Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nedávno jsem byl v kině na filmu Prométeus a docela brutálně tam vykrádali prvni hru Aliens versus Preraptor, ten interiér lodě byl dost podobný jednomu levelu za Aliensa a taková ta potvora v sedačce i ta ufo loď se ve hře taky objevila... nomrální výmrd, nemaj fantazii tak kopírujou starý hry...
    • DangerousDave
      *1*
      • vis proc je to stejny protoze to tocil ten samej clovek co tocil vetrelce 1:) dalo by se tomu rict i prequel
  • Nez tohle, radsi bych videl film na tema Tetris nabo Pong :)) To by bylo zajimavejsi nez film na NFS :)
    • Co takhle tříhodinové celovečerní drama na téma hry Plats vs. Zombies?
  • Tak toto mě opravdu zajímá, spíš tedy tu moji sadomasochystickou část mýho já. Může něco bejt horší než Trapně a Úchylně 15? Tomu se říká výzva, jsem zvědav, jak se s tím poperou *1*
    • Právě že takové filmy jako Rychle a Zběsile parádně rejžují... Nemusíš shánět žádné charakterní výborné herce, stačí steroidová dementní gorila jako je Vin Diesel, hlavně aby měl co největší bicáky, mozek není potřeba. Lidí na to chodí mraky... A navíc pak spousta lidí chce mít taky takové macaté pracky a vypadat jako gorila, tak jsou plné posilovny capartů, kteří jakože posilujou a pak si hrají na největší gangstaz...
      • Sám bych to líp neřekl. Takový autíčka pro tříletý, nebo alespoň na mentální úrovni *1*
        • trapne a uchylne 15 :D:
  • vsecky predpoklady natoceni dokonale SRAACKY tady mame, takze brace yourselves
  • Jaký má smysl dělat adaptaci hry, která už od Underground kopíruje Fast and Furious?
    • vydelat prachy na stadu tak jak je dnesnim zvykem?
  • S terminátorem je to fake, Arnold má naditý kalendář a divil bych se taky kdyby točil dalšíhoTerminátora, na fandímefilmu.cz to bylo, že je to fake.
    BTW nevim, co všichni máte proti princovi, byl jsem na něm onehdá v kině a líbil se mi...
    • firebug
      Me jako fanouska Prince filmove zpracovani hodne zklamalo. Nejvic teda asi pribehem, protoze kazdy z dilu pisecne trilogie ho mel lepsi nez ta filmova zplacanina...
    • JohnyTheZik
      Prince of Persia je nahodou pomerne slusne hodnoceny dilo.. Jedno z tech lepsich hernich adaptaci (viz csfd 71%, coz rozhodne malo neni). Jake Gyllenhaal to zahral dobre ale rict, ze se kolem toho filmu motali nadani filmari, mi prijde trochu mimo. Reziser Mike Newell proste moc dobrejch filmu nenatocil (snad ten HP).
  • Ja myslel ze kazdy novy nfs vychazi z podkladu posledniho Fast and furious daneho roku :D
    Sem se seredne pletl.

    Tyjo to bude strasidelny, hned prni honicka, policajti naperou do pronasledovanyho, ten udela 11516561886 kotrmelcu jako ve hre, zbytky jeho tela daji dosacku a film bude pokracovat ?:D
    Nebo budou taky nabouravat ujezdejici do benzinek aby vybuchly potom na policajty ? nebo bourat do stozaru s nadrzema na vodu ze stejnyho duvodu?

    jezisi kriste.
    • jo bude to narvaný přesně tímhle.. a samozřejmě to auto po tom rozmašírování lešení s koblihou, která zavalí pronásledující poldy nebude mít na sobě ani škrábaneček aby to bylo NFS!!! :)
      • yeah !

        a ti co minuskujou by presne tohle chteli :D... jestli se nepletu tak koblihy a benzinky prinesl prave prvni MW... na ktery se ted tesi vetsina a chteji ho "oprasit"

        no potes. tyjo snad vam spadne kobliha o prumeru 15m nahlavu taky at se vam rozsviti.
        • Ty z těch mínusek máš asi hodně velký mindráky, viď?
          • jj nespim kvuli nim :D

            Pust si Most Wanted na uklidneni .)
            • Proč mi pořád nutíš ty NFS? Už v předchozím příspěvku... Ti jebe nebo co? To automaticky předpokládáš, že každý je fanda NFS nebo si jen nechceš připustit, že mě nasraly ty tvý kokotský příspěvky?
    • good point :D
      • a jestli vyjde film, kterej bude takovej jaky by melo byt i nfs uz nekolik let tak to uz se pos*ru smichy uplne :)

        minuskujte ovecky .) napodzim tady mate dalsi skvelej dil na "odreagovani" :D nebo spis na "mozekvymazani" .)

        proti disGUSTU zadnej .)
        • "minuskujte ovecky"??? Prosimtě, nechovej se jako k©k©t. Stačí ten odstavec pičovin, co jsi vyblil v předchozím příspěvku.
          • "Ztur (anonym)
            -1
            Bud rad, ze jsi schovanej za pocitacem, kriple."

            vypi*cujes nekoho a pak napises tohle? sory to je mindrak jak vysitej, bez to nejak resit ubozaku. jsem posranej az zausima z tech tvych teplokecu !!! lol myslim ze byt to v realu tak ani tyhle hovinka nenapises hrdino .)
            • Hochu, ty si fakt nevidíš do huby. Jo a nehraju NFS.
          • "Jdi se vysrat. Nebudu se zahazovat s takovym lowlifem."

            a co tady celou dobu delas? vlezes sem umis jen nadavat plna huba kecu a nic z toho kamo

            highlife ... lol.

            pozdravuj
            • Bud rad, ze jsi schovanej za pocitacem, kriple.
          • "Lezu do diskuze, abych se pobavil nad volama tvýho kalibru. Protože mi bylo jasný, že článek tohodle typu přesně takový trotly evokuje k děsně zapálenýmu ventilování svých názorů, které jsou jak přes kopírák od ostatních podobně debilně smýšlejících jedinců."

            Tak to nedelas nic jinyho ne ? 24/7 na gemes :D

            ja kdyz vidim z myho pohledu dementni!!! napad na zaklade demence!!! samotne, tak to proste napisu, to jestli se to libi kr*tenovi jako ty nebo ne mi je taky uprimne jedno. tak si to uzivej .)
            • Jdi se vysrat. Nebudu se zahazovat s takovym lowlifem.
          • :*

            http://dapkussouthdowns.com/wordpress/wp-content/uploads/2008/05/bluebutt.jpg

            PS: takhle presne si predstavuju reakci fandy NFS .)
            • Pro Ztur:

              BTW ten link ani rozkliknout nejde :D... nedivil bych se kdybys to ale zkousel :D:D
            • Lezu do diskuze, abych se pobavil nad volama tvýho kalibru. Protože mi bylo jasný, že článek tohodle typu přesně takový trotly evokuje k děsně zapálenýmu ventilování svých názorů, které jsou jak přes kopírák od ostatních podobně debilně smýšlejících jedinců.
            • Pro Ztur:

              sory tak nejsi fanda, ale pises stejnym stylem tak si me zmat

              Priste musis napsat: lezu do diskuze k NFS/filmu nfs jen abych si vyventyloval mindracek a nejsem fanda NFS.
            • Jinak nějaký linky si narvi do zádele - nevidím důvod, proč bych je měl rozklikávat.
            • Tak třeba nějakého najdeš, mamrde.
  • Kdysi sem v levelu četl, že by se měl sfilmovat fallout. Čekám na to víc než deset let a pořád nic, asi se nikdy nedočkám
    • Teď sem si vzpoměl, že ve stejným článku se psalo i o filmu Half-Life, pamatuju se, že prý hlavní roli by měl Jeff Goldblumm, z toho už asi taky nic nebude
  • Ja chci film The Fate of Atlantis. Uz od mala a porad nic :)
  • 2 měsíce stará věc, ale dobry no. Někdy tu info vychází stejně brzy jako recenze :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit