Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezapomenu na tu radost kdyz sem zachranil bratra v DE 1. *4* .Jestli to bude aspon s polovicky ta dobry jako 1.dil tak to bude skvela hra a grafiku neresim, ale neprisla me spatna.

    ps:Deus ex a fallout 2 rulez!
  • NEEEEE, radši nez hru bych asi bral film, presne strizeny jako trailery a hlavne s tou hudbou co je v trailerech, PERFEKTNI a film by byl DOKONALEJ, takovy trosku modernejsi BLADE RUNNER :)) prosiiiim film :))
    • přesně tak, taky z toho cítim BLADE RUNNERA, co se týká toho světa. Jinak enginem a graficky mi to připomíná MASS EFFECT 2, kde byla grafika hezká. Takže už jen čekám na hratelnost a kvalitně sepsanej scénář. Nikdy jsem si nepředobjednal tolik her jako na letošní rok :-)
  • asi jsem spepej-ale nikde tam nevidim psano,ze hra vyjde koncem roku. Vsechny predobjednaky na amazonu zatim jeste maji prvni kvartal. Nehazejme flintu do zita...
  • Tady je jeste jedno video, ktery jsem zatim nevidel.. to prvni
    http://gamefiltr.cz/clanky/detail/16_293-dva-nove-trailery-deus-ex-human-revolution-potesi--datum-vydani-uz-mene.html
  • ehm-koncem roku ?? ...
  • Prosím, nech to neni superhrdina so zabudovaným gulometom v ruke. More reality :/
  • Hups, to patřilo níž.
  • renesancí
  • trailer jsem ještě neviděl, ale že to nebude graficky špička bylo jasné už z prvních záběrů. To DX2 na svou dobu špička byl, hlavně fyzikou (i když dost nedopracovanou), reálnými stíny...byl jednou z prvních velkých her, co nabídla všechny vychytávky, které jsou dnes samozřejmostí. Vyšla před HL2 a Doom3, které samozřejmě šly ještě dál, ale technologie byla u DX2 výborná.

    DX1 na druhou stranu byla ve své době hra graficky zcela průměrná, jen si vzpomenu (a občas i vidím) ty fialové obrysy rozplizlé textury okolí a musím se smát. Na svou dobu to byla navíc extrémně HW náročná hra... quicksave trval snad minutu a quickload to samé. A přesto, byl je a bude DX nejlepší (PC) hrou (ne pro všechny, ale pro více lidí, než jiné hry- viz třeba anketa PC Gameru tuším). Takže....grafiku vem čert. Horší než průměrné to nebude, takže naprosto OK.
  • Od téhle hry očekávám všechno možné. Akci, adventuru, rpg, jen ne Deus Ex, poněvadž by hrozilo zklamání z toho, že to Deus Ex nebude a třeba tak zavrhnu vyvedený kousek(pro vysvětlenou: třeba F3, nebyl to Fallout, ale byla to výtečná hra). A když tam nakonec bude to, co bylo tak dobré na legendárním prvním dílu, tak to bude příjemný bonus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit