Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborné číslo Levelu. Jen tak dál.
  • Já myslím, že LEVEL je těsně před bankrotem, tak kupujte, je to poslední číslo co vyjde !!! *12*
    • PreidaQ
      Vzhledem k tomu, jak urputně se pořád redakce snaží nalákat další čtenáře, bych si to býval myslel také. Ale pořád se drží a svoje navyklé oddané čtenáře to stále má.
  • PreidaQ
    Jakým způsobem se u reklamních komerčních sdělení rozhoduje, zda tu diskuze bude či nikoliv?
    • Mart9
      To je velmi jednoduché. Cizí reklamní články diskuse nemají, vlastní reklamy diskuse nemají jen v případě, že se očekává velké množství hejtu, například propagace předplatného Levelu. Tam by se daly čekat komentáře, že to nikdo nekupuje, tak musí vymýšlet takové nabídky atd...
      • blixa
        Ha, vskutku originalni vysvetleni - jako by komentare "ze si to nikdo nekupuje" nemohly byt i tady ;)

        Kazdopadne pravda je takova, ze o vypnuti/zapnuti diskuse u PR clanku rozhoduje ten, kdo ten PR clanek zadava, tedy inzerent. V pripade clanku o Levelu o tom tim padem rozhoduju ja nebo Petr, v pripade ostatnich PR clanku maji tuhle volbu primo ty firmy, ktere si tu reklamu koupily.
        • Mart9
          Originální, ale pravdivé. Tady může být hejt taky, ale inzerce o akci s předplatným by pro hejtry byla lahůdka, takže jste tam diskusi nezapli. Tohle je spíš článek o tom, že vyšel Level, diskuse je daleko obecnější, možná bude i nějaká pochvala, takže diskuse je zapnutá. Dá se to pochopit, udělal bych to stejně.
          • Jack1947
            Však diskuzi zapnou, uvidí že to nestojí za nic a zase jí vypnou je tu dost nablito normálně proč ještě nechat blít i v PR. *7* Přesně tak. Nic víxc bych v tom jiného nehledal.
      • nightborne
        Ale tak to by se dalo vymýšlet v podstatě na všechnu reklamu, žejo... na každou, KAŽDOU reklamu můžeš zareagovat slovy "kvalitní zboží propagaci nepotřebuje", a tak =).
    • Jack1947
      Byly by blázni kdyby neměli diskuzi u Levelu... nemyslíš?
      • PreidaQ
        Já bych byl právě rád, kdyby se dodržovali principy, že budou u všech či nebudou nikde.
        • jindra.veliky
          taky bys chtel diskutovat u Impérium Goodgame? :D
          • PreidaQ
            Občas by samozřejmě nestálo za škodu moct se vyjádřit, jak je tahle či tamta inzerovaná free-to-play věc propracovaná a jak z člověka vůbec netahá peníze, eventuálně jak rychle se v téhle mobilní hře staví budovy. Obrázek si udělej sám.
  • Díky poutavému článku Michala Rybky jsem ihned po přečtení šel a Monument Valley si koupil. Moc pěkná hra!
  • Jack1947
    Spíš probírá ne? Super aspon je zase co číst. *4*
    • Kr.Pa
      Nene, je to správně, jen to slovo propírá je vytaženo z nějakého archaického slovníku a nikdo normální by to nepoužil.
  • Jsem četl, že popírá. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit