Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na PS4 s cheatery problémy nejsou.
    • Jack1947
      Moc si nefandi, možná jich není tolik ale nevěř tomu že nejsou jsou... jen jsou tam opatrnější.
  • GTA V online to nehraju stacilo parkrat navstivit a koukat jak ze bzduchu prsi vzducholode tanky cokoliv si chaeter zamane eee to neni pro mne takova bekovina
    • no ja ti nevim, ale byt v tom pravem high stavu a naskocit k cheaterovi na motorku a litat po mape na motorce a sestrelovat stihacky je celkem psycho, obcas je to sranda co se to na tom monitoru vlastne deje... a kdyz chci seriozne hrat, vytvorime s kamaradama server/mapu a hrajem co chcem bez ruseni....
    • Jack1947
      Někteří zase rozhazují prý peníze *3* ... i tak no...
  • Rockstar trefil se s Grand Theft Auto Online trefil....???
  • Jack1947
    Naštěstí pro Heist není tahle fičura důležitá nebo se zto bude týkat i tohohle? uchh...
  • Kravicka
    Budu bodyguard :) plat od cheatera 1M za minutu *5*
  • vsetci budu chcet hrat bossov a nikto bodyguarda :)
    • Bosse bude moc dělat jen ten nejbohatší hráč (protože jachta a ochranka něco stojí) a těch moc nebude, což vyplíva buď nějaký stalí hráč nebo cheater. *7*
      • A mě by nevadilo dělat bodyguarda. Takže mi když tak dejte vědět. *1* *3*
  • MalyZeli
    A kterej patch konecne znemozni cheatovani v online?... Bez znamejch a vlastniho serveru je to nehratelny.
    • Kup si konzoli
    • firebug
      Neřekl bych, že to je nehratelné (dá se najít parta normálních hráčů), ale přijde mi, že se to za poslední 2 měsíce strašně zhoršilo. Jestli to v R* nějak neošéfují, budou to za chvilku hrát jenom cheateři...
    • Dopadne to tak že největší bossové v tomto udatě budou cheateři, ketý budou platit bodyguardy strašnejma pálkama a bude to soutěž o tom, kdo bude zabanovanej první *11*
      • Konečně dá Rockstar cheaterům cíl proč hrát, do teď zabíjeli hráče a bugovali ,těď konečně budou mít i cíl, takže cheaterů / moderů se už nikdo nezbaví. *11* Než konečně s tím něco Rockstar udělá. *16*
        • Ale zase kdo pro ně bude dělat bude v balíku. *1* Celkem dost rychle. *5*
  • Dle mého názoru je Online právě tím nejhorším z celého GTA V.
    • Paulcz
      Taky to moc nepobírám. Přišlo mi jednodušší se v GTA IV připojit přímo do hry/módu, který jsem chtěl hrát. Takhle to je 10 loadingů a pak nějaká zmatená akce. Bohužel odpad.
    • tak si di stím názorem o dům dál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit