Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diablo 3 = Speech of The Americans
  • Novej patch taky prinesl novou ikonku, kera zobrazuje počet vyvolanych fetishu u witch doctora. Malickost ale potesi *4* Ti pisisvori se nedaj spocitat v bitve!
  • Adventure mod, kerej byl v datadisku a kerej je ted dal rozvijenej, je podle me super napad. Diky tomu je hrani v D3 mnohem variabilnejsi a vic random nez v D2. Super napad toto imho. ALe osobne mi zas chybi rozdelovani bodiku do skillu. Clovek nemuze mit vse...
  • A nova sezona zacina prave DNES! Vidim to na hardcore demon hunterku. Snad se dozije konce sezony *15*
  • Nechapem naco su tam tony a tony predmetov ked aj tak su mi na dve veci. To radsej mali padat rovno goldy.
    • Itemu by mohlo padat min imho. Dneska sem dalo dva rychly rifty a 7legendarek :))) Trochu moc.
  • Hru jsem jednou projel na pujcenem uctu od znameho a bavila mne. A po novem patchi kdy sla zmenit obtiznost jsem zacal hru dalsi a bavila mne zase. No bohuzel ucet kamos pak prodal takze mam prd.

    Ale ted premyslim o koupi. Uz to nestoji 60$ a je k tomu datadisk ktery je hodne chvaleny. *3*

    Jinak zkousel jsem Path of Exile.. no asi to je urcene pro fanosky D2 predevsim.. ja se proste nemohl divat na uplne zakladni vec.. animace behu postavy. To bylo pro mne neprekousatelne kdyz jsem mel postavu furt na ocich. Po par hodinach jsem to odinstaloval.
    • Kedaro
      Mě nalákal zdejší Gamesplay a pak jsem zkusil demo, poté jsem dostal neodolatelné chutě si diablo zahrát, jako by tam měli nějakou podprahovou reklamu. No koupil jsem to i s datáčem za těch 60 dolarů.
      • A dobre si udelal! *14* Ja mam nahrano 1021hod a nejak se mi porad nechce koncit. Obzvlast kdyz vydaj new patch a dneska zacina nova sezona!
  • sezona okopcena z PoE..
    • Bylo to uz v diablu 2 a kdo vi kde jinde, ty kopírko.
      • A i kdyby bylo okopirovano, tak nekdy je lepsi si vzit to dobre nez vytvorit uplne neco noveho aby se to proste odlisovalo, ale bylo to hrozne.
  • takže byl ukraden, ale support blizardu to velice rychle vyřešil, takže vše mám zpět a navíc tam mám vyexpenou postavu na lvl 60 :-D
    • Support blizzardu funguje velice dobře!
  • Na tom titulním screenu je Mannoroth ne? To už je na tom Blizz tak špatně, že vykrádá svoje vlastní hry? *8*
    • no, je to Azmodan, boss 3. Aktu Diabla 3 ... a moc podoby s Manonrothem nepobral :D
  • tohle fakt ješte nekdo hraje *8*
    • flash789
      tak to vis, kvalitni hry lidi hrajou dlouho..
      • D3 neni ani Diablo, ani kvalitni. *3*
        • Still
          Ale jdi ty brepto *1*
          • Zadny talenty, zadny vyvoj postavy, zadny staty, item system z wowka zalozenej na dps zbrane, zadny runy, system gemu pro prvnacky kde ma kazda classa jednu barvu, koridorovy lokace, zadna kostka, dva ruzni jinak pojmenovani paladini, zadny necro, jednorozmerny stackovani dps a ehp.
            Ani jedna vec nema s Diablem nic spolecnyho. *5*
            • goat: Ktery z mnou vyjmenovanych nedostatku byl opraven? Napada me jenom koridorovy lokace, datac mohl pridat nejaky lepsi, ale prvni 4 akty zustaly stejny.
              Se zbytkem nic nedelali.
            • flash789
              takovyhle věci jim nerikejte, oni jsou radi ze nic nevi, pak se lip kritizuje:)
            • Mi přijde,že ses s tou svou kritikou zaseknul někde v roce 2012. Ale dneska už je diablo o dost dál a datadisk hodně z toho, co píšeš, vylepšil :))
            • Vyvoj postavy je slabej. Mas recht, i kdyz i tohle datáč posilil.
              Jinak plno nesmyslu. Kazda classa nema jednu barvu gemu. Koridorovy lokace s adventure modem uz davno nehrozi, craft je mnohem rozvinutejsi nez kostka ve dvojce, stackovani dps uz taky po dataci nefunguje obzvlast na hc bys nehrozil :D atd.
            • flash789
              podlozeny fakt - Diablo 3 není Diablo 2. Napiste si petici o Diablo 2 redux. D2 bylo lepsi. asi bylo..no a?
            • Tady už sem musel dát +, protože D3 je oproti D2 dost ořezané...
            • flash: A muzes to necim podlozit nebo blbe pindas?
            • flash789
              ale jdi ty brepto..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit