Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WOOO I don't give a SHlT! Micro(dick)soft(balls) si to muzou nabouchat do kecek, mozna jednou, jestli vydaj PC verzi, ale co sem zatim videl a recenze co sem cet, Borderlands2 tomu natrhnou tricko any day any time!
  • Hral jsem betu a tesil se na sci—fi (s durazem na slovo sci—fi) strilecku. Pak si hru koupim a dostanu banalni genericky fantasy blabol. Co naplat, ze strileni a skakani samotny je zabavny, kdyz tam zkratka nic jineho neni. Sakum prask me bavila jen Zeme, tudiz zlomek celkovyho obsahu.
    • tohle uz je stary tema ne ? kdo chtel brecet, tak uz utrel davno slzicky... dneska uz se destiny hraje a problem to neni, po prvnich DLC prisly nahodny eventy a tezko muzes rict, ze se dneska nudis .. pokud budes hledat duvody, tak ty najdes v kazde hre ;)
  • Jack1947
    Destiny grind, do dalšího levelu... počkat na DLC grind, grind... a tak dále je to začarovaný kruh a nekonečný cyklus... ty co hrají japonské MMO to jistě znají. W8 sec ale takhle to má plus mínus 80% F2P MMO GRIND,GRIND,GRIND!
  • hrál jsem jen demo a musím říct, že to má velice fajn atmosféru a krásnou grafiku a je to opravdu hezky udělané sci-fi.
  • Tahle hra nikoho nezajima, dejte uz konecne recenzi na Mad Maxe!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16*
  • Já se například těším docela na PC verzi, edice all i one. (aspon v to doufam *1* )
    • Ronox
      I přes to, že Destiny hraju na PS4, tak bych si přál PC verzi. Mám tam docela dost lidí, kterým bych to přál ať si to zahrajou a navíc díky always-online by i piráti ostrouhali.
      • Co má společnýho pirátství s MMO hrama? *1*
      • Konzolove exkluzivity nemaji nic spolecneho s piratstvim, v tomhle pripade jde o to ze jsou na pc srovnatelne hry ktere jsou free to play. Konzolove stadecko se zkratka da lepe podojit.
        • nic podobného jako Destiny nexistuje *3*
          • Trochu podobné třeba Warframe nebo už méně, ale opět instancované třeba Skyforge
            • Jack1947
              To samé Grind ještě v nic moc grafice... přesně pro mne tenhle typ her není no.
            • Jo jsou podobný. Ještě bych dodal Firefall. Ale jinak nevím, u těchto her moc nevydržím, tak nemůžu moc doporučit.
            • Jack1947
              Jo takový Hybrid Warframe/Borderlands... a oboje je defakto grind takže to sedí.
          • Morraw
            Warframe
          • Borderlands, Borderlands 2, Borderlands the Pre-Sequwhateverbro, HALO, Titanfall, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2..... *5*
            • Absolutně ne a jde vidět, že ste pc trolící Destiny nehráli, je to úplně něco jiného než zmíněné hry...
            • Killing Floor 1-2, PayDay 1-2...
            • Planetside 1 a 2
          • Protoze ti to rekli v reklame ? Jak myslis no *1*
            I kdyby nic tak existuje milion alternativ.
            Proste s pul miliardou dolaru na marketing to na ps4 proda i opice, pc je otevreny trh a mnohem vetsi zlo nez pirati predstavuje konkurence.
            • tak dej alternativu, neco, kde je otevrenej scifi svet a muzu hrat komplet FPS hru sam bez pratel nebo v Coopu.. rad se poucim, pokud teda jen neplacas a nehonis si ego PC hrace :-)
              ja jedu destiny skoro vyhradne jako single hrac, crucibly apod jsou mimo me a presto jdu i do taken kinga, protoze vidim, ze tohle proste za ty prachy bez problemu stoji ;)
        • asi tak, ve slevě na Steamu, se všema DLC, pokud by to stálo tak do 20 éček bych to i bral
  • na kolik uz hra vysla celkem? 150$? 200$? *1*
    • 100. a nic to neznamena. kolko vysiel warcraft ludi, co ho hraju uz roky ? 180 rocne ?2r
      • Jack1947
        Je rozdíl B2P a P2P.
        • je jen jedna vec, bud te hra bavi abys zaplatil nebo ne ;) pokud to nekoho nebavi, mohl hrat uz alphu zadarmo a dal za to 0 Kc.. pokud to nekoho bavi, koupi i dalsich 10 DLC a rad ;)
          • Jack1947
            To už z toho pak vyplývá... z té zábavy. U mMO je zábava jen přidaná hodnota většinou...
    • Počkejte, ale to je přece hrozně moc, ne? Tohle kdyby věděli…
      To lidi neřeší, chtějí prostě hry od svojí platformy.
      Nesrovnávejte ceny her, podpořte svou platformu! *5*
      • Jack1947
        Fake n detected !! ( nepíše s diakritikou) jinak bohužel souhlas. Jen vtomto případě.
        • zajimava uvaha, ale ne, vzal jsem to primo ze stranek air bank, copy&paste *5*
          • Jack1947
            Aha, tak to jsi mne málem dostal. Já si říkal že (bez urážky) to nebude asi z tvé hlavy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit