Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Proč ty sněžný skútry měli venku když garáž byla úplně prázdná?
  • Titan mohla bejt dobra hra. Je zjevne, ze svet Overwatch je promyslnejsi, nez je bezne na teamovou "strilecku" *7*
    • Jack1947
      Stačil by stálý COOP mode nebo i nějaká minikampan a hned by to bylo o něčem jiném. bylo by to zajímavější. Blizzard už ukázal že by toho byl schopný *3*
  • Jack1947
    Já čekal změny v SEASON6 a ono prd... takže než abych se stal trollem a ještě se chlubil s tím na ywtb( fakt jeden trotl to tak dělá, honí views na urážení ostatních a throwing! takovej bych rozmlátil ciferník *16* Maxmilianmus a zní jak teplej indánskej švéd). Tak radši zarazím udělám placements a odehraju pár her.

    Nové věci supr ale pořešit COMP jinak to už nikdo nebude hrát ani já jsem ted moc nehrál. Protože i když hraju s někým tak kolikrát se nedostanu k výhře vůbec. Řikám si dám si pauzu po tom co vydělám na torba zbran ( pak možná v budoucnu junka ). Nčekal jsem že vůbec nějakou kdy budu mít natož abych hrál nějak intenzivnějc comp.

    Ještě bych zkrátil COMP kdy je v týmu leaver nebo i více to je vysilující hrát 2 nebo všechny 3kola když vím že už jsem prohrál.
    • Jack1947
      Včera se mi to konečně povedlo - hrál jsem s přátely a dokonce i full premade teamem minulou sezonu!

      Leda hovínko, prostě když se mi dařilo chytil jsem špatnou hru třeba nejlepší bylo když sem prohrál 8x v řadě většinou v sobotu to bylo nejhorší.

      Včera jsem konečně opustil, BRONZE kdo nezažil nepochopí. Ten pocit je parádní. Třeba jednou dám i ten gold a dál. Zatím mi to stačí.
  • co je Ovewatch?
  • Every day we stray further from god...
  • Blizzard musel asi hodne tvrde tlačit na ESRB T rating, když tam je intenzivní násilí, krev a užívaní drog, melo by to být M. Navíc v roli tech kdo to násilí páchají jsou detsky vyhlížející charaktery, o to je to z hlediska vlyvu nebezpečnejší.
    • Trapas, nikdo už na ty tvoje slačky nereaguje ...
      • 14 kliknutí za hodinu znamená nereagování?
  • hrozne nudny video, ktery sem musel furt preskakovat po par vterinach.
  • Proč tam tá mrcha taky nechcípla, proč??
    • Protože je sejmula, ale teď pro kameru dělá chudinku *1*.
  • Páni je v´vážne na zjedenie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit