Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukam ze Slizz posouva recyklaci contentu na novy level.
  • Tak prekvapive se tady nenapsalo nic o tom kolik stoji wow token za ktery mužete na mesic hrat tak to napisu ja.
    Prumerne se cena pohybuje okolo 25k goldu za 1 mesic hrani.
    Pricemz když vite kde,jak a co farmit a že tech zpusobu je hodně tak nafarmit tech 25k goldu zabere klidne 2hodiny i mín což oproti 300kč je fakt parada.
    Takže rada pro vsechny co by chteli znovu zacit hrat tak si myslim ež si vyplati si jedne mesic zapaltit a zbytek už kupovat za goldy.
    • Asharak
      Nebo si počkat na free-time. Ikdyž, ten teď nejspíš v brzké době nepřijde :( :D
      • Jn o tom jsem taky uvažoval protože zrovna tam mam asi tech 25k goldu tak by mi to na ten mesic dalo akorat a hned bych to nafarmil :)

        Ale nikdy jsem nak nekoumal kdy to davaj nebo tak nebo jeslti to pisou dopredu ci co, ty vys jak to funguje ?
        • Asharak
          Většinou bych řekl že měsíc po novém data (10dní), jak to přišlo mě, nebo prostě když víc měsíců nehraješ tak dostaneš 7(taky jsem dostal jendou). Přesněji to nevím. :)
          • Děkuju :)
            Tak ten den je nezabije snad, ale spis to asi budou brat tak at raci zaplatim tech 300 no uvidime. Pockam si na chat zitra tak dyžtak dám vedet, ale taky tomu moc neveřím :) Navíc už to vidim že to vydržim hrat tyden a pak me to zas prestane bavit :D
          • No koukni se na tohle video co sem ted našel.
            https://www.youtube.com/watch?v=6bcwHd1k4-0

            taky to zkusim jestli by mi nedali den dva abyhc to koupil :)
            • Asharak
              No u mejch 2 měsíců by to asi nezafungovalo ale tak hodně štěstí :P Taky záleží koho chytneš že :)
  • Spíše mi přijde, že jen oprašují starý obsah a přidávají ho do hry. Děje se tak už od cataclysmu nemyslím celý námět hry (deathwing je epický a dlouho ve warcraft lore) ale myslím tím i svět apod. A ted vlastně oprášily Outland a nyní zase přidávají tohle, aby jste si zavzpomínaly na staré časy a tak .. navíc v HC jsem se dival, že je zpět archimonde jako boss a tak :D takže nevím no
    • Asi tak.
      Ale podle me je to nemožné už udělat tak hardcore jak to bylo dřív už jen kvuli tomu, že talenty,itemy,spelly a spousta dalsich mechanik funguje uplně jinak než třeba v TBC.
      Takže si to zatim moc neumim ani predstavit jak to vlastne chtej udelat, ale nemuže to byt proste stejný ani moc podobný jako sundat Ilidiana v době kdy to vyšlo.
      • No tak stejně to udělat je pravda nejde. Hra se posunula strašně daleko no. Jen jsem říkal, že vlastně tento datadisk vlastně oprašují ten starý content a ja třeba myslel, že přidají nové záporáky ale přidávají jen ty staré .. Třeba, že je nový Hellfire citadel tak udělají nového záporáka a ne starého no .. :)
    • Asharak
      Jako jo, počkej až přijde ještě Archimonde na mythic v Hyjalu :D Ale spíš jim podle mě jde o to nacpat tam všechny postavy, které tam ještě nejsou, a tak udělali zpátky v čase abychom je mohli vidět ve WoWku a hrát kolem nich.

      Jinak s tím re-kopírováním to není zas tak hrozné, stejně by nové zony vypadaly podobně, jen by měly jiný tvar. Osoběn doufám že další data bude další rework Kalimdoru a EK (pořádnější), a přestanou přidávat nové světy/světadíly, už to je nuda jak všechny staré upadnou, protože tam není co dělat. A pokud si trochu pohráli s vodními mechanismy, další zona k Vashj'iru by byla úžasná. Propojení K a EK s Northendem + cíl té titánské cesty, mmm :3
  • Jojo, stary zlaty casy ve wow. Tomuhle uz se zadna hra nikdy nevyrovna...
  • Aneb jak starsim hracum pokazit vzpominky.
    • Asharak
      Neboj ty už pokazili dávno s RDF *1* *9*
  • to im trvalo, v swtor to funguje uz dlho.
    • Tak ty nejsi troll tak si opravdu asi narušeny nak :D
    • swtor hraje par zoufalcu co vecne nadavaji, jak je tam mizerny F2P model a jak to odlakava hrace od hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit