Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby tam byl příběh, trochu víc života v galaxii a ten MP tak by to vypadalo jako docela dobré pokračování Freelancera. I když.. no.
    • Kdyby na planete byly mesta á dungeony a byly tam mece, mohlo by to byt i pokracovani Skyrimu.
  • Po updatu paradni hra a je sympaticke ze se tvurci staraji.
  • Milujem NMS a HG. Peace *14* *14* *14*
  • procedurálně generovaná NUDA... to žádnej update nezmění leda by začal přidávat opravdu zajímavé planety a mise vytvořené lidmi *1*
    • Vsadím boty,že si to nehrál.
    • Ta hra je jako piskoviste, musis byt kreativni aby jsi se bavil:)
      • Presne! Si k tomu grindu muzes primyslet i skvelej pribeh....
        • Přesně tak, já jsem už zachránil Galaxii před velkou planetu, která byla sestrojena lidmi... ANO! SESTROJENA... A měla velký ZELENÝ kanón, který tříštil ostatní galaxie, jen lusknutím palce.

          Oh crap.. Jestli vidíte jistou podobnost s nějakým universem, tak je to jen náhoda - neboť mě se po zničení sestrojené planety, objevil maják na jedné další planetě, kde jsem omylem kontaktoval syntetickou rasu, která mi řekla, že přijede vyhubit celou mojí galaxii, neboť se to stává každý cyklus a já s tím nemůžu co dělat - pouze si pak vybrat 3 různé konce jak to skončí...
  • JSEM PANIC! Ještě jsem nikdy nepoznal, jaké je to milovat se se ženou. HROZNĚ SE ZA TO PŘED SPOLUŽÁKY STYDÍM!
    • tak to dělaj jako oni říkej že už si s nákou spal.... *3*
  • Multiplayer vem cert...

    Ja porad cekam na:

    - velky a zabavny vesmirny bitvy
    - pouzitelnej system frakci
    - moznost delat "cokoliv" (protoze zatim je to v podstate jen tezba)
    • "moznost delat "cokoliv""
      Čoveče, ty vůbec nemáš malé nároky :-D S takovým požadavkem tě ais nemůže bavit žádná hra, ne? :-D
      • No ja samozrejme nemyslim uplne cokoliv. Jen uzivam stejneho vyrazu kterym nas masirovali kluci a hello games. Tim cokoliv potom myslim moznost uzivit svoje cestovani i jinak nez jenom strilenim do kamenu a sbiranim kytek.
        Puvodne nam totiz slibovali neco jako ma treba Elite a to nejake to obchodovani/bojovani/tezbu. Sean treba mluvil i o tom ze celou tu hru pujde dohrat aniz by clovek pristal na jedinou planetu.
      • Ono bylo něco na tom , když se říkalo že si lidé do té hry promítali své sny, které se logicky nemůžou uskutečnit, ale to je jako házet hrách na zeď. Prská se už jen z principu
  • Takže tam už je multiplayer ? ... Update výrazný jak pro koho . To hlavní mi v tom dortu stále chybí :(
    • Multiplayer tam asi nikdy nebude ne? I ty nesplnene sliby byly jen o moznosti ze par stastlivcu nekoho mozna potka. O tom ze by jsi tam behal s kamosi v MP modu se nemluvilo nikdy.
      • TICHO na pravdu se nikdo neptal !!!
  • Paráda, už tak velmi zajímavá a originální hra dostává zdarja hodně zajímavé rozšíření.
  • Dobrá zpráva, ale škoda, že se to celé pokazilo už na začátku. Můžou teď makat, jak chtějí, ale mám jisté pochybnosti, že to výrazně změní už dané názory na tuto hru. Já ale update vítám a doufám v další. Když dám stranou smutné události kolem hry, vývojářů a komunity, je to aspoň zajímavý počín, který stojí za to si ozkoušet.

    Měli to vydat v EA za 20 euro. Určitě by tolik nevydělali, ale zachovali by si kredit a nemuseli chodit domu kanálama.
  • Jack1947
    Tak už to konečně updatem který ma pomalu jako celá původní hra dokončily... nojo vlastně a ten Mp aby se 2 hráči viděli na stejném místě ? ten taky hmmm
    • Jacku, už nikde prosím nepiš... Je to k zeblití, to číst.
      • už jen proto, že si na ten výblitek reagoval tu bude i další

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit