Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co ten velký meč na zádech?
    • Žapan
  • yenda1
    Jsem zvědav. Hlavně jestli autoři "nesleví" z herních mechanismů, které jsou pro většinu hodně tvrdý chlebík.

    Snad se to povede.

    Zdravím všechny letité lovce, jedinou a opravdovou herní šlechtu a Master race. *1*
    • Zdravím všechny softcore lovce bojující s AI...
  • Capcom kdysi dominantní vývojář, nyní jede jen remastry, zrovna Dragons Dogma je dle mého hra, která mohla druhým dílem opravdu prorazit, protože mechaniky byly skvěle... Skoda
  • fíha, nevěděl jsem že na PS2 ještě vychází nové hry *8*
  • Tohle bude překvapení roku 2018 o tom nemam pochyb, ale líbí se mi jak tu zdejší uživatelé na MH plivou a nedokážou uznat že to je opravdu hodně zajímavá a dobrá série. Předchozí hry z MH universa byli hodně kvalitní a gaming komunita to žrala, pravda neni to hra pro každýho protože tam není autoheal, bossové( monstra) nemají viditelný HP a vyžaduje to bejt opatrnej při soubojích a měnit equip dle situací a monster kterých je spousta stejně jako toho equipu, zbraní a bitevních stylů. Trochu mě mrzí, že mainstream nedokáže tuhle hru furt tak nějak uznat...ale to se s příchodem na velký konzole a PC změní, stejně tak na MH tak nějak kašle i celá redakce Games ale hlavně že Horizon je strašně úžasnej a v gamesplayi kluci nešetřili superlativy...dokonce jsem viděl komentáře o tom jak MH kopíruje ten Horizon...těžká neznalost herní komunity když tu MH je už aspoň 8 let a teď tvůrce konečně napadlo že ten silnější hardware si tahle série prostě zaslouží. Must buy!
    • První Monster Hunter jsem hrál na PSP. Ta hra byla pro mě jako zjevení, ještě před mánií s Demons Souls a poté Dark Souls. První "boss monster" Yian Kut-Ku byl pro mě do té doby v herním k světě něco nevídaného, to byla neskutečná obtížnost :D a ta satisfakce když konečně na xtý pokus po půl hodině boje začal kulhat, věděl jsem že to vypadá tentokrát dobře :) A teď po skoro deseti letech vydají nový díl na PS4. Doufal jsem že to vydají už na PS3, ale bohužel. Nyní se nemůžu dočkat. Pro mě nejočekávanější hra za poslední roky.
    • Yup ti co hráli první MH chápali obtížnost alá DS dávno předtím než přišel Demon Souls a jeho bráškové. Má to pak výhodu že hodnotíš obtížnost soubojů v DS podle úplně jiného měřítka.

      MH je díky svému stylu a obtížnosti pro hodně specifické publikum, ale potom co mu DS za poslední roky vytvořil kvalitní podhoubí v podobě velké komunity a stím jak capcom Konečně jde vstříc našemu trhu i s touto sérií si myslím že nás čeká světlá budoucnost a je to dobře, MH je totiž hodně unikátní rpg co si naši pozornost určitě zaslouží.
      • On to nebyl jen DH ale i třeba Ninja Gaiden, kterej je taky nechutnej na souboje.
        • japonský hry jsou těžky jako prase už pár let, třeba zrovna třetí DMC je fakt těžký, problém, že západ je dost casualní, takže pak dostanou Dark Souls(která uspěla na západě) a hned je to nejtěžší hra ever, je to těžká hra(místy brutálně těžké - zdravím, O+S, Kose, Ludwiga a hlavně Midira) ale samozřejmě jsou těžší hry.
        • *MH*
    • První Monster Hunter vyšel v roce 2004 pro PS2. Jinak samozřejmě souhlasím s výše uvedeným a jsem tedy naopak rád, že MH zůstala hardcore záležitostí. Nerad bych, aby se MH přizpůsobovala mainstreamu na úkor nás, letitých fanoušků.
  • strašný... to se bude hráčům na ps určitě hrozně líbit *1*
    • udelal vubec capcom nekdy dobrou hru?
      • Okami můžeme řadit mezi nejlepší hry historie.
        • http://www.metacritic.com/game/gamecube/resident-evil-4

          Resi je jedna z nejlépe hodnocených her historie.

          http://www.metacritic.com/game/playstation-2/devil-may-cry

          DMC je pak klasika a je taky extrémně dobře hodnocená.
          • 0011
            No mi starší pamatujeme i věci jako Street Fighter 2, který způsobil revoluci v žánru bojovek. Každý kdo udělal bojovku po nich z téhle hry vychází. Hlavní pole Capcomu byly dřív spíš arkádové automaty, dneska už je to jinak, ale dodneška na ně vydávají.
            Předchozí Monster Huntery na 3ds jsou skvělé hry, mrzí mě že tenhle díl vynechá nintendo, ale aspoň to vydají na pc za mě těšing MH je jedna z mála sérií her kde mě multiplayer baví, ale na druhou stranu se bojím, že do série časem příjde něco co ještě nepoznala - cheateři, nebo hůř - mikrotransakce
          • a jo, ja si to spletl s funcomem. cupcom neznám ale muže být že delají dobry hry
            • proste obcas zapomene prelognout trollici ucet, to se stava... *1*
            • TheGGG., já tě prostě nechápu. Buď jste na jednom účtu dva, nebo jsi rozdvojená osobnost. Jednou působíš dospěle a tvoje reakce mají hlavu, patu i vtip a o příspěvek dál se chováš jak tupý hovádko.
            • TheGGG
              tady nejsi na webu o travianu, takže radši upaluj...
          • Za dob PS2 byl Capcom můj nejoblíbenější vydavatel ze všech. Devil May Cry, Resident Evil, Viewtiful Joe, Monster Hunter, Onimusha, Okami, Dino Crisis. Dnes od Capcomu stojí za zahrání asi jen Street Fighter a Dragon's Dogma, potažmo poslední Resident, ale ty klasiky jim už nikdo nevezme. Capcom psal herní historii, Bobíku, zatímco ty jsi se ještě houpal v tátově kulích.
          • Bob je těžkej troll, nekrmit.
  • To potom bude potřeba psplus i na plnou verzi hry,nebo jen na tuto betu?Co se týče být neustále online,tak s tím nemám problém.
    • Celé je to tvořeno jako online titul a pokud vím tak na PS si u online her bez PS+ neškrtneš.
      • U některých jo.Například Rainbow Six Siege si člověk může zahrát bez PS+,kde ale jde jen tutorial a zápas s boty.Pak tu jsou F2P mmo.
  • Komu se nechce kvůli betě nechce kupovat předplatné PS+, tak stačí trial verze, kterou si můžete aktivovat na novém účtu. K tomu potřebujete jen extra email *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit