Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč bych měl číst články na který si za pár dní ani nevzpomenu?Proč číst nadhodnocenný recenze když na webu jsou jich plno podobných ehm kvalit?Proč číst časopis plnej komerce a klientelismu?Proč číst Retro recykláty?Proč číst Vávrovi ubrečený texty?Proč číst Rybkovo terminus technicus co se absolutně nehodí do herního časopisu?Proč číst ůvodník psaný jak pro malý děti?Proč číst odfiltrované dopisy bez známky konstruktivní kritiky?A proč si zhruba 10 lidí tady hraje na komunitu když nemá žádný význam?A proč jsou nekteří lidé banováni,když říkají jen to co si myslí a nikoho neuráží?
  • Vsade na nete je recenzii kopec ale ten pocit si nieco precitat z papiera a ta vona casopisu, to nenahradi nic *1*
  • Ja mam novy Level rad...je to naozaj kvalita aku clovek na nete nenajde a vidno za clankami kopec roboty..ziadne copy paste z eurogamer.net a podobne ako trebars sector. Tych 5 eur kazdy mesiac kludne ozeliem a v dobe piratebay a 60 GB bluray ripov mi pride plna hra ako totalny prezitok. Za rok co som kupoval Score som zahral akurat Painkillera a chcel Gothic 3 ktory mi i tak nesiel :D. Podla mna je spravna cesta a nizsie predaje znacia akurat to co vzdy. Ze mainstream nevie ocennit skutocnu kvalitu.
    • Jack1947
      Majnstrém je odkojen SCORE generací která dává za necelé 2stovky 4 sa více plných her ale články už tak slavné nejsou, přectu si u SCORE max úvodník, dopisy a nové info nadcházejicích her a to je tak šecko většinou prolistuji, dříve jsem si i četl nevím, a ta barevná nesourodnost mi taky nevyhovuje.
      Když mně zajímají hry šáahnu po SCORE dokonce jsem jeden čas iuvažoval nad předplacením.
      • Já už nekupuju ani Ikarii (dnes XB-1) - ledaže by mě trefila rovnou do oka nějakým těžkotonážním jménem...

        Časopisy u mě bídně chcíply, mám sbírku jako málokdo a občas se nostalgicky vracím, ale nový časák? Je mi líto, kluci...

        R. I. P. Level *2*
        • Jack1947
          Ty seš rip ripe, už mne to celkem unavuje jak každý rip level sem rip level tam...
          • Ale u Levelu mě to fakt nebolí, nevím čím to je...
            U té Ikarie se mi přeci jen čas od času zasteskne po svém někdejším přehledu o české SF scéně, ale jakmile stojím v trafice a mám ji koupit tak se jako zakyselím a řeknu si "nic mi neuteče"...
            • Jack1947
              Nevím, to je individuální časem nebudeme už třeba číst nic jiného než z internetu... no ale do té doby.
  • R-BLOG
    Už to vypadalo že level shoří v zapomnění,nebot to je tvůj osud pravila logika,ale na poslední chvíli se objevili bájní hasičové a řekli NE,ještě nepřišel jeho čas.
    Redakce Level

    časopis level má jeden velký zásadní problem,je kontraproduktivní z jakéhokoliv ůhlu
    pohledu.Tématické članky je dobrý nápad,ale je dobré tento nápad smysluplně realizovat.
    Pixelový detektivové,proč nás baví skákat,krocení zlých hráčů byli témata dost povrchního charakteru/Ne vždy se zadaří/.Já osobně bych zvolil jen jedno téma širšího rozsahu,pečlivě bych zvážil kdo to napíše,protože třeba jip zrovna není idealní kanditát na vážná témata.Olejníkovi subjektivní názory,naposledy třeba v rubrice retrosága resident evil u vzbudile ne moc dobré dojmy./Re 6 doplatil na příliš akční hratelnost a nepochopení ze strany hráčů,rozhodl se ale vydat směrem dost odvážným.Re6 si respekt zaslouží./Poslední odstavec "vrat se do hrobu" budí spíš dojem vynucene reklami na RE revelation 2/nebo RE HD/ s hektolitry vyplakané slané vody z Metacriticu.U recenzí došlo k zajímavému paradoxu:Je naprosto košer jestli daný text čtete v E nebo papírové podobě.Recenze vám neumožní popsat co a v jakém rozsahu je zábava a co ne.Vše začíná a končí jak by se řeklo "uvod,stat,závěr a na konci číslo",nebot dnešníhry jsou hloupé,bez intelektu,bez duše. Dobří recenzenti nemají z čeho naplnovat svůj potencial,protože prostě není o čem smysluplně psát ve "hlubší" rovině.Chudák pan dobrovský/a Grygar/.Dan Vávra by se mohl více podílet svými názory v nové rubrice,protože DAN VÁVRA MÁ VŽDYCKY PRAVDU.Nad levelem kdysi dávno poletával pomyslný otazník.Z otazníku se stal vykřičník a ted místo vykřičníku vidím transparent napěchován všemožnými emotikony.No,uvidíme.
    • Vojta_Ilavsky
      Dan Vávra je egomaniak.
  • Jack1947
    Dobré číslo, i obsah i obálka se dá... konekonců je to záležitost velká pro pcckáře že. tak proč to nemít i na obálce tuhle peckárnu. *3*

    Jáma pekel -Dana Vávry trochu zklamala že byla zaměřená jen na film Město 44 já mám na to jiný názor poněkud, nebyl to špatný film ale vypadá to že Poláci chtěli mít taky svého akčního hrdinu tak z toho udělali taovou srandu no na pozadí, docela důležitých událostí... celé to bylo tak nějak na hlavu. Viděl jsem ale i horší válečné filmy takže jsem to bral jako takové odlehčení, K rybkově počátečnímu textu zase můžu říct že animáky nesleduji ale s těmi dětmi a zákazy má pravdu. Nic se nemá přehánět.
    • solomon.short
      doporucim jeste rusky film 9. rota http://www.csfd.cz/film/211522-9-rota/
      • Jack1947
        Jn ten byl drsný *1* , rusáci občas splodí pěknej viják tohle prvenství si holt zaslouží ale poláci něchtěli zůstat pozadu a takhle to dopadá a ty efekty na oko byly beztak jen kvůli využití 3d technologie. (Miasto 44) jak řikám nebyl zlej ale vojnový nebo válečný nebo tak byl jen z poloviny.
    • Najlepsi vojnovy film su juhokor3jsky Dvaja bratia..ci tak nejak sa to vola
  • Ten cechoslovacek Rosa je strasne nesympaticky typek...vydal nedorobok, vykaslal sa na zakaznikov, rychlo zbuchal kopiu Minecraftu vo vesmire ktoru nedokoncili a uz vydali preskinovany ako novu hru v stredoveku opat nedokoncenu. Presne toto je zlo herneho priemyslu a taki kvazi podnikatelia a vyvojari by nemali byt podporovani. Presne v tomto vsetka cest Vavrovi u ktoreho vidno ze dava do hier srdce a ide mu v prvom rade o kvalitu nie o rychle loove. Ale clanok o Miazakim luxusny. Len si myslim ze jeho vplyv na Demona bol vacsi ako pise Ales, lebo sila Demona tkvie v meneni tendencii a skrytych veciach ktore ani hardcore hrac co hru dohral neobjavi. Take inovativne mechaniky su v hrach zriedkave ako safran.
  • Lukyz
    Nezlobte se, ale ty poslední dvě obálky jsou opravdu o ničem. Propustili jste grafika nebo na to po zajištění nějaký báze odběratelů a předplatitelů prostě kašlete?!? *9*
    • Mart9
      Jo na obálce fakt záleží. I když by tam bylo jen na bílém listu černě napsáno LEVEL, je mi to fakt jedno. Kupuju podle obsahu.
    • GTA prodává, s tím nic neuděláš.
  • Těším se, až si počtu. Jinak už jsem rozdal dvě čísla LEVELu, co jsem měl navíc, kamarádům, takže možná budete mít pár nových čtenářů. Schválně, jestli mě někdo trumfne. *3*
  • Mart9
    Po několika měsících to zase vypadá na nabušené číslo, takže kupuju. I když teda přeskočím zbytečnou rubriku retro (kromě článku od odborníka Rybky) a většinu recenzí *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit