Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lepší na tom pracovat dýl, aby to mělo kvalitu...
    Čím dýl, tím líp :)
    Takže osobně jsem rád za odklad...
  • amateri z topcd zase zasahuji, posel smrti uz mel byt pul roku venku...
    • A můžeš nám říct, podle čeho soudíš ten půl rok? Když ani anglická verze ještě není? Mimochodem "kvůli" těm amatérům to budeš mít česky, s dabingem od tvůrce dabingu 1. dílu a za 599,- místo 899,-.
  • Neberte to jako rýpání prosím, ale abych byl upřímný, to, že vzniklo pokračování původního Posla Smrti, mě celkem vyděsilo a následné hraní to pak potvrzuje. Příběh "jedničky" je jaký je a následné pokračování, je skutečně vařením z vody a nesmyslným naplácáváním, které mě osobně spíš naštvalo a celkově potápí sérii. Stává se z toho neskutečná fantasmagorie - milovníkům to neberu, ale jedničce to bere na jejím kouzlu. Posel Smrti je má nejoblíbenější adventura a její pokračování neuznávám... *4* *3*
    • Dvojka trpěla tím, že hlavně z počátku to prostě nebyl Posel Smrti, jakého lidi čekali, a konec byl taky takový nějaký nedořečený. Trojka je závěrem série, na hráče čeká opravdu finále a ne jen nějaký pšouk. Navíc se celá hra odehrává ve Willow a okolí. Řekl bych, že fanoušci prvního dílu budou spokojeni.
  • GuruSerpent
    Tak to mě mrzí.Už jsem se nemohl dočkat,ale počkáme si na kvalitní dabing a to podle mě stojí za to.
  • Spades
    Jednička mě bavila, ale vojku jsem nehrál kvůli zmrštěnému dabingu. Nevíte jestli jde nějak sehnat anglická verze? Nebo aspoň soubory s anglickým dabingem.
    • Na youtube je pro porovnání videonávod z anglické verze.

      Je pravda, že některé vedlejší postavy v CZ verzi tradičně přehrávaly, ale zážitek mi to nijak nezkazilo. To už mi víc vadil utnutý závěr.
      Snad jediné co mi "vadilo" byl Bates a Victorie, ale vtom jsem nebyl sám. Z charismatického Brzobohatého a výrazné, zasněné Fialové je senilní kdosi (pardon) a zcela nevýrazná někdo (pardon podruhé).
    • Dabing není světoborný, ale ani zmršený a nejspíš ani zmrštěný (možná těch pár slabých vedlejších postav). Prachař má velmi dobrý hlas. Dabing jedničky měl taky nějaké mouchy a hele, jakou má dneska pověst. :)

      Topinaz: taky pravda.
      • Spades
        prachař má dobrý hlas, ale když měl projevit emoce, tak to předčítal jak robot...
        • Omyl. Prachař projevil emoce mnohokrát, ale to by sis musel zahrát celou hru a ne se jenom podívat na ty dvě ukázky z nemocnice a podzemí, kde to nesedělo (zásluhou režie). Dvě repliky z tisíce opravdu nejsou celá hra.
    • A proč si myslíš že bude lepší jak ta česká? Anglickej dabing je taky až dodělávanej a nemyslim že tomu daj nějakou extra péči. Originální dabing je německý.
  • Core
    Těším se. Jedničku jsem bohužel nehrál, ale vlastním z Levelu, takže si doplním a dvojka nebyla marná. Trojku pořizuji. A prý se na Games.cz objevil pan Petr Ticháček aka můj adventurní bůh, doufám že recenzovat bude právě on. Jeho postřehy mi jsou hodně blízké.
    • Posel Smrti (první díl) je český klenot, pro mě srdcovka, která nemá konkurenci v jakémkoliv žánru (temná atmosféra,nádherný soundtrack, úžasný dabing, celkové provedení a větvení propracovaného příběhu doslova zbožňuju :)

      Tudíš rozhodně si nenech ujít, nejlépe sám doma, nejlépe večer, třeba v pátek si dát kafe a hrát dlouho do noci...
    • Amylee.Anderson
      Nehrát jedničku je obrovská chyba.
  • Jednička úžasná.Dvojku sem nehrál.Trojku vidíte jak,pánové..dámy..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit