Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mě přijde že ea je obrovský nenažraný parazit,který bezostyšně ždímá poslední kapky šťávy z toho co ukořistil.... jinak si nedokážu vysvětlit ten pád všeho, co kdysi byly schopné a originální studia...
  • Tak radši ty šachy ....
  • No to je hnus! tolde není CAC!! todle je možná mix tiberia a red alertu bože co to je za tanky vrtulníky letadla omg ...
  • Když tam jsou záběry hodně rychle sestříhené v krátkých pohledech při epické hudbě... To už je další trend u strategií nebo co? Ukažte gameplay a ne haldu trailerů at' se podíváme na hru jaká opravdu je gameplay generický a nudný anebo imersivní a zábavný?
  • Stále víc a víc to připomíná red alert 3 a to se mi moc nelíbí, tak zpackanou hru sem už dlouho nehrál a tohle dělá stejněj team lidí a je to právě zásluha těchto lidí z EA, že jsou RTS na vymření. No je to free to play což je nakonec dobře tak se to zkusit dá, ale věřím tomu čím dál míň.
  • Ty budovy jsou ze dřeva? Asi měl někdo pocit, že pět minut je optimální délka hry.
  • Tohle svoji debilní hratelností a hnusnou grafikou pripomina starcraft, možna se navzajem inspirovali...
    • debilní hratelností pripomina starcraft.... joe ze ty jsi se nedostal ani do bronzu?
      • Ze na nej vubec reagujes *1*
      • ja skončil v bronzu ale rychle jsem se vypracoval na prvni misto a pak jsem to rpestal hrát. Jinak v bronzu je nejvetsi sranda
  • Westwood se znovu a znovu a znovu díky EA obrací v hrobě... *10*
  • Já mám akorát rozečtenou Herbertovu Dunu, tak myslim, že zkusim znovu nainstalovat "Battle for Dune". Podle mě opomíjená strategie ještě s podpisem Westwood
    • Darrick
      Nejsem si jistý ale EA nemá licenci na Dune. Myslím že se licence ztratila někdy když EA odkoupila Westwood.
      • Kr.Pa
        A to je dobre. Nikdo nestoji o to, aby nicilo EA knizni universum.
  • Paulcz
    "more strategy" "more control" .. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit