Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • btw to clicker heroes, to je jen dalsi klon nejakejch tech tap the cookie her ne?

    https://play.google.com/store/apps/details?id=net.solargames.tapthecookie

    nejakou dobu nazpatek jsem taky tak tri hodiny prosedel klikanim a vylepsovanim tovarny na susenky
    • jojo, někdo zas objevil intetnet *1*
  • ja tento porad sleduju a mam ho rad... kdyz ale vidim vzdy jednoho ci dva nerdy s tema notebookama polepenejma samolepkama na kolinkach a jak do toho uprene hledej a obcas placnou nejaky moudro, aniz by spustili zrak z monitoru, tak me to trosku rozesmiva :D ne, ze bych byl jinej
    • ? lukas sleduje chat, tak je asi logicky ze do toho prubezne kouka...
      • ok, ale Petr Polacek nevim co dela, ale mohl by pri konverzaci obcas odhlednout od displaye pryc :)

        a vubec, ty polepeny notebooky na kolinkach, je to takovej divnej pohled
        • normalni applista, vsechno vnima jen skrz tu vykousnutou cast... *5*
  • Chim
    Ta hra vůbec neměla vzniknout, Lukáš se o ní vůbec neměl zmiňovat. Jako adekvátní trest pro něj navrhuji polít dehtem a posypat peřím. Pokud jde o tvůrce té hry, spokojím se s okamžitou, rychlou, bezbolestnou popravou.
  • Zapnul jsem Clicker Heroes a trvalo cca 20 vteřin, než jsem to vypnul. Tupé klikání, na které může naletět jen blb nebo člověk, který si neváží svého času.
    • Coffin.Corner
      Záleží na úhlu pohledu. Buď nepřijmeš fakt, že prakticky u každé hry zabíjíš čas, nebo se můžeš bavit bez předsudků a rádoby intelektuálských póz. Tohle je ve své podstatě stejně tupá klikačka jako Diablo, ale prakticky taky tak zábavná.... *4*
    • Kdyby si ji hrál dýl než 20 sekund, tak bys věděl, že později tupě klikat nemusíš. Ale kdo rychle soudí...
      • Nezájem.
        • celoush
          tak hlavně že máš potřebu reagovat *1*
    • Vzhledem k tomu, ze je z toho Grygar hotovej, mi je jasny, ze to bude nejaka 3,14-covina a ani jsem se nenamahal googlovat o co se jedna. *4*
  • den dvacaty druhy: stale hraju clicker heroes

    zavolejte pomoc

    GRYYYYYGAAAREEEE
  • Prosim redakci o smazani prispevku kolem te trapne klikaci hry. Tohle je diskuze o FC a ne spamovani o nejake flashove hricce kterou nekdo nahodne zmini jako offtopic v 15 vterinach! Dekuji a toto je znicujici pravda, kterou nelze poprit.
    • Mato1987
      Všimol som si, že ti zmazali ten tvoj slabomyselný komentár v článku o wow, pre mňa to je priam až zarážajúce, že sa vôbec k niečomu takému admini odhodlali a pre teba to je asi zničujúca pravda.
  • Tak toto mi urvalo gule:
    W9
    www.youtube.com/watch?v=FvQQwTRX2NA
  • Kozy
    Amatéři. NG+, Mudlands 141, 4 gilded.
    • celoush
      respect! *3*
      • Lukyz
        Absolutně nechápu o čem se tu sakra bavíte?!? *1*
        • morokura
          You lucky bastard!
  • Gordar
    chci to dotáhnou na lvl100, pak uvidim
    • Draken69CZ
      Pche to se to teprv rozjíždí
  • MickeyMutant
    Level 3. Konec. Nechápu.
    • celoush
      Musíš se víc snažit *5*
      • MickeyMutant
        Proč? Hraju pro zábavu a tohle mě neba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit