Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    Když uz jsme u tech dotazu. Proc banujete za příspěvky které nikoho nenapadaji, nejsou sproste a jen vyjadruji názor? Pokud vam nesedi neci názor, a cenzor ma prilis ukvapenou ruku a hlavu a nepozna proste vyjadreni nazoru, tak zavedte povinne registrace a prolustrujte si registrovane dotazníkem aby vyhovovali redakčnímu nazoru.
    • Je smutne, ze nektera temat jsou zde tabu. Napriklad komentare pisici o novinarske etice, profesionalite a problemu "uplaceni" jsou automatickym duvodem pro nekolik dni trvajici ban. *8*
    • Draken69CZ
      Já jsme taky jednou dostal BAN, a když jsem si zpětně pročítal co jsme psal na nic jsem nenarazil tak jsme napsal mejla do redakce a absolutně bez reakce. Trochu si začínám myslet že nás maj u prd3le podobně jak se vyjadřovali o Lets play a lidech který na to koukaj, pak je začli dělat a LG řekl že si pořád myslí to samé, ten mi je poslední dobou vůbec nesympatický zrzek jeden.
      • Spíš jim vlezly prachy a sláva na mozek...
        • Jj, jen co se hnul z knihkupectvi do radia, tak je s nim k nevydrzeni...
    • parkrat sem uz ban dostal a vubec sem nevedel zaco :X obcas sem to zas vedel, treba stačilo abych v názvu hry BLACK FLAG v druhym slovu udělal omylem překlep a vynechal "L"... fakt nechápu toto :X tak asi zas zas pár dní čau...
    • Veskoslav
      Koho máš konkrétně na mysli?
    • jó, tebe tady už neuvidíme *15*
  • Nyarlathotep
    Déjà vu? Vždyť tento social club tu byl už v aktuální den vysílání... Proč to tu je znova?

    A perlička na závěr nadpis games tiscali dva v tom se trochu neshoduje s tím youtubackým dva v rom *1* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit