Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Super na nový LEVEL každý měsíc čekám na smilování a i když o týden později vyplatilo se ale neděste takhle... Nevadí mi číst o hrách které mě moc neřeknou rád si přečtu vše. Vávra a Rybka nesmí chybět skvělá práce a jen tak dál. Nic jiného nečtu papírového ale Level je vyjímky ( z nouze a doioplnění SCORE ale jen někdy) LEVEL 4EVER *14*
    • To je hezký příspěvek, takhle nějak jsem to měl asi před dvaceti lety *3*

      Level kupuju spíš ze setrvačnosti, většinou přečtu jenom Jámu pekel a Wolfa. Články o hrách už čtu v podstatě jenom na internetu. Ale je príma, že se pořád někdo na Level takhle těší. Byla by škoda, kdyby zaniknul.
      • Jack1947
        Nojo, talk já jsem poprvé Level viděl někde v JRC 97 rok tuším? a to bylo mé vůbec první číslo a setkání...

        Já opravdu nic nečtu jiného, vlastně ani nic moc ( krom zpráv občas) na internetu.
  • MickeyMutant
    "Lukáše (Macuru) znáte z jeho pravidelných komentářů, to ale neznamená, že by neměl co říct. Spíše naopak."

    Tady si z Lukáše Macury, přítele redakce, buďto někdo dělá nehoráznou prdel, anebo si nevšiml, co se mu to vlastně v textu vylíhlo*4*
  • Zelda SUPER. Mě odradila kvalita časopisu. Vím, že to není sranda, prodat dost výtisků, ale tím, jak dnes LEVEL vypadá, mě dosti štve. Přestal jsem ho kupovat až změnou formátu a kvality. Do té doby jsem kupoval vlastně pravidelně.
    • Vidíš, mně se zase to, jak Level vypadá líbí. Konečně někoho totiž napadlo, že když vydává časopis, nebylo by od věci, aby se dal přečíst.
    • GlaDOS
      Vypadá moderně. Nedávno jsem viděl v hypermarketu Score (dokonce i neprodaná několik měsíců stará čísla) a jeho vzhled mě vrátil v čase o deset let zpět.
      • To ale možná není zas tak špatný. Přesto je třeba říct, že LEVEL se čte o poznání líp, byť mi taky nesedne plně každý číslo. *5*
  • BoB.2
    To Nintendo a Zelda mě odradily,nic pro mě.
    • ringmancz
      obálka a 2 články nejsou celej časopis
      • BoB.2
        To je pravda ale je to co tě zaujme na první dojem.
        • ringmancz
          vážně jsi napsal tenhle komentář ke článku, kde popisují obsah celýho čísla?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit