Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proste mi povedzte:
    su tam tie prijebane instancie, alebo niesu? Lebo ja nechcem hrat hru, ktora mi po navsteve WC, alebo po cigarete zrusi progress aj town portal....
    • davidBray
      v tom případě to nejhraj. jsou tam
  • Já si nemůžu pomoct. Klidně mi nasázejte i třicet mínusů, ale žánr isometrického rpg si myslím, že už je dneska pasé. Jen málo takových kousků mě dokázalo zaujmout při dnešních možnostech jak hru udělat a toto mi dokonce házelo na windows 7 fatal error, což už jsem dlouho neviděl. Z těch dobrých si ihned vzpomenu jen shadowrun.
    • Ja osobne naopak nesnasim, ze se vsechno musi delat ve 3D a zpohledu prvni nebo treti osoby. Osobne se hrozne tesim na Wasteland, Pillars of Eternity a Torment: Numera Tides of Numenera.
    • https://www.kickstarter.com/projects/obsidian/project-eternity
      https://www.kickstarter.com/projects/inxile/torment-tides-of-numenera

      Sedmý a osmý nejvíce fundovaný projekt na Kickstarteru. Imho zase až tak passé isometrická RPG nejsou a na obě dvě se těším. To že dnes všechno lze zobrazit ve 3D ještě neznamená, že všechno ve 3D musí být. Ale tak kdo chce, co chce.

      Navíc PoE isometrické RPG není.
      • To, že jde o jedny z nejvíce fundovaných projektů, to nic neznamená, jen to, že je na světe hromada lidí (čti blbců), kteří jsou schopni zaplatit za cokoli, aniž by o tom něco věděli.
      • PoE má isometrický background. U těch postav si nejsem jistý, protože jsou 3D.
        • PoE neni RPG
        • Co to meleš? PoE je plně ve 3D. *14*
  • davidBray
    jo, je to super hra. Jen mě štve, že už od Bety stále a pořád dochází k lagům. Hraji na dvou pc s jiným poskytovatelem netu a na obou je to stejný ..
    • flash789
      No jo, jenze featura out of sync tu hru totalne zabiji. Kdysi se to resilo na ofic foru je to proste chyba kodu hry a nejde s tim nic delat. Obvzlast u melee postav to je kolikrat totalne nehratelny. je to skoda ta hra ma potencial a je i zabavna..
      • davidBray
        maredeur lvl 70, poslední obtížnost. nemůžu se dostat přes zahrady. utíkáš pryč a blik jsi zpět, pak skok jinam, opět lag a zase zpět mezi nepřáteli a lag smrt, xp dole, už jsem to přes měsíc nehrál. Možná i dýl ..
        • Ono to prostě se systémem, který zvolili - vše dělá server a vysoké tempo hry, to jinak bohužel nejde. Nebyla to myslím ideální volba. Mně tam ale spíš vadí ty příliš agresivní instance, abych musel neustále myslet, že mám jen pár minut, než se mi svět zresetuje, mně mj. dost odvádí od hry. Nevím, co k tomu autory vede, že by to hrály miliony lidí najednou a nevešlo se víc do databáze, se mi nezdá...
    • Me tam teda neuveritelne vadi system reseni "talentu" nebo co to je.... Jeden preklik a muzete zalozit novou postavu, protoze jste si prave zruinovali build
      • Né že by si jenom za úkoly nedostal dohromady 12 respec pointů + jsou ve hře Orb of Regrets pro přidání dalšího respec pointu (jsou sice poměrně vzácný, ale jsou tam). O tom, že každou změnu ve skill tree musíš nahoře potvrdit raději pomlčím ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit