Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě spíš chybí něco na způsob Lock Onu v modernějším kabátku - "simulátor" pro masu, kdy ti hra nabízí slušnou porci jakžtakž reálnýho pocitu létání a přitom nepotřebuješ HOTAS, track IR a měsíc ležet nad manuálem, aby si uměl přepnout módy pro vyhledávání u střeleckýho radiolokátoru a udělal správně 200 úkonů, aby si dokázal vůbec odlepit letadlo od runwaye - má to svoje kouzlo a já např. DCS obdivuji - ale není to pro každého a už vůbec to není zadarmo.....Ace Combat mi vždycky přišel jako fraška pro ty nejmenší
    • Modernější kabátek není vždy potřeba, už jsi hrál a dohrál všech 10 dynamických kampaní (které jsou jen tak mimochodem lepší než ty ve Falcon 4.0) v Digital Image Design F-22 Total Air War?
      Já se například skvěle bavím u TAW viz. https://www.databaze-her.cz/hry/f-22-total-air-war/diskuze/
      Simulátor F-22 TAW verze 2.30 (obsahuje původní F-22 ADF + dat. Read Sea Operation + celý F-22 TAW + generátor misí - ten původně placený) je zadarmo ke stažení na http://community.combatsim.com/topic/20202-f-22-total-air-war-230-final-released/
      TAW nevyžaduje strávit desítky hodin čtením manuálů a pak další desítky hodin pilování jednotlivých technik jako např. Falcon BMS nebo DCS World. Za pár hodin co si projdeš vynikající leteckou školu kde tě BTW naučí naprosto vše, můžeš začít kampaň. DCS World moduly, Falcon BMS nebo nový IL-2 Sturmovik Battle of xxx (dosaď si) se vydali cestou max.věrné simulace jednoho nebo více než jednoho letadla na úkor veškeré zábavy a hlavně dynamické kampaně. Tu ma jen z historických důvodů Falcon BMS alias Falcon 4.0. Mimochodem do DCS Worldu je Flamming Cliff 3 což byl prakticky datadisk k původnímu LOCK ON a nyní je celý obsažen v novém kabátku právě v FC3. Nicméně FC3 už rozhodně není tak jednoduchý jak byl dříve LOCK ON, neboť tvůrci se snaží FC přiblížit co nejvíce pojetí DCS Worldu. Ze starších ale stále výborných simulátorů stíhaček mohu doporučit Strike Fighters 2 Europe, Vietnam, Israel nebo North Atlantic, to je takový duchovní nástupce Janes IAF, USAF.
      Viz. https://www.databaze-her.cz/hry/strike-fighters-2/
    • Coffin.Corner
      No, něco na způsob her od Jane's, jako Israeli Air Force, US Navy Fighters, nebo simulátorů od DID: F-22, TAW, bych taky bral.
    • DCS:World je pokračvání LockOn. Pro Vás to je jasná volba.
    • Tak Lock On byl takový více méně proto, že tehdy ta simulace nebyla tak pokročilá. DCS je dá se říct jeho nová generace. Být tebou bych možná zkusil si sehnat starý Falcon 4.0 (ten původní, na steamu je za pár šupů) a hodit si do něj mod BMS.
      • jo, jo :) znám. Hrál jsem původní Falcony, pak Lock On vč. datadisků a parkát zkusil DCS u známého (to mě uchvátilo, protože má kvalitní HOTAS od Thrustmasteru, trackIR a herní křeslo s třema obrazovkama) vím, že bych to do této diskuze neměl psát - ale Ace Combat mi vždycky přišel jako ta nejtupější a nejprimitivnější zábava - taková hra na letadla pro děti, které nechápou složitější úkony....něco jak HAWX....to byl taky dobrej výsměch. Ale chápu - široké hráčské základně se to líbilo, nemuseli používat mozek
  • Ať si to nechaj, včera vyšel pro DCS Saab 37 Viggen *14*
    • Coffin.Corner
      https://www.youtube.com/watch?v=DpFIHZJbTtY
    • :-) a je tam nějaká mise, kdy můžeš nahánět Blackbird? při průzkumnejch letech se nad Skandinávií točili a Śvédi na ně podnikali cvičný zteče. Vždycky to rozhulili na forsáž, dynamickym dostupem se dostali asi do 22 000m a občas se jim podařilo Blackbird na chvilku zamknout a rozbzučet hlavici ve sluchátkách. To samý dříve s Drakenama
      • Timmy Viggen není stíhač. Je určený převážně na protipozemní a protilodní přepadyové útoky.
        • Coffin.Corner
          Viggen byl navržený jako platforma pro různé verze, od čistě stíhací, přes útočnou až po průzkumné varianty. Stíhací verze měla označení JA-37
          • Díky za upřesnění. Každopádně verze v DCS je AJS-37, která může nést řízené střely A/A, ovšem její avionika je přizpůsobena spíš letům a útokům z velmi malé výšky - pod radary.
            • Pche, to není důležité, to hlavní je, že Viggy má svůj vlastní kazeťák!!! *14* .....highway to the dangerzone.
  • simulator z ps4, nemuzu se dockat.....
    • samuel.polak
      "simulator" z ps4??? to vazne :D si robis srandu
    • Souhlas. Konečně nějaký lítání na PC, kterí není další otravný simulátorování...
  • Tak tady se pokoušet hrát reálné budeš moci donekonečna. Ace Combat série se simulátorem měla vždy společné jen to, že tam byly letadla. Vždy to byla akční hra, kde se na reálnost nikdy nehrálo.
  • samuel.polak
    milujem simulatori, pokusat sa hrat realne co najviac ako je to mozne... ale toto vyzera cool, hlavne tie zabery v oblakoch
    • "pokusat sa hrat realne co najviac ako je to mozne" - Ace combat? Pokud chcete tento požadavek, jděte do DCS:World
      • samuel.polak
        trolo nepochopil si? hram simulatori ale toto vyzera cool aj ked to nie je simulator...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit