Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hudba je hodně podobná této Dr Stephen Baysted - Spa 24 Hours, která byla v závodní hře GTR2, jak konceptem skladby, tak nejvíc mi to připomněl ten závěr ve videu :)
  • pro x_mave: Když už tu zmiňuješ to Brno, prosím tě udělejte něco s tím okruhem, okolí tratě je strašně nepřesně udělané, prakticky nejde ani poznat, že je to Brno. Ve švoncovce úplně chybí ty typické lesy za hřebenem a místo nich jsou tam nějaké random stromky... A vůbec mi příjde, že elevace je tam úplně mimo... Jsou tratě, které tam máte udělané fajně, ale Brno mezi ně určitě nepatří *9*
    • Smutne souhlasim, ze misty je ta elevace ehm .... no neni to laserscan (popravde je to zalozeny na nejakym strasne starym modelu z firemni databaze). A smutne ti musim rict, ze se s tim nebude nic delat ... budme radi, ze ho tam vubec mame (popravde Brno tu hru urcite prodavat nebude). Teda ja osobne rad jsem. Taky cokoli testuju, tak testuju tam *3*. Btw. Brno co je v RFactoru a predvadi ho primo na okruhu na ruznych otevrenych dnech a zavodech a nevim co, je podle me jeste vic mimo misu.
  • nevim no... projedu tatovu oktavku po vesnici a zažitek je lepší než tohle.
    • po 10 - 15 letech rizeni ti to tak neprijde :)
    • Pro pětileté dítě asi jo
  • Kozy
    Zatim nevidim důvod proč to hrát místo AC, možná kdyby tam přidali rally, to bych bral. Taky je otázka jak dobře se to bude hrát na gamepadu.
    • Opravdová kariéra (championship), počasí, pit stops. To jsou důvody alespoň pro mě. AC se jezdí dobře, ale to co vydávají za kariéru, je bohužel úplně mimo.
      • AC se jezdí dobře... a to je asi tak všechno, co ta hra může nabídnout. Kariéra je nepovedený vtip, AI protivníků tragická, zvuky u většiny aut dost hrozné a vůbec všechno v té hře je takové nedotažené. Hlavně, že se Kunos chlubí pořád novýma licencema, ale aby dodělali základní obsah, to ne. Jako mám tu hru rád, ale prostě kromě fajn pocitu z jízdy ta hra nemá co nabídnout. pCARS má o něco horší fyziku než AC, ale jinak ve všem ostatním je to úplně jiná liga. Už si fakt nevybavuju, kdy naposled bych se tolik bavil u singlu nějaké závodní hry, naposled snad u Tocy2.
  • Hnisavec
    ten šok, keď sa to prepne z photoshop módu do reálneho gameplayu úplne kole oči..vyzerá to ako trochu faceliftnutý Shift 2...skrz naskrz priemerné a čo som počul i simulácia tam je pofidérna a auto si do šmyku v daždi ide ako vo Forze Horizon....radšej arkádičku, reálnu simuláciu najlepšie zvláda desaťročia piplané Gran Turismo
    • Assetto corsa je simulátor, GT je typická arkáda, sice vyleštěná a hraje se dobře, teda aspoň na volantu, ale pořád je to arkáda, což není špatně. Jediná pořádná simulace na PS byl první Collin McRae Rally na první PS
    • rekl bych, ze snad ani tvurci se nesnazi tvrdit, ze GT je simulator ... o pCars zatim tezko rict .. ohlasy jsou ruzne, posledni build, ktery jsem hral je nekolik mesicu stary a hodne se prej zmenilo .. simulator necekam ...spis prave neco na urovni GT a Forzy ...
      • Fyzikalni model je daleko za hranici GT a Forzy .. v tomhle to je rozhodne sim.
        • je to mozne .. jak jsem rikal, hral jsem build ze zacatku 8xx serie buildu (cca mesic a pul pred puvodnim datem vydani) .. tehdy to jeste bylo hodne nedodelane, FFB priserny a fyzika litala od prijatelne po absoultne nesmyslnou podle zvoleneho auta a trate ... pokud me prekvapi tak budu jen rad ...
    • GT je simulacia odkedy?:DD sak je to obycajna arkada
    • Simulaci rozhodne Gran Turismo nezvlada nejlepe ale lidi co to hrajou si to radi mysli.
      • Hnisavec
        jj preto sa z víťaza GT nissan súťaže stal profesionálny jazdec....ale ty vieš lepšie, PC nicka na internete *3* *15*
        • argument roku - a už takhle v lednu *1*
        • semifinale probihalo na gamepadech a finale na starych polorozbitych volantech (od ucastnika finale) ... GT Academy neni nic jineho nez soucast marketingu .. byt to nekomu mohlo pomoct ke kariere, s tim jestli to je nebo neni simulace to nema nic spolecneho
        • Jeden se stal profesionálním jezdcem, ale zbytek byli totální lamy, což jen dokazuje, že ta hra pro děti je vůbec nic nenaučila.
        • Jj ten jejich reklamni porad GT Academy nebo jak se to jmenovalo znam a nedokazuje to vubec nic... GT nema uplne spatnej jizni model ale simulace to rozhodne neni.
          Kdyz chces simulaci zahraj si iRacing.
        • Jirx
          To, že GT pořádalo soutěž o závodní sedačku na profesionální úrovni neznamená, že je GT simulátor.
  • Jen bych rád doplnil, že mezi okruhy bude i Masarykův okruh v Brně. *4*
  • tož jsem nudou nedokoukal ani ten trailer, neumím si představit, že bych dojel kolo.. *1*
  • Nevite jestli bude k dispozici demo?
    Video vypada krasne, ale trailerum uz z principu neverim. Rad bych vedel jak to bude vypadat na vykonnejsi mainstream sestave pri plynulem 60 fps a alespon dvaceti vozy na trati. A taky me zajima jizdni model.
  • o čem ta hra jako má být? Simulátor ježdění na okruzích? Ježiš to bude zábavné jako žehlení prádla...
    • Vždyť krmíme trola.
      • Jack1947
        No, to se tady asi už nehraje... Troll má vlhké křeslo a a... je mu dobře už jen spokojeně si vrní. Mišn akomplišd. *7*
    • wini
      Pravděpodobně to bude o umění řídit, strategii (na trati i přípravou vozu), souboji na trati a psychické vytrvalosti neudělat chybu, když se soupeř lepí na nárazník a naopak se snažit přinutit soupeře udělat chybu. Je toho spousta, ale ne všíchni to dokáží ocenit a řádně si to užít. *4*
      Jo a málem jsem zapomněl: SPEED & POWER. *1*
    • Někdo rád závodí na okruzích, někdo radši píše bláboly do diskusí...
    • tak neni to pro kazdeho .. ja zase nemuzu hrat hry jako Forza Horizon, Driveclub, Crew, NFS a podobne ... naopak stravit hodinu pred kvalifikaci analyzou dat v MoTecu abych vyladil podvozek a ukrojil par setin z casu v kvalifikaci, nasledne pul hodinu kvalifikoval a pak pulhodku jel zavod me prekavapive bavi .. ok pCars zrovna nebude spicka mezi simulatory ale PC potrebuje mainstreamovejsi zavody po prisernem Gridu Autosport
      • Zbytečný ;-) Jak příspěvek začíná "O čem ta hra jako má být" máš co do činění s postiženým jedincem, profesionálním ignorantem a trollem, kterému nemá cenu cokoliv vysvětlovat, protože je moc hloupý na to, aby pochopil cizí názor.

        Mně se Autosport líbil... Jako mainstreamové závody byl super. Od ProjectCARS očekávám alternativu ke Gran Turismu, nic víc.
      • pro koho je to vlasně mířeno. Chci vidět ty prodeje, jako neumím si představit, že budu jezdit jak šulibrk pořád dokola okruhy ve stylu simulátoru a to moje oblíbená závoní hra je Richard Burns Rally, ale tohle orpavdu vypada šíleně nudně..
        • Nejsi ty náhodou ten šulibrk, co se tu kdysi rozčiloval, že pokud někdo jezdí závody na čemkoliv jiném než na manuální řadicí páce se spojkou je lempl?

          Překvapivě je to zaměřené na lidi, kteří mají rádi okruhové závody...
      • Jack1947
        Asseto corsa nic?
        • AC ma potencial ale i pres oficialni 1.0 release je to porad hluboko v beta fazi ... spousta veci nefunguje, spousta veci chybi .. jako simulator jezdeni ok, na hotlapy dobry ale zavodni sim to rozhodne zatim neni ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit