Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vřele doporučuju vyzkoušet Trine 1 či 2 ve 3D, i když bych to vážně neřekl, tak je to tak povedené, že jsem dost často umíral kvůli tomu, že jsem se kochal obrazem *4* A velký palec nahoru, že se o hry a jejich fanoušky starají i dlouho po jejich vydání.
    • Mato1987
      Tak tak, v 3D sú obe hry fakt takmer dokonalé !
      • Co tim myslíte, že potřebuju novej monitor? :)
  • Trine 1 i 2 je legendární. Žádná jiná hopsačka mě tak nechytla *4*
  • Mato1987
    Po včerajšom odskúšaní si tohto editoru musím teda fakt vykonať pomyselnú poklonu šikovným vývojárom z frozenbyte a až teraz mi došlo prečo ten vývoj druhého dielu a datadisku trval tak dlho :) Sám som zvedavý, čo fanúšikovia vytvoria, hra má pomerne silnú aj keď treba povedať, že pomerne malú skupinku fanúšikov a nadšencov. tak sa nechám prekvapiť, čo s pomocou tohto editoru dokážu vytvoriť :) Aspoň mi tieto fanúšikovské výtvory spríjemnia zdĺhavé čakanie na tretí diel.
    • Pro mě je tahle hra absolutní pecka. Nikdy jsem na hopsačky moc nebyl, ale Trine jsem naprosto žral. Ta hra mě neskutečně uchvátila a hrozně jsem si ji užil. Už jen ten vizuál je naprosto kouzelný.
      • Mato1987
        Presne tak vizuálna stránka je fakt čarovná ba priam až rozprávková :) a z herného hľadiska sa jedna o jednu z najlepších plošinoviek vôbec.
        • DeDy
          Já měl to štěstí hrát Trine 2 ve třech lidech a úžasná jednorázová zábava. Nyní se chystáme na novou jedničku.
          • Mato1987
            Trine Enchanted verzia je fakt kvalitná porcia zábavy, môžem len a len odporúčiť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit