Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Logicky to bude začínat obdobím 1965 a končit 1980. ;) Skoro shodné jako série Kmotr.
  • Konecne prvni mafie plne pod 2K. Myslim, ze to bude prvni mafie, ktera se mi bude libit :)
  • Řekl bych že v autě s otevřenými dveřmi sedí na sedadlu spolujezdce ještě jedna postava. Co když je to někdo z druhého dílu, třeba Vito nebo Joe který se mstí se svou novou partou. Jsem opravdu zvědavý a natěšený.
    • Po priblizeni na onu ctverici mi klecici muz velice napadne pripomina prave Vita. Navic mi prijde ze u pulky toho auta nalevo s otevrenyma dverma nekdo stoji. Mozna Joe. Taky ty to muze byt nekdo jiny. Ale ten co kleci bych rek ze na 85% ne to Vito.
  • Proč není mafia 3 pokračování na mafii 2 vždyt ty zkurveni češi to ani nedokončili jenom na to navazovala zrada jimmyho a jimmyho vendetta tak proč není pokračování vita joe a jimmyho a eddieho a tonyho ballse proč????,
    • Proc by mela? Mafie 2 byl jeste pozustatek po Illusion Softworks.
  • Nevím proč si nepočkáte na trailer a budete tu řešit takového chujoviny :-D
  • Jack1947
    No, vzhledem k tomu že to bude někde jinde o něčem jiném... a tak dále tak by to když to teda nezkazí nemuselo být zlé.

    Bylo tuším video? to jsem neviděl co kdybych se vykašlal na koukání a občas shlédl jen obrázky ty inovace to co slibovali a videa - trailer byl největší fail co jsem mohl vidět tehdy u 2jky...

    Gratulace Mart9ymu dva příspěvky na hlavní stránce jen tak dál. *3*
    • Mart9
      Už jen jeden *3*
      • Jack1947
        Njn, já měl max 3-4 než mi ho ukousl někdo jiný.
  • Meznia
    Druhá postava z prava je Dan Vávra v zástěře a beranici. (zdroj: IGN)
  • já se jen bojím abych nemusel hrát za negry...
  • Tak to už není mafia
    • Jakto? Nevidíš špageťáky?
  • omg jen ne čtyri hratelne postavy, ktere se budou stridat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit