Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tu hru jsem hral tak pred rokem a vubec me nebavila, kazda moje hra vypadala tak, ze jsem stavel tovarny od kazdeho druhu, trh jsem mohl uplne ignorovat, protoze jsem mel vsechno v plusu, po 30ti minutach jsem vlezl konecne na trh, prodal vsechny prebytky, nakoupil podili konkurentu a win, proste nuda, na steamu za to chcou nejakych 40-50 ecek, nechapu za co.... tahle hra si hraje na nejakou propracovanou strategii, pritom napr. takova vzdalenost tezby od vasi zakladny nema na vasi produkci zadny vliv (zrejme k transportu surovin pouzivaji teleporty)
  • Ja bych rekl ze nez takhle pozdni recenzi, to radsi vubec, takhle to vypada jako amaterizmus a akorat se ztrapnite. U recenzi ktere jste nestihli vydat v nejakem rozumnem terminu spis doporucuju pockat a recenzi vydat napr. k prilezitosti nejakeho rozsahleho patchu, updatu nebo DLC.
    • nesúhlasím. radšej neskoro, ako nikdy.
      za mňa je to tak, že hry aj tak nestíham v mesiac vydania, takže kľudne aj neskorá recenzia, hlavne nech je. tunajších recenzentov sledujem už dosť dlho a viem si z ich recenzií vyzobať to pre mňa dôležité, lebo v celku poznám ich vkus a pohľad (v rámci možností recenzií, samozrejme)
  • hru jsem si na steamu dal do oblíbených ale jsem rád že jsem jí nekoupil.
    protože to co v recenzi není že hra trvá MAXIMÁLNĚ 45 minut.
    za 40 minut odehrajete celou hru a není důvod proč jí hrát znova.
    čekal jsem nějakou strategii ve stylu Colonization že jí budete hrát několik dní a ono ne. během jedné hry je začátek i konec hry...
    NEDOPORUČUJI
    • GlaDOS
      To je jako odehrát v RTS jednu skirmish misi a stěžovat si, že nemáš důvod proč hru hrát znovu.
  • Recenze vskutku brzo... v den vydání je jíž pozdě.
    • madPav3L
      Musím nesouhlasit, hrát hry v den vydání je masochismus... nejlepší je půl roku počkat na opravení bugů, vydání DLC, atd...
  • Nezbyva nez souhlasit s recenzi. Hra me naprosto nadchla, bavil jsem se kralovsky, ale jenom prvnich par hodin. Nehral jsem zadne DLC, takze zde nemohu soudit.
  • Pozdě, ale přeci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit