Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grand
    Od kvalitni takticke akce az po stupidni CODstyle hříčku aneb degenerace serie Rainbow Six. Trochu jsem vam ten nadpis vylepsil, aby vic odpovidal realite. Btw nejsem zadny nostalgicky dedek, ale kazdy kdo hral R6 Rogue Spear/Raven Shield mi jiste da za pravdu. Kdyby udelali remake Raven Shieldu, vylepsili by jen nektere veci a grafiku, tak by si Ubisoftu mozna zacali lidi zase trochu vazit.
    • Jack1947
      Vegas nic ? aspon to první na Simulaci je stále drsné jak šmirgl.
      • Vegas nebyl špatnej.....ale Rogue Spearu ani Raven Shiledu to nesahalo ani po kotníky.....prostě Chavez Ding, Arnavisca Santiago, Eddie Price a Homer Johnston se 100% sniping a reaction - ty to vždycky zabili klucíí ušatý. Takovýhle typ singleplayer taktické akce v dnešní době strašně chybí.

        Možná mám díky věku růžový brejle, ale soudobý snahy o něco ve smyslu R6 mi přijdou většinou tragické.....
        • PreidaQ
          Mě třeba ten starý R6 ani zase tak moc nechybí. Koneckonců, jsou ho celé 3 díly plné zajímavých misí a to je zábavy dost. Navíc při dnešním zpětném pohledu to zase až tak úžasné hry nejsou, především umělá inteligence to hrozně sráží dolů. Proto třeba první R6 bude pro mě navždy hlavně hra mého dětství, než že bych se k ní potřeboval tak moc vracet.
        • Jack1947
          Možná to je tím že už nejde o R6...
  • V tom vlákne bola zmazaná aj moja snaha o rozumnú argumentáciu s ggg. Tak skúsim ešte raz. V starších dieloch bola možnosť dopredu naplánovať postup na taktickej mape, prepínanie medzi vojakmi alebo možnosť sa akcie vôbec nezúčastniť, ľahké rpg prvky vojakov, možnosť dať vojakov do tímov a dávať im príkazy.
    Zdá sa ti to prekombinované? Mnoho ľudí na starých hrách bavilo práve toto plánovanie a preto nadávajú na novšie diely že je tam menej možností.
  • Nejvic si vzpomínám na Roque Spear. Na ten pocit hororu a permanentní smrti. Výborna hra, ktera me společne s filmy Hon na Ponorku ten s Baldwinem) a Vysoka Hra Patriotu dostala ke knížkám Toma Clancyho.
  • Priste by takove clanky mohl psat nekdo, kdo ma k zanru vztah. Jako skalni fabousek R6 a SWAT jsem to ani nedocetl. Cele to postrada smysl a je to vlastne nesmysl. To silne kontrastuje s nedavnym clankem na vyvoj prvniho Falloutu, ktery byl skutecne perfektni (clanek).
    Pane Loukota, palec dolu.
    Uz jen proto, ze R6 reprezentuje hlavne druhy a treti dil. Podminky vzniku prvniho jsou zde jen povrchni. A Clancy je jen jmeno znacky. Proc jej spojovat s gameplay Siege doopravdy nechapu.

    Tak sane a ted do me. At zije zdrcujici pravda a nepolularni nazory smrkacu.
    • Pouštět se do tebe nemá smysl. Stačí se podívat na tvůj nick a je jasný, že tě nelze brát vážně. Zadruhé nedáváš vůbec žádný argumenty, jenom píšeš že jsi skalní fanoušek a že článek postrádá smysl. To nejsou argumenty.
  • Dovolim si pujcit hlasku od Yahtzeeho, pokud mam mluvit o R6 Siege: "I wouldn't touch that with a ten foot pole held by somebody else!"

    R6: Raven Shield a Athena Sword, to je jina zalezitost. Relativne nedavno jsme v nekolika lidech zkusili MP, a je to velmi brutalni, misty pomala takticka akce kde je treba premyslet. Ve finale byl adrenalin vys, nez kterakoliv moderni strilecka.
  • TheGGG
    tss, tak si tu zase zabrečíte, jací jste to bývali kovaní HC borci, co nemohli dohrát hru ani za rok a jak to tenkrát v dobách dobrého měchýře bývalo pravé hraní a pak zase s pláčem odejdete... že vás ta nostalgie eště nepřešla...
    • BangMeInBangladesh
      S tím nic nenaděláš, MY dříve narození hráči jsme si užívali. Každý měsíc vyšlo na PC tolik her, co dnes vyjde sotva za rok. Mě je líto každého, kdo tu dobu nezažil.
      • v každé době bylo něco. V roce 2015 vyšla nejlepší otevřená stealth hra historie a nejlepší gotický horor herní historie. To není špatné, nemyslíš?
      • TheGGG
        LoL what? Dneska vychází tolik her, že je ani nestíhám hrát... mě je líto každého kdo zažil tak maximálně dobu rozplajzlích 16bitových nesmyslů... nemluvě o tom, že pořád dokola slyším tak o pěti hrách Baldurs gate, doom system shock a tak tři další na které pořád vzpomínáte, to jsou teda kvanta... hry jsou dnes naprosto úžasné a jsem rád, žee nejsem mrzutý zapšklý ubrečenec... mě hry eště baví a proto mám tady na games vždy tolik mínusek... *5* *5* *5*
        • to si tu teraz redakcia pestuje trolov? nazory ggg nemajú v rozumnej diskusii co hľadať
      • Prosimtě, sundej si ty růžový brejle, už to nehul anebo přestaň trollit, protože říct, že dřív vycházelo víc her než dneska, kdy je celkově herní průmysl několikrát větší, je fakt totální nesmysl. *7* A to platí jak o hrách jak početně (tedy o dost víc her je vyvíjeno) tak i kvalitativně (tedy o dost více her se dá považovat za kvalitní).
        Ale takovýhle nesmysly od herních důchoců mě nepřekvapují.
        • del0
          "Každý měsíc vyšlo na PC tolik her, co dnes vyjde sotva za rok"

          "protože říct, že dřív vycházelo víc her než dneska, kdy je celkově herní průmysl několikrát větší"

          Když někdo nerozumí jednoduše psanému textu. *15*

          1/10
          • "Když někdo nerozumí jednoduše psanému textu."

            Jsem rád Dele, že jsi konečně našel svůj problém. Teď se můžeš vrátit na základu a zkusit na tom zapracovat...
            • TheGGG
              já si hlavně dela vždy představím jak typického neckbearda, co celé dny brouzdá po internetu a snaží se nějak uškodit a naštvat konzolisty, aby se pak mohl hihňat a plácat se po rameni... něco mě ale říká, že ten člověk nemá doma ani průměrné pc a tak alespoň nějak uspokojuje svojí zášť...
            • del je poměrně srandovní figurka. Jeho vytrhávaní textu a následky výblitek je zde už na games.cz legendární. Nejlepší pak jsou jeho příspěvky ve tři ráno, když se vrací ze směny na poště, to napíše tři slova a ještě je musí editovat...
            • TheGGG
              delo nerozumí téměř ničemu... ale rád by si tady vybudoval osobnost drsného, cool, retro hráče, co je nad věcí, bojuje proti konzolím a opovrhuje AAA hrami... zatím však nepůsobí jako herní gurmán, ale jako naprosto nezvedený druhořadý provokatér a obecní blázen...
              a ta jeho rádoby "naštvu všechny fandy DS, ikonou z malování" snaha je taky k pláči...
    • To víš, až budeš v herním důchodu, taky ti nezbude nic jiného než vzpomínat, jak to bylo za tvého mládí lepší, hry byly zábavnější, tráva zelenější a zvířátka se více pářila. Samozřejmě dodáš ještě, že hry jsou teďka o dost horší a podobný breky.
      Já se na to fakt netěším, bude to hrozný. Naštěstí mám do herního důchodu ještě daleko, takže hraní mě ještě baví.
  • BangMeInBangladesh
    Serii Rainbow Six zabil/překonal Counter Strike, rozmach internetu a MP obecně. Co je na R6 nerdovského, ale vážně netuším (R6 a R6: Rogue Spear vyšlo dokonce i na nerdovské(?) PSX a Dreamcast).
    • Vojta_Ilavsky
      Zabil a překonal je rozdíl. V čem přesně CS překonal R6?
      • prinejmensim v popularite
        • Vojta_Ilavsky
          To myslel tím zabitím, já se ale ptal v čem R6 překonal..
          • BangMeInBangladesh
            Spíš by ses měl zeptat v čem nepřekonal....
            • Vojta_Ilavsky
              Vyhýbáš se odpovědi? Stačilo napsat "nevím čím CS překonal R6, napsal jsem blbost" a bylo by to. :)
          • Jack1947
            To je vtipné když tu jsou dvě odlišné hry...
      • BangMeInBangladesh
        Když něco překonáš tak to i zabiješ.
        • Chim
          Když překonám sám sebe, je to sebevražda?
        • Vojta_Ilavsky
          :D
  • Siege možná nenásleduje svoje předchůdce, to ale vůbec neznamená, že je to špatná hra - právě naopak. Strašně se mi nelíbí rychlý a nerealistický tempo dnešních stříleček. V Siege vyhrává ten s lepší taktikou, navíc je každá hra díky zničitelnýmu prostředí úplně jiná.

    Kdo nehrál, doporučuju alespoň u někoho zkusit. Pozitivně mě to překvapilo.
    • Súhlasím, ani mne sa tempo dnešných strielačiek nepáči.
  • Na jednicku jsem chodival hrat multak do prvni herny v praze za 60 na hodinu...
  • To je nadpis teda, hodně hloupý.
    • Rogue Spear i Raven Shiled byl super, kdo by si nevzpomněl na Chaveze Dinga, Eddieho Price nebo Arnavisca Santiaga :) .....fail pro mě, že jsem to jako 10-12 letej hrál stylem - Alpha akce a Bravo, Charlie hold.....neuměl jsem / nechtěl jsem ovládat plánování a synchronizovaní týmů před misí.

      O to lepší bylo, když jsem se k tomu vrátil asi v 16 a konečně jsem začal používat i plánování a pak už se člověk jen koukal na povedenej akční film. Ještě nedávno, tak 4 roky zpět jsem si po letech Raven Shileda asi na 14 dní po večerech pustil a pořád to mělo něco do sebe. A to se o moc akčních hrách, který jsou třeba 15 let starý říct nedá. *5*
    • jojo, tehdy se nam rikalo hraci. Pak hardcore hraci. Ted sme nerdi a hrac je moderni pojmenovani pro konzumenta infantilnich sr*cek.
      • BangMeInBangladesh
        A brzo nám budou říkat důchodci.
        • Jack1947
          Takto už většina bbeztak jste ne? *3*
          • BangMeInBangladesh
            Ještě ne, ale až budu, mám v plánu dohrát všecky nerdovské (asi nové označení pro staré a dobré) hry a spokojeně umřít.
            • Jack1947
              Ok, GL & HF.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit