Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A já si myslel,že se píchnu někam na server a budu pařit a ne,že si budu muset někoho přidávat....
  • Ať si to strčí do P.... celý Gta 5 nedokáží nic udělat pořádně jen psát,že to bude mít porodní bolesti,málo času měli opravdu málo.Ať to teda,nevydávají dokud to,nedoladí,začínám lirovat,že jsem si k vůli,tomu kupoval x box.
    • Taaaak a sem s mínusama.
  • kto by sa chcel pridať v gta online do gangu (crew) , skúste nájsť v social clube skupinu CS-Connection. je to skupina pre slovenskych a českých hráčov!
    • na PS3
      • psnID: peposvkto - pridajte si ma
  • Snad při spuštění nebude tolik problémů a vše pojede hladce, když už si kvůli tomu lidi v Rockstaru vzali přesčasy, aby nakoupili a přidali víc serverů, jak psali na jejich webu.
    • Zadna vetsi online hra nejede pri spusteni hladce.
      • nesla hladce ani gta 4 multiplayer furt vypadavani serveru nebo zrrata spojeni
        • http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2011/09/medium_diablov.jpg
    • Já zas předevčírem někde četl, že si většina R* North vzala dovolenou na 6 týdnů. Ale nemůžu to nikde najít...
      • Si myslím, že ti, co dělali na SP mají tu dovolenou a tým, co má na starosti Online mód si vzal přesčas.
        • Mohlo by to tak být :)
  • Ovečky tady to berou až moc v klidu.
    Kdyby to udělala EA to by bylo řevu.
  • U ktarty hry GTA Online je napsáno že je na PC.. GTA 5 neni na PC... a jinde sem nenašel zmíňky o tom že GTA online je na PC.. tak je to na PC nebo ne?
    • Je to na PC, ja to hraju jiz tri dny.
      Mimochodem je to pecka a navic se to da sehnat v bundlu s The Last of Us, to uz je take na PC.
      • a ja uz hraju gta 6
  • Mě by zajímalo, jestlio budu muset mít PS+ pro hraní GTA Online?? Neví někdo?? *5*
    • nemusíš
    • God-of-War
      Jak Te to napadlo? Plusko vubec nepotrebujes.
      • No, mám PS chviličku:) a někde jsem četl, že na hraní online musí být PS+... viz TES online a jejich vyjednání, že nebude muset být Gold (Xbox) nebo PS+ protože se bude platit přímo Bethesdě... jsem rád že je jste mi to ujasnili *1*
  • Jednostranný převod peněz SP -> MP by taky nevadil.
    • Ne to by se ale nelibilo jim. Musis pekne sypat penize, mikrotransakce, p2w, chapes ne?
      • A kdyz se vratim k puvodnimu problemu, ty minusy si nechte pro toho, kdo zaridil ze prachy se budou kupovat a ne prevadet z SP. Ovce. *15*
        • Erendiel
          Radši se asi honit za rankem než za penězma... a je klid. Ten si nikdo nekoupí.
      • God-of-War
        Co bych jim mel sypat? Budu si ku*vit hru tim, ze si pudu kupovat prachy? Ma to smysl pak hrat?
        • To si snad rozhodne kazdy soudruh sam.
        • Nema, to je pointa. Ale fakt ze to ve hre bude dokazuje ze vetsina lidi to vidi obracene.

          Navic, ja jsem uplne nezavisla osoba popisujici tenhle jev, tvuj "nesouhlas" a ty minusy jsou opravdu vtipne. Nejen ze se vztekate na nekoho kdo jenom rekl pravdu, ale opravdovyho puvodce nechavate bez povsimnuti a jeste mu za p2w hry platite. Proste ovce. *15*
          • LionelHutz
            Nevim co je na tom tak strašně nefér...někdo stráví X hodin hrou, někdo kdo na to nemá čas/náladu vytáhne kreditku a koupí si to akorát stráví Y hodin v práci místo hraní. Ať si každej dělá co chce, dokud to není vyloženě pay2win, tak nevidím problém.
          • Erien
            A co je mi do většiny? Já nic kupovat nebudu a nepotřebuju, a je mi docela jedno jestli ta možnost tam je a někdo ji využije.
            • Erien
              Taky raději platím paušálně poplatek, než mikrotransakce. Jo jiná by byla kdyby si za peníze koupil nesmrtelnost, nebo třeba item který by nešel za herní měnu sehnat například lepší dům atd, to by mě štvalo. Je to vlastně podobné jako BF3, tam lidi můžou odemknout za peníze komplet celou výbavu. Ale skill ti to stejně nepřidá, pokud je člověk levej jak šavle, tak jestli má M4 nebo AK47 je stejně jedno. Akorát člověk příjde o zábavu odemknout si to.
            • V tomhle mas pravdu. Taky bych si neskipl hrani zaplacenim. Ale uplne zdarma to nedostanes. Dostanes to s podminkou akceptovani tech mikrotransakci a jinych veci. A ja po nekolikalete zkusenosti s f2p hrama a hrama s mikrotransakcema za sebe muzu rict, ze dve kila mesicne jsou pro me mensi zlo nez f2p, p2w a podobne "zdarma".
            • Erien
              Nevím jestli to je fér. Mě to vydělávaní peněz baví. Kdybych nakoupil peníze a hned ze startu měl všechno, asi by mě to po chvilce hraní nebavilo, protože bych neměl motivaci hrát. Podle mě to tak bude mít spousta lidí. Chápu, že to asi někomu může vadit budiž. Na druhou stranu, provoz serveru, spousta lidí na support a asi to nebude žádnej odbytej přídavek, zatím to vypadá na obrovský projekt, který je velký skoro jako původní hra. To všechno stojí obrovské peníze. Dostane to člověk zdarma, takže aspoň něco vydělat na tom chtějí.
            • A tobe prijde ferovy, ze stravis x hodin hry a nekdo ma stejnou pozici/gear/prachy/whatever okamzite, protoze vytahl kreditku?
              Ja to jinak nez znehodnoceni hry nazvat neumim. A je uplne jedno jestli se me to tyka nebo ne. Je to i v kompetitivnich hrach.
              Je to prosty prodavani cheatu, nic jinyho. Kdysi se cheaterum rikalo podvodnici, dneska se jim rika premium customers.
              Pokud ti to nevadi, ok, beru. Ale na tomhle nic nezmenis.
            • Erien
              Tak se asi nechápeme, já myslel, že tvrdíš jak jsou mikrotransakce špatné a že to znehodnotí lidem hru.
            • Pak se tvuj nazor nijak netyka toho, co jsem psal ja. Netusim jak to napsat jinak.
            • Erien
              Však já netvrdím, že není. Ale obyčejnému hráči je úplně šumafuk, jestli někdo koupí milion dolaru za peníze. Já budu dělat mise pro peníze, přepadat obchody pro peníze. Za předpokladu, že peníze půjdou normálně vydělat, nevidím v tom jediný problém.
            • P2w a kupovani vyhod je p2w a kupovani vyhod. Jestli to nekomu nevadi, jeho vec. Ale na realite to nic nemeni.
    • God-of-War
      To by bylo pak krapet jednoduchy, ne? Za Trevora mam 30 mega, takze bych nejspis koupil vsechno, co bude dostupny v GTAO.
  • JustinBieber
    Peněz mám dost, tak si tam nakoupim tak 10.000.000 Dolaru
    • Kozy
      Jenom? Socko
  • Možná blbá otázka, ale nějak jsem to nikde nepostřehl:

    GTA Onilne bude něco jako samostatná hra nutná dokoupit, nebo to je doplněk, který se (po zakoupení GTA V) zpřístupní, až bude hotov?
    • Nic dokupovat nemusíš, samozřejmě ale musíš mít originál hru
      • Díky, to jsem chtěl vědět :)
      • Takže jen stačí koupit origo za 1500,- a pak můžu penízky solit jak se mi zlíbí :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit