Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde to je?Jsem v lodi a nejde zmáčknout teleport na ten qonos a není ani vidět z lodi kde přistát? sál Qo'noS-map .
    V návodu píšou jít za ním do sálu,to je jasné,ale ve vesmíru není vidět na kterém asteroidu jako je?
    • Jak se z té lodi vylejzá?jsem ve vesmíru a mám vylezt na Quonos mise za klingony a nevím kde zmáčknout přímo na postavu...děs.

      na you tube je to až jsou už ve městě,ale já potřebuji po bitvě se tam teleportovat a jak se dostu dovnitř své vlastní lodi na svou postavu abych se mohl teleportovat do města proboha?
  • To je paráááda.Nevíte kde je na PS4 možnost jako na pc si dát auto SAVE každých 5.minut?skočila mě tam mise a ted nevím kde je to a vesmír je moooc velkej.
  • Výborně.
  • Komunisti z novinek se hrabou v hovně i tady... vypněte počítač, jste na to moc starý a jděte radši na procházku vyvětrat mozek.
  • z jakého období je vlastně STO?
    • nekromant33
      Tady je pěkná timeline
      https://hydra-media.cursecdn.com/sto.gamepedia.com/2/29/Sto_timeline_setting.png

      Jinak jak psal Mick, teď se chystají přidat možnost vytvořit charakter v období TOS.
    • MickTheMage
      2409 a dalej. Svojim sposobom post-Nemesis. Ale novy udpate bude TOSka :)
  • MickTheMage
    Cryptic si to na konzolach uz vyskusali s Neverwinter. Hmm, tak mi napada, uz som STO nezapol dobreho polroka. Myslim, ze su tam nejake nove epizody a prekopali skill system (co ma netesi). Plus v lete novy datat z TOS ery! (a to som chcel robit aj STO stream, niekedy).

    Ako, co sa tyka singleplayer hrania, tak sa to da hrat aj bez akejkolvek investicie do tej hry. Avsak co sa tyka end game contentu a PvE zalezitosti - tam som si tym uz nie tak isty. Respektive, ako uz vacsiny podobnych hier - ak ma clovek nervy a vydrz na hoooooodne vela grindovania, tak aj to sa da hrat zadara. Ale grind je svinska nuda, takze... :)
    • Já jsem to vždycky hrál jako single player, sem tam nějaká aréna apod., a jak říkáš, dá se to v pohodě a je to zábava. Ve chvíli, kdy bych to chtěl hrát nějak kompetetivně, asi hned narazím na paywall, ale netrápí mě to.
    • Problem je, ze toho single player contentu tam moc neni a hlavne ten novy co pridavaji je vzasade jen desny grind ktery te nuti k tomu, abys to radsi zaplatil. Nemluve o tom, ze kdyz bys nahodou chtel hrat kdf, tak nejakeho smysluplneho obsahu je jeste mene a nevyplati se hrat vubec nic jineho nez tac.

      Celkove vzato, byl bych radsi kdyby ta hra pred lety umrela aby to pak nekdo znvoa zpracoval (treba s prichodem novych filmu) nez aby se z toho stala naprosto bezducha genericka zdimacka penez.
      • Kdyby ta hra před lety umřela, tak už by to nikdo nezpracoval. Ne jako postTNG. A nové filmy jsou obsahově dost plytké, jak bys na tom chtěl postavit MMO?
        • Je sice pravda ze nove filmy jsou spise velice efektni a spousta obsahu byla prave v tech sahodlouhych serialech. Na druhou stranu s tim jak je to alternativni vesmir da se spousta toho obsahu ze starych serialu a filmu adaptovat do hry, coz treba ve stavajicim STO moc nejde, protoze to na nich dejove stavi.
  • Hraje to někdo intenzivněji? Má smysl s tím začínat, když to chci hrát casual stylem a nechci do toho vrážet moc peněz (nejlépe žádné, ale takové 2-300 měsíčne by mi žíly netrhalo.
    • Dá se to hrát casual stylem úplně v pohodě a pokud chceš fakt hrát casual, tak do toho nemusíš vrážet vůbec žádné peníze (snad s výjimkou políček v inventáři, protože zadarmo dostaneš jen pár a pak je dost opruz furt něco recyklovat nebo prodávat).
    • úplně všechno se dá nafarmit i ve hře bez placení ale v tom případě si musíš dobře rozmýšlet jakouloloď (nebo vybavení) si koupíš protože vydělat si na jiný je na dlouho
  • XorxoxTalarius
    Za nadpis deset bludistaku *15*
  • Jeste že jich ten muj Xbox one má 16.
  • Vidlec
    Parádní MMO. Navíc je tam celkem dobře udělané to F2P, moc vás to neomezuje.
    • F2P
      Tohle jakmile vidim u hry tak je to takove omezení jenž mi neumonuje hru hrat a to z mnoha důvodu... konče ruskou komunitou.
      • Jasně vidíš 3 písmena a díky nim máš komplexní a vyzrálý názor na celou problematiku.. love these tarded kids
        • f2p je jasnej znak zrudnosti a omezení v jistých směrech. Taky je to znaktoho že hra bude ořeplněná rusákama které nemá ráda jen a pouze USA (dle jejich názaoru).
          • Zrzzek
            F2P je znak "zrudnosti"? F2P hry zrudnou? To je špatné, já bych tam chtěl i jiné barvy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit