nejlépe odpoví film Threads *3*
    • elwiscomeback
      https://www.youtube.com/watch?v=IKqXu-5jw60
  • Je to dost nuda ten fallout 4. Nikdy jsem nehrál Fallout 1 ani 2, našel jsem i mod na vysoke rozlišení, tak jdu na to :)
  • MARTASLJ19
    Ďakujem Grygarovi za spomenutie Jaslovských Bohuníc. Odstávka sa plánuje no ak sa niečo pokazí tak nastane aj reálny Fallout *1*
  • Zase zanedbali nejlepsi dil serie, Fallout Tactics :-(.
    • del0
      FT je dobrá hra (miluju vizuál - graficky jedna z nej izo her), ale 1) je to spíš strategie, než RPG, za 2) na JA2 to nemá.
  • jakubc
    Po cca 30 hodinách mě to trochu přestalo bavit, ale zatím ignoruju příběhové mise, což se mi osvědčilo třeba u Zaklínače, tady to asi tak úplně není dobrý nápad a chce si to "sandboxování" občas něčím intenzivnější osvěžit.
    • vskutku nejlépe jak si tu hru užít je ignorovat hlavní příběh
      bez legrace
      *mimochodem, hlavní příběh Zaklínače je mnohonásobně lepší...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit