Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky jsem to čekal delší, nicméně mě to hodně bavilo. Akorát zkoušení masek a zkoumání všeho možného bylo trochu přehnané, nejspíš protože to je velmi krátké... Zase se mi líbilo spousty možností ve hře.. Doufám, že výjde II, protože to končilo otevřeně. - Joe s Elli šli zpátky to vodárny, kde je bratr Joa...
    • Ronox
      Jejich příběh bych už nechal. Pokračování bych udělal s jinou dvojicí a maximálně bych chtěl se jen dočíst/doslechnout, jak na tom jsou a tiše doufám, že už mají klidnej život v tý osadě, když prožili to, co prožili v původním díle.
      • Miserius
        Neiil Druckmann na jedny prednasce kde mluvil o pribehu rekl, ze to zaverecne Okay od Ellie znamenalo, ze ji doslo ze Joel ji nikdy nedovoli to udělat a ze to bude muset podniknout sama... Tudiz kdyby bylo pokracovani, byla by to Ellie na cestách...
        • Jack1947
          Klido, protoze takhle se mi to nelibi - neukoncene. At je poradne pokracovani. *3*
  • Ronox
    Dohráno a? Parádní prostě! Soundtrack je top. Dialogy, mocap, atmosféra. Smekám psům a vážně jim za tenhle titul děkuju.
  • hraju asi 30 minut, ale uz tam byly 3 drsny bugy, na to nikdo nenarazil? hra je desne zabugovana a zatim i docela nuda. nebo nekoho bavi zkouset si masky a mackat trjuhelnik, any buchta zakricela?
    • jo, někoho to baví. JDe o atmosféru a zájem o hlavní 2 hrdinky. Jestli ti chybí střílení lidí za Joela, tak toto prostě není pro tebe. Pokud jde o mě, Lef Behind me bavil ještě víc, než hlavní hra.
    • Jack1947
      Jo, ja jsem to dojel i bez zvukuhlasu... zase se treba naucis odezirat (mozna) *3* *15*
      Ono se to rozjede, jenze pote to skonci...
  • Jack1947
    Dopareno, a tedy ten konec me vzal... hodne *8* nevim jakto vzit jestli to takhle merli ukoncit nebo nemeli kazdopadne paradni ale zatracene kratke achjo.

    Asi budu brecet... *13* fakt se mi nechce loucit... fakt jeste ne.

    Kratsi nez jsem myslel... ale vydatne to ano. Ale malo malo. *12* 2h 13minut + 2trofeje.
    Myslim ze to je dobre,


    Tolik postav by si zaslouzilo DLC... treba Henry, Billy, - mozna i DLC predtim nez se byla zombarna... a oni to chtej narvat do MP achichouvej. (nebo vubec... kde se vzali ty "spory" atp.. vim toi bych toho chtel uz moc. Ale kdo by nechtel DLC k osvetleni pribehu kdo?).
  • Je tu někdo, kdo má Collectorku a jde mu hrát tohle DLC?
    • Ronox
      Já.
  • Mato1987
    Tak páni dohral som to dnes večer, cca 3 hodinky mi to trvalo ale to najmä aj preto, že som preskúmaval každú skulinku, presne ako v hlavnej hre a musím teda ako vy češi hovoríte smeknout klobouk, neuveriteľne podarené DLC, znova ako v hlavnej hre výborná hudba ale aj vyníkajúce herecké výkony a parádny gameplay, bol som veľmi milo prekvapený, fakt klobúk dole.
  • Left Behind? http://www.youtube.com/watch?v=D1jQKpse7Yw
  • Zdravim. Koupil si tu někdo DLC? Jelikož jsem ho koupil ale nejde mi zapnout pokaždé mě to hodí zpatky do PS store. Mám to stažené a nainstalované až se stim zabejvám snad 2 hodky a pořád nic :(. Jestli někdo poradí budu fakt hodně vděčen.
    • Mato1987
      Hmm ako si to stiahol, ja som išiel klasicky cez PSN store cez XBM menu nainštaloval som najnovší update a hneď v novinkách na hlavnej stránke psn store bolo left behind, ktoré som následne nechal sťahovať a po dokončení som spustil hru kde po mne pýtal ďalší update tak som nechal updatnuť a potom spustil cez left behind položku pod new game.
      Ja som mal ale zakúpený season pass ešte z júla 2013 ...
      • No já si koupil vpřed prodeji, ale už jsem to konečně rozchodil. Musel jsem to ještě jednou znova stáhnout holt nějaká chybka. ale zatim pěknej datáč vychutnávám si to a prolejzám všechno :)
        • Mato1987
          Tak si to uži , ja som si to užíval doteraz, zajtra si to zahrám znova na najťažšej obtiažnosti :)
  • chcel som si to kupit ale mam ps account pre USA a samozrejme sa to neda zmenit. takze mi neberie kreditky ani paypal.
    nejaky napad ako to vyriesit na sucastnom accounte bez vytvarania noveho?
    dik
    • Mato1987
      Ja mám účet registrovaný pod UK na PSN a season pass som si kúpil tak že som si na stránke
      http://www.pcgamesupply.com/buygames/sony-playstation-network-cards/?gclid=CLK3mf63zLwCFeKWtAodoScAOQ
      kúpil 40 librovú kartu a následne som kód zadal do PSN Store.
      Kľudne to kupuj cez tú stránku je to bezpečné a neuveritelne rýchle, kód ti príde do pár sekúnd na mail :)
    • Kup si PSN kartu v hodnotě 500 nebo 1000 (je to normálně krabička jak od hry) v každym pořádným obchodě s hrama to maj. Zadáš pak kod do PSstoru a připíše se ti částka do peněženky. I když nevím jak to bude s přepočtem, když máš americký učet (dollary) a tady je to v kč
      • no prave ak to kupim na SK alebo CZ tak ci mi to zoberie to heslo ci to nie je len pre lokalne accounty
  • Halo už na pc nikdy nebude, chachá *2* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit