Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj
    chci si koupit nový notebook a chtěl bych na něm hrát gta 4 a nevím jaky notebook si vybrat s jakou grafickou kartou, aby se ta hra nesekala , moc se v grafgických kartach nevyznám , tak bych chtěl požádat o vaší pomoc , předem moc děkuju. *1*
  • Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestly by mi tato grafická karta rozjela gta 5 (AMD Radeon R7 240/2GB) předem děkuji za odpověd'
  • GTX 760, 5 let starý i5 2500 k @ 4,5 GHz, 8 GB Ram a jede to na prakticky maximální detaily 60 fps ve dne a 80 v noci velice stabilně. Překvapivě plynulý. Jediný, co nemám zaplý je AA a ty 3 dodatečný grafický nastavení, co jsou ve zvláští nabíce. Kdybych chěl hrát kolem kolem 30 - 40 fps, což upřímně na GTA stačí, tak můžu zapnout i ty. Ten ukazatel, co říká, že člověk potřebuje pomalu 6 GB VRAM aby mu to běželo, je vedle jak ta jedle. Stačí zaškrtnout, aby hra to omezení ignorovala a všechno jede krásně plynule, i když jsem skoro 2 GB nad limitem. Žádný doskakování textur, objektů, nic. Jediný, co doskakuje, je LOD v dálce, ale to dělá všem, takže... Oproti GTA IV je to příjemná změna. Resp. GTA IV jede pomaleji, než GTA V bez nadsázky. Pravda, ve čtyřce bylo podle mě o něco víc chodců a přijde mi, že i aut. Zase tady je mnohem lepší nasvícení, odlesky, teselace... Prostě to uspokojivě pošlape i lidem se slabším PC. Jediný, na co se hra zdá bejt náročnější, je rychlost připojení. Já jsem s 60 Mbit v pohodě, ale kamarád s 6 Mbit má lagy a plný servery ho vyhazujou. Asi se to o trochu zlepší, až se ustálí situace a Rockstar vychytá správnej počet serverů, ale zatím se zdá, že to na online chce trochu slušnější internet. Může bejt problém pro lidi, co bydlej na vesnicích.

    Jo, a naučte se někteří psát, protože i google bot by některý příspěvky přeložil ze svahilštiny srozumitelnějc, než co tu někteří plodí...
    • j-mcclane
      Takže je to fakt odladěný líp jak GTA IV, no... vyplatilo se počkat. *4*
  • GTX770 a na max to jede celkem stabilně na 60 FPS. Pravda hra jako taková nevypadá extra dobře, ale dostatečně na to aby hra byla dobrá.
    Mě osobně GTA už moc nebaví a je to spíšě na hodinku dvě týdně, rptoože už jsem odrostl arkadovemu blbnutí.
    Každopadáně nějde popřít, a to bylo vidět i na konzolích, že hry jako právě GTAV nebo W3 jsou momentálně to nejkomplexnější co je.

    PS: Devil's in details.
  • s tou nejdrazsi samozrejme...
    • Přesně to sem chtěl napsat. Cely ten hype kolem grafiky na PC je jeno tom přesvědčit nás že už máme koupuit novou graf. kartu.
  • j-mcclane
    Zkoušel to někdo na minimální sestavě? Má to cenu zkoušet na Q6600 se HD7850OC, aby to běhalo tak nějak plus mínus na normální detaily? *1*
    • ja to zkousel na Core2Duo 3GHz (ano POUZE 2jadro!) GK HD 6950 1GB 4GB ram a onoto jede *8* tedy spis jde spustit pac hrat to nema smysl vse na minimum a vzdalene objekty jsou hodne kostickovane no nevypada to dobre, ale prekvapilo mne ze i na takovem obstaroznim srtroji s dvou jadrem to jede...
  • Zatim jediná výtka, do PC verze to chtělo asi přidat nastavení obtížnosti, jak je to designovaný na gamepad, tak některý (zejména střílecí) pasáže jsou na PC hodně easy
    • Masochisti si muzou koupit gamepad k pc a "uzit si" konzolovou hratelnost *1*
      • *1* *1* *1* jojo neni na nextgen zazitek z hrani u TV (tedy nez vas maminka vyhodi pac zacina ruzova zahrada ci tata z hokejem *1* )
  • Jack1947
    770GTX 4gb approved?
    • Ted je recenze na konkurencnim webu eurogamer,pc verze se lisi od tech konzolovich jen kdyz,je ve vetsim rozliseni nez fullhd!Textury v nizkem rozliseni zustali,treba znacky,ukazatele atd.Ale uz dost,kdo na konzoli nekdy zapnul deepcolor autput,nikdo!nebo se nekdy hrabal v display setingu ps3,ps4,x360,xone ikdyz ma treba 4k zobrazovac.Kazdej to hraje v zakladnim nastaveni konzole,a pak brbla.
      • da se ušetrit i na mezerach mezi slovy
      • Jack1947
        Prosím? *7*
        • zjevně expert *4*
          • Jack1947
            Já si mslím že ve vší úctě už to docela dost přehání, blábolí o nečem a sám neví o čem a mi taky nevíme o čem a to jsem hodně tolerantní člověk. *7*
            • To mi někoho připomíná. *3*
  • Dnes,. kamosoj prislo gta5 na pc,bude velkolepa show!To jsem zvedav na ty rozdili na vlastni oci!To si po 8letech dam prda,kdyz jste me vcera tady sezrali za pravdu!Youtube srovnavacky lzou!Tak proc,je teda cpou na herni weby!Vcera jsem se nehadal o fps,ale o graficke srovnani.
    • HE,HE,to jsem presne cekal.pc ckari se lisi sestava pc od sestavi,ale vsichni to maj bozi.Me by stacilo koupit 4k tv od philipse za 15tacu k ps4,a obrazove by pcckar s monitorem za 5tacu mel co delat,aby se me kvalitou zobrazeni vyrovnal.
      • Vy mate na monitoru v sync,ale u ps4 se to jmenuje deepcolor output.A kdyz to clovek zapne,u vas blbi konzoli,tak ten rozdil je v grafice markantni,ale to hold clovek musi mit ten zobrazovac.
        • Jsi nemocný. Opravdu. Měl by ses léčit. Krom toho, že píšeš jako čuně, tak ti neni rozumět, kydneš vždycky hromádku hov*nek a jeden aby v tom hledal tu perlu. Navíc jeden aby si vzal k pochopení tvých příspěvků výkladový slovník pro komunikaci s autisty.

          Trochu se srovnej člověče. Nebo nepiš.
        • Víš vůbec co to ten v-sync je? *1*
      • Furt si myslite,ze nabuseny pc je nej,ale bez poradnyho zobrazovace,je to vyblity jak na staricky ps3.A muzes mit trba NASA stroj.Kdyz monitor za 8tacu neumi zobrazit ani 12bitovou paletu barev,a jen 10bit.Novi tv uz umej az 16bitu,a to jsou tepr barvicky a stiny,a ruzny efekty co ta mala 24kosticka ani neumi zobrazit.A muzu to tvrdit,ponevadz takovou plecku Lg monitor za 6tacu vlastnim.A scistym svedomim muzu rict,ze to na novy ledky,treba od sony obrazove je uuuuplne vzadu.
  • 99% lidi ma PC kterej tu utahne tak na 30FPS.

    Aneb to je cela pc masterrace, hate na konzoli ze to dava jen 30, pritom dostat z te hry stabilne 60fps (min!) si vyzdauje grafickou(nebo dve) kartu ktera je drazsi nez cela konzole.

    Ne dekuji. Hra z roku 2013 ktera je uz davno pase, konzolova posukovina ale celej internet se jde utrhnout jak je to na pc lepsi. No kdyz vavalis za komp 80 000 tak jo.
    • del0
      Hmm. Zajímavé, že tohohle trotla nesmažou. Začínám mít asi trochu představu o složení nových adminů fóra. *15*
    • Lol te dislajky.
      Tady mate dukaz vy nedonoseny hejteri
      https://i.imgur.com/VwZLoxT.jpg
      Na procesoru drazsim nez cela konzole.
      Beznej hrac konci na R270 a dale si koupujou uz jen bohate decka a blazni.

      Uzasna pc 60fps masterrace
      • Ale né každému dělá problém si pořídít GPU dražší něž celá konzole. *3*
        • 99% lidi ktery hrajou na pc to problem dela.
          • A to číslo sis teď vycucal z prstu pro podpoření tvé chatrné teorie, nebo čerpáš z nějakých relevantních dat?
            Ale obávám se, že odpověď znám dopředu.
    • mám komp za za polovinu i s novým LCD, 5+1 repráky ve dřevě, novou herní klávesnicí atd., fullhd na max stabilních 60+FPS, kartu mám jenom jednu ale ano, byla dražší než konzole, u mad? *6* hlavně člověk si počítač nepořizuje kvůli jedný hře a lidi co chodí na games a přečetli si tvůj "příspěvek", tak většina lidí má kompa, který to rozjede na slušný detaily v 60 FPS, tvůj trolling 0/10
      • Trolujes toty, ja rikam FAKTY. Tvoje grafika je drazsi nez cela konzole a budes delat ramena ze ti to jede 60fps. Lidi maj grafiky do 200€ a tam to de ledva 30.
        • Ještě jednou pro nechápavého Ježečka na HERNÍM webu to bude většině čtenářů fachat slušně, s těmi 99% se jdi zahrabat, protože to prostě není pravda i když to vezmeš v globálním měřítku - ne všichni lidi na světě, co mají počítač na něm hrají hry a ne všichni co na něm hrají budou GTA 5 zkoušet(pirátský socky nepočítám, jenom ty, co si to koupí), jo a píše se fakta, to je střední rod dle vzoru město a neříkáš je ale píšeš. A já žádné toty netroluju, ať už to jsou kdokoliv.
          • Podivej se na staty ze Steamu jake maj lidi grafiky, ty nechapavec. Trh s hernimi grafikami za 300€ tvori tak 1% trhu grafik.
            • http://store.steampowered.com/hwsurvey/videocard/

              myslíš tohle? Tak to asi chlapče neumíš ani číst, ani počítat ani anglicky, dej si pěstí a vrať se zpátky na základku
    • problém je, že ty konzole nedají ani těch stabilních 30 a okolo 20 už je to okem jasně viditelné sekání
      • Problem je ze beznej pc do 500€ to dava ledva 30. Pc masterace urcite.
      • Spis se na novi konzole pekne vybodli!Si vem,jak rychle udali ps4 port,kdyz az pri predstaveni ps4,potazmo xone,vedeli ze to bude mit dost podobnou archytekturu pc.Uvidime gta6,jak to na konzolich pojede pri 30fps!Ale tak z trikrat hezci grafikou nez ma gta5.Potazmo red dead redeption 2.Novy konzole maji malou podporu starych enginu,a potej se u toho jako krava,si vem,kdyby nvidia nevydala novi ovladace na grafarnu,tak ta tva grafarna se taky bude potit osto6.
        • Zagro
          HIHI, to je smůla, když se neustále dokola opakuje, jak jsou nový konzole skoro k ničemu. Mimochodem GTA5 mi jelo naprosto plynule i bez nových ovladačů. Docela dost pochybuju i o tom, že si na "nových" konzolích GTA6 zahraješ. Spíš tak na PS5 a opět v horší kvalitě než na PC :)
          • Co ty vis!Muzou udelat vykonnejsi revizi,je to pc archytektura.Mrkvosoft,taky muze udelat lepsi revizi xbox one,a vse pojede v 1080p.Kdyby udali lepsi revizi ps4,ta si ji klidne koupim!Me staci demonstrace in famous second son,a ps4 na to ma!Novej batman,taky bude vypadat lepe nez to co je na starejch engine.Na pc to bude vypadat lepe,protoze si tam muzes menit vse jak na bezicim pasu,ale stim soucasnym uz si na gta6 neskrtnes!
            • Třeba protože by to popíralo samotný koncept konzole? Výhoda konzolí je jednotná architektura. Pokud budou vydávat výkonové revize tak z toho pomalu udělají běžný pc a veškěré výhody konzoli budou fuč.
              Zamysli se, než něco plácneš. Jestli toho seš vůbec schopen, soudě dle těch tvých žbleptů tady.
            • A proc ne?Kdyz muze nintendo udelet vykonejsi revizi 3dska,tak proc by sony nemohlo v necem vylepsit ps4,nebo mrkvosoft xbox one.A kord,kdyz se to prodava jako rohliky.
      • PS 99% jen na 30fps? Tak to patřím mezi 1% vyvolených, hurá, elita! *1*
    • Meleš nesmysly...

      Mám dva roky starý PC dohromady za 25k, který jsem si sestavil sám a GTA mi jede na výbornou. To že se někdo nechá zvyklat a koupí již pre-made sestavu, která stojí za houby, tak se nesmí divit.
      • Takze mas pc dva roky stary,presne kdyz vyslo gta5 na 8let stary konzole,a myslis si ze novi hry ti pojedou lepe?Mas podporu grafarny na direct x12 jako xone?Ja myslim ze zas budes muset neco vymenik kamo.
        • Lol, X1 a DX12? Na čem to frčíš? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit