Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosil bych podporu volantu a pohled zevnitř vozu. volant má dnes spousta lidí a ve hrách kde strávíte v autě půlku herní doby to má kuwa smysl.... v GTA 5 mi to hrozně chybí a x360ce nefunguje zrovna nejlíp....
  • Mě to zatím strašně připomíná Shadow of Mordor a proto se na to těšim!
  • To je co ten dementt s krosnou v nadživotní velikosti? *15* Post-apo supertramp?
  • ja chcu kytaristu
  • graficky zatim slabe tak snad se povede aspon pribeh
    • konzolová verze možná...
  • Kurnik, tie predobjednávkové bonusy ma začínajú poriadne štvať. Objednám si hru v obchode a v druhom obchode vidím, že majú zase nejaký iný predobjednávkový bonus...
    • Sr_Lobo
      Myslis ty "slug shellovy" panaky na X zoneu ?
      • Nie, ingame bonusy napr. v jednom obchode kde som si to objednal majú DLC "Stampeedy Knokshok" a v inom zase "The Ripper !" Ale keď na to tak pozerám, tak sa jedná len o kozmetické chujoviny, tak ma to až tak netrápi.
        • Sr_Lobo
          jj sou jenom nejaky kikotiny, ty panaky vypadaj fajn ale zase je to za 1099 coz uz je vcelku dost, kdyz na kinguinovi muzes sehnat digitalni klic za cca 750 a krabicovky sou zhruba za 850.
          • no ja mám krabicovku z gamescenter za 30.99 , skvelá cena
            • Sr_Lobo
              To neni vubec marny, ja sem sahnul po tom digitalu za 25, bohuzel nemam kde ty krasny krabicky skladovat *9*
    • h0p3
      To už se dostalo i sem ?
  • Prosim at je to dobry! Ja si tak strasne moc preju aby to bylo dobry!!!
    • Tak nějak. Z gameplay ukázek, co jsem zatím viděl mám smíšené, ale veskrze pozitivní pocity. Grafika a prostředí super (Ten písek!), charaktery super, auťáky a tunění super. Pohyb Maxe mi příjde tak nějak nešikovný, ale možná to předváděli na ovladači. O náplni misí zatím moc nevíme, ale tam to vidím na klasický GTA model.
      No, těším se hodně. :)
    • XorxoxTalarius
      Amen

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit