Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bude FlatOut 4, tak dobrý jako FlatOut 3 což byla/je nejhorší závodní hra
    • Už Flatout 2 byl dle mě navzdory většinovému názoru arkáda, kde hráčům auta vepředu ještě k tomu zpomalovala, když hráč boural. První díl byl méně arkadovy, neodpouštěl chyby a jízdní model byl zajímavější. Člověk nesmí hledat nové hry s názvem Flatout (viz. třetí díl), ale hledat autorský podpis. Autoři původních dílů dělají Wreckfest takže když už, jako fanoušek prvního dílu budu sledovat vývoj téhle hry a s tím novým Flatoutem si můžou dělat co chcou, nemáme totiž nejmenší ponětí, jak to bude ve výsledku vypadat.
  • To radši Split Second 2 *9* *9* *9*
  • Nie, radšej Wreckfest.
    • Ten Wreckfest, kterej se za poslední rok neposunul vůbec nikam a poslední "update" toho pomrvil ještě více, než jeden očekával? LOL
      • Yea tak trochu sem doufal ze novej render hru optimalizuje, ne naopak..
  • Jedine pokracovanie a "nove" FlatOut je premna Next Car Game... Znacku Flatout pochoval 3ti diel, ktory tu hru uplne zahambil.
  • Jestli jsou to obrázky ze hry,tak to vypadá tragicky. To i flatout 2 vypadá líp jak toto *11* A v kabině auta evidentně nikdo ani nesedí. Graficky to vypadá příšerně na dnešní dobu a o destrukci raději nemluvě. Tu neumí pořádně nikdo krom Gtáčka IV a V a původních tvůrců Flat Outů a pak možná Beamng,i když to je trošku náročnější a zatím nedoladěný druh fyziky pro vícero aut na scéně *13*
  • Kylotonn, tvurci Bet On Soldier, to sem teda zvedavej :D
  • hrál jsem všechny díly a podle mě byla stejně nejslepší jednička, hodně obtížné závody a úkoly. žádný super - hyper káry ale pořádný šunky z vrakáče co se postupně vylepšovali. vzít si sluchátka pustit nějakou nadupanou muziku a pořádně si zařádit. ta hra měla skutečnou atmosféru, bohužel ty další díly už ten náboj pro mě neměly
    • Přesně tak, pro mě byla taky jednička nej. Hlavně kvůli tratím,, kde se muselo jezdit technicky, občas přibrzdit. Ve dvojce se jelo pořád na plný plyn, to už mě tak nebavilo.
    • PatchmaN
      No vidíš....a já zase jedničku neměl skoro vůbec rád. Často stačila menší chybička a závod si musel restartoavt. Ve dvojce mě to přišlo o hodně akčnější a zábavnější. Jednička byla blíže k normální závodní hře, dvojka už je 100% závodní arkáda.
      • drasta
        To presne na jednicce bylo super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit