Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preklep v textu clanku: "s nového raidu".
  • Rorschah
    co to tady melete zas o grafice? WOWko je pomalu starší jak vaše první kompy. když vyšlo, tak tady většina listovala ve slabikáři (soudě podle keců). od dob vanilly prošlo WOW tak radikálníma operacema, že už prakticky ztratilo svoje kouzlo. každý patch měl za úkol přitáhnout přesně ty paka, kteří se na předchozí verzi dožadovali spamem KDE že mají co a jak dělat. a když WOW dosáhlo verze,kdy vám šipečka musí ukazovat směr ke každe pi*ovině a doprovodný text navíc onu pi*ovinu odůvodňovat (cataclysm), tak už nepotřebujete ani kousek brainu - což znamená,že si začnete stěžovat na něco jiného, napřiklad remcy ohledně grafiky. přesně kvůli takovým lidem jde herní branže do sraček. HAWK
    • kostejnesmrtelny
      Ehm...je to RorschaCh, ty génie...

      Víš co...stačí kousek "brainu"... *3*
      • Hm misto argumentu kritizujes lidem nicky? Ty ses asi dobre v hajzlu :D
        • kostejnesmrtelny
          Já nic nekritizuju. Já se mu směju *1*
          • Rorschah
            To bude asi tím, že jsem si to tak dal naschvál ... Když napíšeš originálně Rorschach do gůglu tak ti to najde švýcarského psychologa ;) a to jsem nechtěl,takže trochu brainu ;)
  • WoW = je velika SuperTotalUltraMegapicovina pro deti
    • dalsi co nevidel ani logovaci screen... mam 36 a v gilde mame priemer 25-30 najstarsi ma myslim cez 50, ak narazas na to ze sme deti povahou..ok. Hram 6 rokov, zacal som BC ale na zlom serveri, tam to bola hroza (severania, slaby progres pred lk mali akurat zulaman v polovici..) po 2 okoch som presiel na TH a od vtedy som si aj zahral, a nemyslim ze by taky Lich king na 80 lev HC, alakir 25 (pre mna neskutocne peklo ako meleeka :-) neffarian na HC boli bosovia ktorich zdolaju nejake random grupy nie to este deti. takze by sa mali uz konecne vyjadrovat ludia co nieco o tom aj vedia.. maly priklad: raz mi frajo z freecka rozpraval ako zlozili sindragosu a vraj co sa mi na nej trapime, ale ked som sa ho spytal ake ability u nej fungovali na free, povedal ze ake ability??? ona tam len stala a hryzla az kym ju nezabili... ale vsade prezentoval aka je sindra lahka..
      • kostejnesmrtelny
        Prosimtě, vždyť to je tak zjevnej troll...
  • nejvetsi problem tohoto patche je, ze sice dostaneme novy raid, ale slozit ty soucasne uz bude velice snadne a ke gearu na ktery se lidi nadreli se dostane skoro kazdy. blizzard rikal, ze uz toto nikdy neudela, ale je ot tu zase :(((
  • Hrál jsem WOW 7 let ale před pulrokem jsem zkoncil hned po chvilce Cataclysmu XD už to prostě nejni ono :-) a ted se dost těším na SWTOR.Wow neodsuzuji někomu se líbí a někomu ne.U mě je to 50 na 50
    • A koho to zajímá *1* *1*
    • no na SWTOR se taky tesim jne mam strach ze bude 90% lidí chtít hrat za Jedie :-D jako to u SW bejva a to budem ozna pak trochu nevíhoda kevsemu se dá osekávat ze bude Jedi docela OP, no sem zvědav jak se to biowaru podaří vyvažit všecko
      • Jediove nebudou OP, to si nemuzou vyvojari dovolit, pochybuju, ze po tak dlouhy dobe vyvoje pokazej hru tim, ze bude nejaka classa moc OP. Maximalne to bude u nektery classy blbe vypocitany a bude silnejsi nez jina, jako to bylo ve wowku a pak sou prehnany reakce ubrecenejch hracu, ze je treba paladin moc OP atd. Navic kdyz si proctes fora, tak neni znamka po tom ze by vetsina hracu chtela hrat za Sitha/Jedie, je to vyrovnany, mozna mi prijde, ze hodne lidi chce hrat naopak za Bounty Huntera.
        • Třeba i takovej pašerák má hodně pozitivních ohlasů.
      • jj pravda dost lidi bude Jedi ale SIth je stejnej ne? akorat druha strana XD
  • Většina negativních komentářů pochází od lidí co hrajou neofiky a vůbec netuší jak to vlastně má celé fungovat... *3*
    • Od vanilly jsem hral na official serverech, hra se pro me s kazdou expanzi zhorsovala. Casy, kdy mit nejlepsi gear a raidovat nejvyssi instance znamenalo ze se musel celej raid snazit a dostat ze sebe maximum, jsou pryc. Dneska kazdej malej blbecek, kterej zacne hrat, ma za dva tejdny 85ku a za dalsi dva tejdny ma nejlepsi gear. O takovou hru sem ztratil zajem.
      • Rorschah
        souhlasim s vrookem. všichni mají všechno a hned. dřív to bylo těžce vydřené a hlavně player měl radost, že má item, který nemá každý druhý :)
        • Meles totlani sra*** ano wowjo je jednodussi ,ale proc by Blizard mel delat hru pro 2% fanatilu co u hry sedi 24 hod a zbytek co si plati hru budou jen civet s otevrenou hubou ? A milej zlatej, podivej se kolik guild ma pokoreno 13/13 na hard modu moc jich urcite neni a v obtiznosti bossu se vyrovna a nekdy i pretci slavnou pos***nou vanilu, kde nejen ze byl item vzacnost ,ale uz jen priprava na raid zabrala nesmyslny grind nekolik hodin na buffy a jine zhovadilosti , ktere otravovalo hru vsem normalne smyslejicim hracum, tak tady furt nebrecte nad vanilou ,kdyz v podstate ani nevite co je dnes a co je vanilla.
          • Tak za prvy ja vim co byla vanilla a co je dnes, za druhy mi vysvetli proc teda vetsina hracu z vanilly nadavaj na dnesni stav wowka, a za treti zkus pochopit, ze prave vuci nam, co hrajeme od vanilly, je nefer prizpusobovat hru casualum a rookies, sice s tim nic neudelame, ale pravo bejt nas**ny mame. Navic nevim, kde si vyhrabal, ze obtiznost bossu se dnes rovna obtiznosti vanilla bossum. Pokud jsi hral endgame content vanilly (jeste na 60ce samozrejme)) a progressoval si treba hakkara na realmu, kde jeste nebyl kill, a samozrejme pokud si to jeste pamatujes, tak nemuzes nikdy rict, ze jsou dnes stejny obtiznosti.
            • Ellendway
              Kolik rádoby Vanilla hráčů dala celý content? 1%...
      • no ja bych nerekl, ze sem malej blbecek a uz vubec nemam vsechno item level 372. spis bych rekl, ze to je docela tezke a jen opravdu sehrane party slozi sinestru. vetsina guild zamrzne na tom, ze progresuji nefariana, chogala, nebo alkira. na druhou stranu mozna ti mali blbecci zase maji vice casu :D
        • samozrejme, s urovni obtiznosti hry klesa i kvalita, sehranost a um guild a hracu.. spousta lidi si mysli, ze je to dnes obtizny, ale to je proto, ze nemaj tu moznost srovnat to s vanillou, kdy to bylo mnohem obtiznejsi a progress byl tedy mnohem zaslouzenejsi a hrac z nej mel vetsi radost... neni to fer vuci hracum, kteri hraji wowko od vanilly, a taky jich vetsina diky tomu s wowkem sekla
      • Ellendway
        Ukaž mi malého blbečka s plným 372ilvl gearem za dva týdny.
    • Jistě, protože je prakticky nemožné, aby se někomu nelíbila jedna stará hra, že.
      • Jak koukám Aoyagi je typickým příkladem odporáře ke každému příspěvku... nevadí... jestli se ti to nelíbí tvoje věc, já hraju WoWko rekreačně... umím zatím jenom 2 HC taktiky a stačí mi to. Raidy nechodim, jelikož na to prostě nemám čas, ale přijde mi, že je to teď vyladěný jak pro hráče co hrají jako já, tzn. občas si rádi zajdou dung nebo dají BG. A hráče, ktré baví chodit 25 raidy a mají na to čas... Blizz musel ustoupit z náročnosti a to především časové, jinak už by to nikdo nemohl hrát...
        • Tady zas někdo nechápe význam textu. O mém vlastním názoru na WoW jsem záměrně nic nepsal. Kdo že je ten "odporář"? Jinak se zbytkem souhlasím a podporuji, co se týká rekreačního hraní MMO.
  • Niekto sa tu pytal, preco stale ludia hraju WoW aj navzdory (na tuto dobu uz nepostacujucemu) grafickemu spracovaniu a dalsim zaporom - povacsinou kvoli socialnemu aspektu tej hry, logujem sa takmer len na raidy (3x5 hodin tyzdenne) pricom je to skvela zabava ked sa 25 ludi zide na TS/VT/Mumble a so spolocnym cielom sa snazia nieco zabit. DOst casto su to ludia, s ktorymi spolupracujes uz aj rok/dva a viac, celkom ich poznas, mozno si ich uz videl aj IRL (vseliake stretnutia atp). Jo a, ten pocit ked konecne zabijes bossa, na ktorom makas uz mozno tyzden/dva/mesiac, je vskutku skvely a jedinecny...
    • časem zjistíš, že těch 3x5hodin týdně se dá využít daleko lépe. Byl jsem WoWkař kolik let, nejvíc mě štvalo to zjednodušování. Znám ten pocit, když se podaří pokořit pořádného bosse, ale něco dokázat v reálném životě je ještě lepší *1*
    • Jednoduse a vecne ti na to odpovim - Lidi to hrajou protoze sou na tom zavisly a sve mrzke sebevedomi v realu ukaji ve virtualnim svete kde neceho dosahnout je mnohem jednodussi. Vim o cem mluvim, sam jsem byl na Wow zavislej a opravdu nejde na nem bejt nezavislej...
    • navic je to proste komplexni svet kam se da uteci pred tim posranym skutecnym a na chvili na nej zapomenout; to ze se trosku kurvi a preplacava pribeh a ze blizardu dochazeji napady je pravdy, ale i presto je to nejlepsi mmorpg jake kdy bylo a troufam si rici ze jen tak neco ho neprekona, kor kdyz vememe do uvahy vanilla wow, ktere melo neuveritelne kouzlo
    • Přesně, pocit kdy člověk konečně složí bosse na kterém pracuje týden nebo dva je vážně pěknej.Navíc co se týče grafiky tak ta je nádherná a v 25 raidu taky pěkně náročná.Příběh je pořád lepší než u ostatních mmo.Takže není důvod proč hrát jiný mmo který jsou lepší snad jen v grafice.
  • tohle me stve zase se budu muset učit taktiky na bosse jak ve škole. jeste jsem nezvladnul ani taktiku na ty raidy co jsou tam ted, abych zase lustil tu anglictinu na youtube a wowhead *11*
    • No to je hrůza. Přicházet sám na vlastní taktiky nepřipadá v úvahu!
      • i pres tvou ironii faktem zustava, ze jen maloktera (temer zadna) guilda vymysli strategii na bose, ostatni jedou proste podle toho
        • No jo, tak jsou to idioti. Ale tohle je v každém MMO...
      • moc ne.. to se moc prece nenosi.. kazdej **** se pta a znas taktiku.. tak mazej na yt.. proste to kouzlo prijdi si na to sam se diky wow ztratilo.. je to trapny, ale masy tak funguji :(
  • Na WoWfan.cz máme trailer i s českými titulky: http://wowfan.tiscali.cz/novinky/patch-42-rage-of-the-firelands-oficialni-trailer-cesky/1/
  • Bizzard už nebaví Azeroth, tak ho celý zničí a bude Titan *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit