Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha tak takhle to je....Oni si přečtou příběh hry pak si zahrajou a řeknou nic moc :-D :-D :-D Běž na L.A.Noier to tě naučí češtiny do her a ne jako CoD kd máš furt jednu cestu a mraky munice :-D :-D.........

    Můžu se zeptat jak to vypadá s Češtinou na ten Mirros Edge?? prý to bude mít slušný príběh tak by to byla škoda.........jinak borci co hráli Fallout 4,GTA V by si to mohli dát v Ruštině ne???? místo toho aby se snažily podporovat Český jazyk do her tak si ro koupí hned 1, den co to vyšlo a už sem píšou hodnocení té hry :-D :-D :-D hrozná komedie :-D hlavně že podporujete vývojáře .......
  • Hanzales
    Na konci videa je "přihlaš se do bety teď" - tak tady: http://www.mirrorsedge.com/beta :)
    • Jack1947
      Já řikám áááno!!
  • aaaaaaaaaaa mrtě chci :P
  • Mirror's edge byla snad jediná hra spolu s FarCry 2, kterou jsem před lety nainstaloval, hrál asi dvě hodiny a potom znechuceně odinstaloval. Časem tomu asi zkusím dát ještě šanci, ale překvapilo mě, jak moc mě to tehdy nebavilo.
    • 2hodiny? Tak to si držák, mě odradilo že všechny věci po kterejch se dalo lízt, byly barevně označený jak pro retardíka, červený trubky, červeny vsechno možný, hlavně abys nemusel použít hlavu a uhrál to i zkouřenej autista
      • *15*
      • C-BEAM
        *7* Kdybys nehrál na nejnižší obtížnosti a vypnul runner vision tak by si vše neměl označené červenou. Navíc postupem ve hře zvýrazněných věcí ubývá až není označeno skoro nic.
    • mikezz
      Mirror's Edge sa stalo mojou srdcovkou hneď ale presne to isté som spravil s Far Cry 2. Po druhej šanci, ktorú som hre dal, patrí medzi mojich minimálne top 5. Určite odporúčam do toho ísť ešte raz.
  • MickeyMutant
    Tam strašně hluboko dole stojí malinkatej valník se senem.
    • Jack1947
      Ted sranda stranou, to není Nobusoft *12*
    • pšššš, nerušit! Ona se zrovna synchronizuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit