Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo kvuli jen 2 hram uvazuju o pc,a to ze jsou na pc odladenejsi,a to zaklinac3,kvuli mlady,ze ho chce hrat i ona,a na bambulich ji to nejde,a na ps4 to poslednim patchem upne dokur.A prome fenomenalni BTF4,prome prava valecna jizda.
    • UI jdi se vysrat, nikdo ty tvý bláboly nebere vážně - to že jseš hloupej a neumíš s OS je tvůj problém, to že si hloupej a do krve bráníš primitivnost HW / primitovnost her pro Playstation je taky jen problém tvojí neinformovanosti a vadné skálopevné přesvědčení. Nemám nic proti konzolim, mají svoje místo na trhu - ale jděte už bez pardonu do prd+le s tou věčnou snahou nadřadit konzoli nad PC, máte nějakou soudnost? normální člověk uzná, že je to jednoúčelovej HW, kterej má jen omezené možnosti v zobrazování ( narozdíl od PC, které je HW světelnejma rokama kupředu, o SW ani nemluvě) ale vy tu budete pořád kňučet jak teplý cikáni, že se svym pochcanym Plechem můžete obsluhovat div né ICBM
      • "teplý cikání", "pochcaný Plech"??? Tohle myslíš vážně??? Ty jsi moc inteligence nepobral, co? Vrať se k lopatě!
      • Jo pc svetelnejma rokama dopredu,hlavne ten,kterej do toho na zimohrani,nechce vrazit vic jak 10tis.To pak ten clovicek s pc je 5 svetelnych let pozadu,voproti konzolim.
        • A proč? Když se rozhodnu, že do toho na zimohraní vrazim 10k, koupim za ně novou grafárnu a jsem zas na pár let vysmátej
          • Měl jsem kdysi taky pc! Ale řeknu Ti chlape že jsem neustále rval prachy do upgrade! Když tady píšeš že si koupíš grafárnu za 10k tak nezapomeň že budeš muset koupit i zdroj protože ti to třeba ten starý neutáhne! To nemluvím o základovce, a procák když dáš new grafárnu tak ta ti ho bude brzdit pokud ho nemáš našláplý!! Takže neustále rvaní škváry do plechové škatule!!! Akorát podporuješ šmejdy co na tom rvou neskutečné money! Já se na to vysral koupil jsem PS4 nemusím nastavovat furt nějaké textury, antisračky apod.!! Mám krásné herní zážitky typu TLOU, The order, The evil within a to zdaleka PS4 neukázala svoje ramena!!! A jsem vysmátej!!!!!!!
      • Jo konzole,je hold na hry nadrazena,votom zadna. *1*
      • Uco,primitivnost her,na ps,nenech se vysmat,tam kreativita neco znamena,media molecule,by ti to vysvetlili,a v o nintendu ani nemluve.Hlavne ty priblbli strategie na pc,jsou podobny jako vejce vejci,proste sachovnice,a jiny to nebude. *1*
        • tvl, ty delas packovacum a packovatelum dokonale medvedi sluzbu *1*
      • Ty jsi dobrý hujer.
      • Hlavně že ty máš soudnost, plácat o primitivnosti her pro playstation, když 90% her vychází na všechny platformy stejných.
  • Bezte si hrat,to svoje humble bumble od steamu,nebo jak se to jmenuje,zavspominejte na 5i10let staryhoToma,na svim notebooku,dejte vse na max *1* a nebo hrajte dokola DOTu,Conter strike,star craft,a ja uz cekam na uncharted4 a velkolepi GT7.
    • grind tourismo, jo to je bomba *5*
  • to je neco jako pevna pamet v pc (RAMky) ale tady to mate online?
  • Jack je nejlepší! A minusuje ho tady banda 30 letejch mamanku a 13 letejch uhracku. Jacku nedej se, máš svůj fanklub, kterej za tebou stoji...a ať rozvirim vody ještě víc - konzole je a vždycky bude slabší bráška PC pro nemajetne, popřípadě pro vobsousty, který holt nezvladnou primitivní obsluhu OS. To co vám s velkou pompou servirujou je u PC samozřejmost od konce 90.let 20. stol
    • Pc pro nemajetne ty bambulo,pc sezenes za 5tis,treba notebook,a je to pc,spis komponenty i7 za 10tis,dik,nemam zajem,gtx960 za 15tis,dik nemam zajem,monitor za19tis,nepotrebuji,mam android tv,rychlejsi,nez nejrychlejsi monitor.A k tomu ps4 dnes i za 8tis,hry z gamebazaru za 300kc,a zimohuleni jak vysity,a vlete na lounboard a kolo.A mam to v prrr.
      • Trubko. Herní mašinu seženeš do 15k bez móňa a po třech letech vyměníš akorát GPU *3*
        komponetu za 10k a vice kupujou jen fajnšmejkři *3*
    • Jo a velkej pc braska, se schovava za maliho brasku konzoli,co se tyce kvalitnich remsteru a kvalitnich pokracovanich,mel jsem moznost hrat black ops3 betu,a hodne podobna hra jako killzone shadow fall,ale killzone je hold v scifi lepsi i zabavnejsi i hezci.A co na pc vzniklo tak uzasnyho,od zahajeni prodeje,treba ps4?Bloodborne?Driveclub?In famous3?STeraway unfolded?Until dawn?Vam tak vysel mgs5 z milosti,ze ho sony pustila.Jinak zmilosti zbirate,jen to co konzolovej braska upusti na zem.A pochybuju,ze takovy hovadiny jako westland2,si na konzoli prejeme!Pockej az prijde sado maso od tvurcu dead nation.
    • Jack1947
      Díky za povzbuzení... i když jsem ho nepotřeboval myslím a sám sem konzolista jen tady sděluji jistá fakta. Jj taky to tak vidím že pár naklikávačů fanatiků to trochu nezvládá.
    • konzole se pomalu mění v PC, už chybí jen přidat pořádnou podporu pro klávesnice a myši a je z toho PC s hrama co stojej dvojnásobek a nejdou modovat *7*
      • Jo a jako vcem?Nebo plno lidi zacina ty svoje mega bedny prenaset do obyvaku,na velkou tv ci projektor,a snazit se napodobyt pohodlnost konzole.A ktomu ma pc jeste dost daleko.Uz jen ze musim mit head set na kvetaku jak bambula,me staci ps4 kamera,nebo kinect,a je to pohodlnejsi.Ja nesoukromnicim.
        • Proč bys nosil PC do obýváku, mnohem jednodušší je přinést konzoli k PC a zapojit ji do monitoru, dneska stojí nějaky 27" nebo 29" monitory pár šupů a máš to vše pěkně při jednom, pohodlné na max. Pohodlnost konzole je nějaký mýtus? Mě vždycky přišlo pohodlnější PC, u konzole se rychleji unavím a křeslo je k sezení u hraní mnohem vhodnější než gauč. Jinak hraní na projektoru je samozřejmě jiná liga, hlavně na bojovky jako Street Fighter nebo Tekken je to pecka, ale to můžeš hrát i na PC, když pořídiš bezdrátové gamepady. PS4 kamera a kinect? Obojí jsem zkoušel, imho žádný zázrak, s kinectem je spíš sranda, když ho připojíš k PC a použiješ se softwarem na 3D scan nebo motion capture, to se mi na něm líbí
          • PS: píše se "napodobit", ne "napodobyt"
      • To uz konzole davno meni. Pídstata a smysl konzoli lezi jinde.
  • Navýšení cloudového uložiště je určitě super zpráva, ale to ostatní mne nechává chladným, sociální ptákoviny jsou mi volný a uložit nahrané video přímo na Youtube už PS4 umí z dřívějška, live stream také neužiji :). Kdyby raději něco udělali s tím příšerným dlaždicovým menu co je teď tak "moderní" a dovolili nám tvořit složky pro obsah co máme v konzoli. Děsně mi vadí ten způsob zobrazení pomíchaných aplikací, systémových věcí a her dohromady a zobrazení pouze několika věcí s tím že pro ostatní se musí do hloupatý knihovny, kde je zas balast ze stahování demo verzí atp., prostě všeobecně bordel, ve kterém se blbě hledá.
    • Asi tak!Me vyhovuje ps vita menu,presunu si bubliny jak chci,dam do bublin co chci.Sice u ps4 nemam dotykac display,ale mam touch pad.
    • "Kdyby raději něco udělali s tím příšerným dlaždicovým menu co je teď tak "moderní" a dovolili nám tvořit složky pro obsah co máme v konzoli"

      sry, ale já prostě musim, mám pro tebe řešení - PC!
      • PC neni reseni, dokud na nem dominuje online DRM Steam, ktery se siri jako rakovina a uz zcela znicil retail.
        • *1* Steam zcela zničil retail.... *1* *1* *1* teď jsi to zabil *5*
          ... a I kdyby, pořád je pecko mnohonásobně otevřenější platforma než ty vaše předražený topinkovače, sry hardwarově starší pecka pod TV.
        • Pc je furt stejny,jenom se tam pridava voda a vrtule. *14*
      • Díky, ale tvá "jistě užitečná rada" mi moc nepomůže. Rád si užiji i hry jako Bloodborne, nebo Little Big Planet 3, což mi PC neumožňuje. Jinak hraju jak na PC tak na PS4, ale z nových projektů co by byly jen PC exkulsivní mne nic neláká a vše co si zahrát chci je i pro PS4, takže nemám potřebu kupovat zase nový komp a pár let starý mi na PC hry bohatě stačí, abych si zahrál Diablo 3, Guild Wars 2, Divinity Original Sin, nebo starší hry z GoGu. Nepotřebuji se omezovat jen na jednu platformu.
    • Jack1947
      Dlaždicové menu" já sem si myslel že syndrom Win8,1 neinteraktivní plocha je jen v Windows asi jsem se mýlil lol. *7*
  • Jack1947
    Co XBOne ten zůstává pozadu? My jsme si mysleli že Next gen je pokrok v grafice ale opak je pravdou plus navíc navrch, Next gen znamená i nová generace streamingu... prostě opět přiblížení k PC.

    To co se vždy konzole snažily potlačit se stává realitou...
    • Nas zakaznik,nas pan,kdyz chtej,aby si konzoli koupili i nekonzolisti,tak to hold,musej primorit oko.Ikdyz ja toto vubec nevyuziju,ja touzim u ps4 po menu,co ma ps vita,a po sluzbe playstation now,jinak to ostatni je delay pro pc zvrhliky,aby jsme je nalakali ke koupi.Jinak kovanej konzolista,chce kvalitni hry,kvalitni menu,a vse hned nacteny,a kvalitni tv,ty prkotiny kolem nezajem.
    • TheGGG
      že ty jacku se snažíš zavděčit místní pcmustardí komunitě s těmito komenty a zlepšující se gramatikou *12*
      • Jack1947
        Nevím jestli zavděčit ale gramatika byla dobrá díky...

        PS: Aspon vím kdo mi kliká, klik klak ><
        • up_er
          *16*
        • up_er
          ses uplne mimo clovece...
    • Next gen znamena nova generacia vyrobku bez ohladu na akykolvek pokrok ty logik
      • Vpodstate ano.
      • Jack1947
        Tak dalko se čekat že příjdeš se svojí obhajobou nebo GGG...ked ti to stačia nic proti tomu samozřejmně. *3*
        • up_er
          to neni obhajoba, to je proste fakt, kterej se uziva uz nekolik desitek let....
          https://en.wikipedia.org/wiki/Video_game_console
          • Jack1947
            Prosímtě vždyt je jasné jak to je...
            • Vysvětloval jsem to tu už několíkrát a upřimně.. Už z toho začínám být trochu unavený. Proč někteří tupí jedninci nejsou schopní pochopit, že termín "next-gen" je označením další generace výrobku. Nikoliv nějaké grafiky nebo podobné nesmysly, co tady konkrétně ty plácáš.
            • Jack1947
              Už to nebudeme dál rozvádět achjo... to by se úplně zkazila původní hodnota mého vytříbeného a úderného zároven pčíspěvku jo ? *7*
            • No tobě to očividně jasné není. Nejsem nijak zaujatý (trávím stéjně času na PC tak na PS4 co se her týče). Jinak podpora streamování atd je výsledek komunity, která tyhle věci posunula tam, kde jsou teď a je fajn, že na to Sony reaguje.
            • Nextgen (and cake) is a lie!
            • up_er
              ocividne ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit