Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně nějaká bitva s makedonskou falangou. Bitev by mohli přidávat víc!!!!!
  • Dildo_Vagins
    Nadávejte si a dissujte jak chcete, Diskuze je plná lidí co tu hru s největší pravděpodobností ani nevlastní a jen si to stáhli když to vyšlo. Rome 2 je už nějakej ten pátek hratelnej po všech stránkách. Navíc těch stovek modu na SteamWorkshop dělá z Rome 2 nejlepší TW hru co kdy vyšla.
    • I bez modů je to dobrá hra, ale zdejší pseudointoši si to buď ukradli nebo to od vydání nehráli se tady budou ohánět jak je to pod jejich úroveň to znovu zapnout. Angry Joe by měl udělat update svojí recenze protože dneska je to jiná hra než co jí recenzoval a pro mě po Shogun 2 nejlepší TW hra (ale to spíš kvůli tématice, protože miluju Japonsko a éru Sengoku), některé příspěvky v diskusi(a některé přispěvatele, nebudeme jmenovat) radši komentovat nebudu, protože jsou evidentně od lidí, kteří komentují asi podle screenshotů
      • Hlavne si vobec nikto z ludi nepamata ako medival 2 bez modov funguje lebo je to velmi velmi jednoducha hra
      • Dildo_Vagins
        Asi tak nějak, pseudointoši jsou mor v každé Rome 2 diskuzi, ohánějí se tady bugy, který jsou několik měsíců už opravený, ale oni si budou mlejt furt to svoje.
    • Hru sem dostal ke grafice a čím vyšší číslo patche, tím víc se divím :) Nyní obléhání mých měst vypadá tak, že nepřátelská armáda postupuje o 2m vpřed a o 1m dozadu...Radost pohledět na ten "odlazený" Rome 2 *14*
      • Dildo_Vagins
        Ten "hate" byl "cool" když vyšla recenze od AngryJoa. AI upravili už hodně dávno, dokonce existuje několik modu, které vylepšují AI ještě víc. Něco dalšího bys tam neměl ?
        • Hru mám od vydání, nějak jsem si nevšiml *opravenej ai* pořád to umí jenom 1 strategii, frontální útok.
        • Ano...není nad "módy" protože jinak by ta hra byla ještě větší blbost než je...jen škoda, že módy nejsou dílem autorů hry, takže jim to ke cnostem přičítáno být nemůže.

          Furt platí, že i přes 150 patchů, 25 DLCéček a milion modů si radši zahraju Medieval II, protože i jen podpořit je za ten výsměch do ksichtu všem hráčům co předvedli by mi bylo proti srsti
          • Dildo_Vagins
            LOL si hraj co chceš, ty mody mají bejt jako od vývojářů nebo co ? facepalm...
            • Dildo_Vagins
              Jacku, tebe nemusím urážet, ty se urážíš sám každým svým dalším příspěvkem. Navíc rodiče mě učili, že bych se neměl smát postiženým, u tebe ale vždy udělám vyjímku.
            • Jack1947
              Ja tebe nelituju, ty si d-ment a vis to to je rozdil. Deeement jo ? koukni nejprve na sebe d-mmentem si asi uz dlouho a nedochazi ti to.
            • Dildo_Vagins
              to jack1947 :

              Tvl jsem tě jednu chvíli i litoval, když si nám tu prozradil, že jsi demment už od narození a nemůžeš za to.
              Musíš mít smutný život hochu...
            • Dildo_Vagins
              "vyznělo to tak" , právě že ne, to ty nechápeš psaný text... tvl princ Dutoň fakt že jo.

              Kdyby si tu hru vlastnil, tak tady nekecáš o chybách z prvních pár měsíců,
              takže si mel co chceš a užij si to.
            • Jack1947
              Princ Jabloň: Dit je to blb, co schvalne provokuje je to jeho napln kazdou chvily... ovbcas splodi neco normalniho ale vetsinou jen dementne keca. *4*
            • Bilbo co kdyby sis svoje dojmy "máš počítač sračku a zřejmě to stáhl z netu" nechal pro sebe, z netu stahuješ možná tak ty.

              To že mody nejsou od vývojářů já vím ale ty si to zmínil v kontextu toho, že AI hry je dobrá, protože módy upravují AI a vyznělo to tak, jako by to už bylo ve vanile - od vývojářu, takže dutej si leda tak ty, protože máš problémy chápat psaný text.

              Hra hratelná je ale furt je to FAIL oproti starším dílům, tečka, žádnou recenzi AJ jsem neviděl, hru jsem koupil a hrál, tak klidni svoje spratkoidní hormony.

              Edit: A jediný tvoje argumenty "PC neutáhne, Hater, recenze Joe a podobný píčoviny" mají oproti mojim sračkám opravdu váhu, jestli já jsme ovlivněný Hater tak ty si zaslepený fanboy, tečka druhá.
            • Dildo_Vagins
              to ehm :

              PS: Open-beta se tomu možná dalo říkat v den vydání, mě osobně hra spadla za celou dobu hraní jen 2krát ( v Bitvě o Kartágo a jednou v kampani ) a kromě "tupé" AI při obléhání jsem žádný bug neměl.
              Podle tvého příspěvku víš stejně velký kuloví o nynějším stavu hry.
            • Dildo_Vagins
              to ehm :
              Proč je Dutoň ? "AI tupá jak necky" - kecá, nehraje to už dlouhou dobu, zřejmě to dříve stáhl z netu.
              A mody opravdu nejsou a nikdy nebudou od samotných vývojářů - to je to, proč je dutoň.
              Komunita nemusí zasahovat, hra je již dlouhou dobu hratelná bez modu. DLC vychází snad u každé hry.
              Prostě je totálně mimo, zmanipulovanej hatem a recenzí AJ, prostě Dutoň.

              Mít rozdílný názor a mlejt průjmy je rozdíl, když někdo lže a mele sraččky, tak ho prostě nerespektuju.

              Zajímavá věc je, že Skyrim je taky hratelnej bez modu, ale kdo to ma na PC, tak si tam těch 30+ modu dá, protože proč ne. To neznamená, že musí zasahovat komunita.
            • Ano...když shledávám ROME II oproti dřívějším dílům jako "dětskou verzi" tak mám automaticky komp co to neutáhne...logický argument ale musím tě zklamat, ve výkonu mého PC chyba nebude
            • proc by mel byt duton ze ma jinej nazor. Tobe hra prijde OK toz dobre ji hrej. Ale kdyz ma nekdo argumenty proc stoji za vyliz zadek a nelibi se mu ze vyvojari vydavaj open betu za 50euro a serou na zakazniky ma pravo to rict a hru nekoupit a dokonce nehrat. Jediny duton si tady ty protoze si myslis ze kdyz se libi tobe tak je to dobry pro vsechny. Chovas se jak nejaky duty inkizitor :D
            • Dildo_Vagins
              Tvl ty jsi princ Dutoň... Hra je perfektně hratelná i bez modů, tak nevim co tu meleš, jo jestli máš sračkoidní komp, tak holt musíš hrát EU IV nebo Medieval II, to chápu.
            • Princ.Jablon
              Lol a facepalm je akorát tvůj příspěvek, ty módy právě že nejsou od vývojářu a tudíž sami hráči si musí opravit hru kterou si koupili, jelikož vývojáři na to se*ou a určití lidé si v tom rochní a ještě je obhajují

              Takže lol a facepalm ale hate je "cool" i teď protože i tak je AI tupá jak necky a musí zasahovat módeři...

              Edit: ale chápu, že je důležitější dělat na dalšim DLC co přidá jeden národ který byl už v původním Římu v základu hry než opravovat hru
          • Jack1947
            Tak je to dneska se vsim, hraci jsou slaves moderni doby bud hrat nebo nehrat.
            • Tak je fakt, že pro dnešní masovou módu okleštěných strategií nejsem správný zákazník...a jelikož mám strategie (ať již turn base nebo realtime rád) tak mě Rome II opravdu moc nechytne a vždy dám přednost Europě Universalis IV, ale možná je vada ve mě, když chci hrát strategii tak chci aby tam byla ta -strategie- a né jen její náznaky a maximální taktické možnosti v tom ohledu, že je ve hře vrcholem strategie použít proti jízdě kopiníky.
  • Take si stale stacim se Shogunem 2 (a k tomu knizky od Eiji Yoskikawy). Hru jsem zatim zkousel jen s Darthmodem, tak by me zajimalo, jestli se i v zakladni hre bojuje stejne intenzivne na mori, jako na sousi. Trochu to kazi radost z hrani. Neustale si hlidat pobrezi proti invaznim lodstvum a jeste vezt kampan po sousi. Kdo to vsechno ma platit...
  • suprová gejmsa kluci a holky to museli mít v tomhle starovjeku pekně drsný když se to takhle furt řezalo a do toho najížděli pirátí *5*
    • Krescz
      delas cest svemu profilovemu obrazku *11*
      • to sem rád 1D sou borci! *1*
  • spook.y
    Já stále hraji Empire, Napoleon a Shoguna 2. Chtěl jsem si časem koupit i Rome II, ale stálé více článků mě utvrzuje v tom, že tento díl asi vynechám a nebo si ho koupím jen za nějakou extrémní slevu.
    • na netu už to seženeš za 450Kč...
    • Krescz
      jó Shogun 2 je pecka *4*
    • Mám stejná názor, jen napoleona jsem si nekoupil, vadila mi jeho svázanost oproti Empire..
      • walltar
        Já měl rád obojí ... s Darhmodem to byli parádní hry. A Napoleona jsem měl asi o trošku radši, i když ta hra nebyla tak rozsáhlá, tak mě přišlo, že ji vylepšili.
      • spook.y
        Napoleon určitě není tak rozsáhlý jako Empire, ale jsou tam některé zlepšení které jsou opravdu fajn. Skloubit Napoleona a Empire tak je z toho absolutně vynikající hra!!!
        • red.eagle.792197
          Ako nie je problem si stiahnut do Napoleona mod Darthmod Empire...a hra je uplne o inom potom ale mne osobne vadi ze je potom hra v anglictine..a to uz neni ono.
  • Namorne bitky v tej hre su uplne onicom.Radsej ich tam nemali davat vobec
  • walltar
    Zkusil jsem, ale zanechalo to ve mě dojem, že se poslední TW nějak nepovedlo. Jak Napoleon, tak Shogun mě bavil víc.
  • raději novej TW než tohle
    • deathfish
      Může mi někdo říct, co je tam tak špatného? Nehrál jsem to, naposled jsem hrál Shogun 2
      • Problémů je víc. Špatná AI (horší než obvykle), zcela překopaný systém měst, osekání některých prvků a pak také technická stránka hry, kdy to moc nešlapalo ani na hodně výkonných strojích. Shogun 2 je určitě podařenější hra, ale to neznamená, že by Rome 2 byl vyloženě špatný. Po milionech patchů už je to velká zábava.
        • Existuje na něj nějaká obdoba darthmodů jako jsou na ostatní díly?
    • to bych taky rád, ale otázka je kam jít? Pokdu si dobře pamatuju, tak se zařekli, že do 1sv.v. ani nikam dál nepůjdou a tak se nejvíc nabízí Medieval 3 (ta možnost, že to dopadne líp tu je, Rome byl vytoužený díl - následník asi nejznáměnjšího dílu série)...

      Ale já bych rád viděl i jiné části světa (čína/jihovýchodní asie/koloniální afrika - možnosti tu jsou ,ale netroufám si ani tipovat..)
    • Nový Medieval Total War 3 by som porosil.To je moja srdcovka.
      • walltar
        Mě by zase zajímalo jestli by fungoval American Civil Total War ... A nebo jestli by se do stylu Total War dala zakomponovat zákopová válka první světové. Myslím, že by to mohlo být zajímavější, než opakování toho co už tu bylo ... stejně zjistíme, že ten díl před tím byl lepší.
        • Jak ti píše dole Ježíš Kristus (nedá se na něj reagovat ?!) do Napoleona je mód Great War. Před nějakou dobou jsem to zkoušel, a ikdyž jednotky vypadají pěkně, ta hratelnost byla docela bída. Za mně asi nedalo nebo by to dopadlo hodně kostrbatě.
        • red.eagle.792197
          Urcite by sa to dalo. ale prvej a druhej svetovej vojne sa v strategiach vsetci trapne vyhybaju. Už je to važne trapne. A American Civil War mohli kludne dat ako datadisk uz ku Empire Total War,je skoda ze to neurobili.
          • walltar
            Jo ... a první světové se vyhýbají všichni snad ve všech žánrech. Z Druhé světové jsme aspoň měli hodně FPS. Ani her z americké občanské války moc není ... Já znám jen datadisk k American Conquestu.
            • Kozy
              Bude ta od tvůrce Darthmodu, podle gameplaye to vypadá solidně.
            • Pokud se nemýlím, tak vyšla modifikace na Napoleon TW, která právě téma Velké války zpracovává. Proto si říkám: "proč ne".
              http://www.moddb.com/mods/the-great-war-mod
      • red.eagle.792197
        Po tom čo urobili z Rome 2, by som už nebol optimista a neveril tomu že Medieval 3 može dopadnut inak..
        • Zkazili JEDNU hru v obrovské řadě pecek a to ještě navíc hasí průšvih, co to jde, takže bych nebyl tak přehnaně negativní.
          • red.eagle.792197
            To je v poriadku lenže oni z tej hry arkádu pre male deti neurobili nahodou..tu hru neskazili nejakym nedopatrenim ale zamerne ju taku urobili aby tu hru spristupnili všetkym typom hračov ciže aj malym deckam atd. Či už to urobili na prikaz Segy alebo nie to je jedno. Každopádne prave preto je tu ta istota že aj nasledujuce hry zo serie Total War(ak nejake budu) budu taketo iste. Strategie z ktorých zmizli vsetky mechanizmy ako politika, rodinny strom, v podstate aj sprava provincii, hra je uz čisto zamerana len na bitky ale ešte aj tie už su čisto arkadovité a zabugovane a aby toho nebolo malo trvajú max par minút.
            • Arkáda pro malé děti to fakt není a po patchích je to na nejtežší úroveň výzva. Ano měli déle betatestovat, ale snaží se to napravit co to jde a výsledky jdou vidět
            • Hloupost. Ta hra je sice poměrně nepovedená, ale to není důvod, proč se dost prodává. Naopak, důvodem, proč se prodává, je kvalita dílů předcházejících. Takže buďto se mýlíš, nebo se někdo hodně přepočítal, když chtěl udělat strategii alá CoD ze série Total War - to prostě nejde. Podle mě se jim to jen hrubě nepovedlo, toť vše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit