Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bozi! Miluju hry s retro grafikou!
  • JohnyTheZik
    Ten uvodni obrazek na me dejchnul atmosferou FEAR! :D
  • Tak to vypadá jako by se někdo vyzvracel do mixeru !!!!!!!!! To je prostě úplně zbytečný hnus !!!!!!!!!!
  • Musím vyjádřit silné pochyby o šancích této hry uspět v silné konkurenci mnoha existujících podobných stříleček zdarma.

    - Evelýn, po otci dráteník, příjmením Gáčan
  • Jack1947
    Jsem jediný komu se to zdá jako zbytečnost? *7*
    • Sr_Lobo
      Asi tak, radsi kdyby vydali remaster 2 a 3 pro pc ... *9*
      • Vždyť už před několika měsíci řekli, že dělají na remaku RE2.
        • Jack1947
          Až trojka byla pořádná s Nemesisem... i když táty kamarádův syn z toho se v noci budil prý ale nemohl jít ani na záchod... nevím ted co přesně to bylo 2,3 ale asi to bylo hoodně hororové. *3*
    • Vojta_Ilavsky
      Spíš poslední hřebík do rakve RE. U mě skončil 4. dílem.
      • ZvacA
        Nepřeháněl bych. Tohle je jasný projekt bez větších ambicí, neškodný "průzkum" trhu vychazející z univerza RE a snaha se třeba uchytit a získat zkušenosti z pole multiplayerových klání, nehledal bych v tom žádnou fatálnost. Buď Umbrella Corps překvapí a ujme se nebo ne. Sérii letos čeká výročí a Capcom by měl mít vedle UC rozmakaných vícero projektů. Jeden z nich je i chystaný remake druhého dílu (na něco hmotnějšího si ale ještě nějaký ten rok počkáme) a špekuluje se, že dojde i k oznámení regulérního pokračování série nebo dalšího remasteru starších dílů, takže hřebíky musí počkat.
        • Vojta_Ilavsky
          No, po šestce jsem tloukl jako zběsilej a tadyto prznění RE se mi hnusí. Je to ohavný, absolutně bez nápadu a hratelnost, co jsem viděl, ještě horší než nejhorší.
          Kdyby pokračovali ve stylu tý předchozí střílečky, která byla zase koop, udělali by daleko lépe..
          Btw jestli zaujme tenhle nedodělek, který bych už jen podle videí zařadil kvalitativně a obsahově někam k novému Alone in The Dark, jdu hodit mašli.
          • TheGGG
            RE 6 je dost dobrá a i hodnocení na steamu mi dává za pravdu...
            • Jack1947
              Asi záleží na tom jak za jakou postavu, za CHrise to byla nepovedená variace na akční válečné parodické bééčko.
          • ZvacA
            Chápu, nicméně pořád je to jen a jen experimentální spin off, který je akorát zasazen do univerza RE, a jehož evidentním cílem je pomoci Capcomu nesměle zkusit proniknout do jiných odvětví žánrů a dnešních her.

            Každopádně v Capcomu jsou kolem značky momentálně v pohotovosti další vývojařská uskupení, takže tohle není prioritní projekt, který má představovat budoucnost série. Přestože není jistý co přinesou regulérní budoucí díly, už teď to Capcom rozjíždí ve velkým; před týdnem vyšel remaster Resident evil 0 a jak jsem uvedl chystají se i další hry, které budou (nebo minimálně se to od nich slibuje) zase věrnější původnímu konceptu hry.
            • Jack1947
              Racoon city srajda tu už byla, proč to maj tlačit do P2w srajdy pprotože to je moderní a je tu málo podobných her? (Hounds,HOPS)... aha aha... a ty hry jsou samozřejmně lepší...
            • Vojta_Ilavsky
              Experimentální v čem? Jinak jestli chtěli proniknout, měli udělat hru aspoň hratelnou, ne vytvořit spouštěč nevolnosti.
              Proti rymástrům ani zbla, ale značku by měli nechat na pokoji, chudák Mikami, fakt že jo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit