Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Good one. Preskocenych stranek minumum—Vavra/Macura, nekolik z recenzi, tech temata. Alesuv Cancer Dragon text je bohuzel citelny jen do poloviny, ve zbytku totiz bez varovani brutalne spoileruje citovanim konkretnich scen, ktere bych radeji nasel az ve hre—ne v textu recenze. A pod poklicku Amanitiho papinaku a celeho jejich pribehu je vzdycky radost zavitat.

    PS— Survarium kod: 8A3426908A507195A3C0
  • Parádní jako vždy :)
  • Ahoj, pokud by měl někdo kód k Survariu navíc tak budu velmi vděčný:)
    lenwe@email.cz
  • Bargud
    Dlouhou dobu máte naprosto skvělý obálky (jednoduchý). Obsah samozřejmě také :)
  • Je součástí čísla i plakát? Jsem ryze sváteční odběratel takže nevím je-li plakát pravidlem nebo občasným bonusem. Předem díky
    • Ok, díky za objasnění pánové . *3*
    • sir.lincoln
      V obchodě plakát nenajdeš, ale zajdi si do JRC a tam už plakát dostaneš spolu s časopisem *2*
    • Tilwaen
      Mám za to, že je plakát pouze pro předplatitele.
  • Jack1947
    Supr supr... už jsem se nemohl dočkat paráda. Začnu asi číst pomaleji at navážu na další číslo.. lol. Jenže to je těžké se člověk začte pak už to strouhá, ani neví jak *4* *3*
  • fallanga
    Chce někdo ten kód do Survaria? Nehraji, tak se toho chci nějak zbavit.
    • cau fallanga klidne mi ho dej budu rad
      • fallanga
        Sorry, už jsem to poslal někomu jinému. Ale máš tu alespoň ten od Scarecrowa.
        • dekuji vam obema kluci
      • Tady je můj 0F4F708F6FC8522CF3F1
        • další kód na Survarium - EBB8CC9C62B9393638F5
        • Kdyby někdo měl zájem o další, zde:

          03AB7C496C8E8FD3704A
        • diky moc
  • langustyn
    nevíte prosím někdo kde ho sehnat v Plzni v okolí Jižního předměstí? :)
    • nějakej dežo to selí v temný uličce za dvě kila, z jižního předměstí se vydej na západ a poznávací znamení je říct že se ze zpruzně
  • frag.ment
    *14* po práci jdu pro něj, příjemné počtení při víkendovém relaxování. Jen je škoda, že stránka Games takt trochu v kvalitě poklesla.
    • sir.lincoln
      Hlavně v té brutálně násilné reklamě vecpanou naprosto všude. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit