Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Plánuju emočně labilního introverta s výrazným xenofobním komplexem, jehož neuróza se zhoršuje s každým blízkým setkáním třetího druhu, takže na konci hry není schopný dalšího postupu, sedí v koutě s hlavou v dlaních a hystericky si brouká Somewhere over the rainbow.
    • Jacka47?
    • A bude teda feministka nebo ne?
  • Jack1947
    Takže se z hrdiny stane mimozemštan... no dobré ale furt lepší než miska, židle nebo cokoli jiného...
  • KrPa
    to je mi nejaka uber novinka, takove rozhodovani uz bylo i v kotoru
  • kostejnesmrtelny
    Jen aby tam byla možnost hrát za přešitýho teplouše. Jinak jasná 0/10.
    • V polygonu to určitě řádně rozeberou jako to udělali nedávno http://www.polygon.com/2017/3/21/15004956/zelda-mass-effect-horizon-zero-dawn-trans-characters

      Člověk by řekl, že to snad není ani možné / je to vtip. Ale je.... Kdybych napsal něco ve stylu, jak mě vadí jak jsou špatně zobrazováni běloši ve hrách, tak mě snad umlátí velkým barevným dildem....Strašný.

      U her miluji to, když si autoři udělají hru jak chtějí a člověk vidí a zažije ty různé světy a rozdíly. Jakmile se do toho cpe nějaká nutnost a korektnost je to blbě a nuda.

      Proč si sakra tyhle lidi neudělají vlastní hry? Ale oni chtějí svoje vize v ostatních hrách! Japonci to tak dělají. Dělají hry pro Japonce. To, že to hrají i další je bonus.
      • TheGGG
        v polygonu se zajímají o kde co jen né o ty hry, ta stránka je špatný vtip...
  • ten borec na obrázku vypadá jak Kevin Sorbo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit