Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neví někdo kdy má vyjit ghost recon future soldir????
    • sleepless
      Zrejme podzim, uvidime na E3
    • Hanzales
      2011 *3*
  • supr hra trochu jina nez ostatni a prave proto dobra hned instaluju 1:)
  • no z taktickyho hlediska uz ten obrazek u toho oznameni je kravina jelikoz by se sniper nikdy do toho okna takhle nepostavil sam takovy veci nedelam natoz aby nejakej profik udelal takovou kravinu. A co hry se tyka tak kdyz bude alespon takova jako jako puvodni sniper elite nebudu si stezovat.
    Pozn. KONZOLE NEMAJI BUDOUCNOST
    • A co je na tom špatně teda? :) (nerýpu, jen jsem neznalec a chci poučit :) )
      • víš ono když jsi sniper tak se musíš starat hlavně o to, aby záblesk po výstřelu nebyl tolik vidět a to uděláš tím, že zbraň nevystrkuješ z úkrytu
      • Třeba to, že mu čumí pomalu celá bouchačka ven z okna .. to bys byl dobrej snajpr .. pro ostatní snajpry a vojáky jako easy target ovšem.
        • Ja si teda ve hre vetsinou urcuju jakou budu mit pozici
    • Ty taky nemas budoucnost.
      • ty nemas ani soucasnost
        • Tak to ty teda nemas vubec nic.
          • Vy ani nemate dusi.
            • Dobrý den.
  • Super info
  • Zrovna hraju zas po letech jednicku a nadherne na tom vidim, jak sem z dnesnich her zdegeneroval a hra mi prijde i na normal dost obtizna, kazdopadne sem tomu zas prisel na chut a hra poskytuje aspon nejakej ten chalenge. Clovek je rad i za to, ze je nemusi jit jen tupe tunelem a strilet pred sebe
    • však ono to je kur*atěžký i na obtížnost rockie *8*
  • snad nezabudnu na konzolach pridat moznost autoaim a autoshoot (autoheal hadam spominat nemusim) tak aby to uplne dehonestovalo tie veci ako draha strely ci funkciu vertra.
    • no jako delame si tady z toho prdel, ale ono to nejspis bude tak, ze tlacitkem zastavis dech na 2 minuty, u toho se ti zvyrazni vsechny postavi cervenou aurou, spomali se cas, ruku budes mit z kamene, a v lehkem sprinutu ve vyskoku (dobra to uz prehanim) v libive animaci rozprsknes esesakovi mozek po zdi .. na cez se jeho spolubojovnici prekvapene rozbehnou k nemu a nevericne budou koukat kolem sebe bez umyslu soupnout se za zidku dokad je postupne vsechny nesundas ..
  • koukam ze nejsem jediny kdo je skepticky a ocekava ze to bude konzoloidni nesmysl :)
    • To si piš že bude. Dnešni decka by v prvnim dilu nedohrali ani prvni misi. Aby byli vsichni konzolovi blbečkové spokojeni, druhy dil se bude hrat uplne sám *1*
      • Nehadz vsetky dnesne decka do jedneho pytla ... ja so jedno z nich :) a vacsina dnesnych hier sa mi nepaci pretoze su zjednodusene .... stary sniper elite mam prejdeny niekolko krat a dufam ze dvojku neposeru ...
        • nevim ... neverim, ze by si troufli ponechat stary koncept a pustit to na konzole ..
          • Ten starý koncept byl taky na konzoli.
      • bože vy ste dementi *1*
        • Bohužel, i dement může mít někdy pravdu *1*
          • A taky ze JI ma..... *4*
  • Urug
    Dokud si u toho můžu beztrestně prdnout aniž bych se prozradil, tak to pro mě není dostatečně realistické.
    • MrSanta
      No, kdyby to byl ticháček a nepřítel měl silnou rýmu... *1*
      • Santo , lae to jsou zakazane zbrane *3*
    • Lepší jeden prd, než 10 doktorů *1*
      • kdyby na tebe přišli, ani 10 doktorů by ti nepomohlo *1*
  • He he X360 a PS3 to bude tedy 100% hardcore záležitost kde bude záležet na jediném výstřelu *1*
    • Ono už ale původní Sniper Elite byl na konzole se stejnými možnostmi jako na PC ( záleží taky na tvém nastavení obtížnosti ), tak co tady zkoušíš filosofovat?
      • No jo ale uběhlo 6 let a CoD se prodává víc než slušně...

        Ale no tak doufejmě. Jednička mě bavila. Já si prostě nmoc neumým představit že to nebude zjednodušený. Asi už jsem načichnul skepticismem.
    • Tak s tím autoaimem to tak bude. Co rána, to headshot. Vůbec bych se nedivil, kdyby to na PC nevyšlo.
      • YAACH Triple super mega asisted authentic headshot!!!
        • A nad mrtvolou se samozrejme objevi +100 *6* *1*
  • Výborně už se těším ...bože dej ať to zmáknou... skoro jsem až dostal chuť zahrát si zase jedničku :)
    • Jednička se hraje pořád a to online je to náramná zábava.Hlavně power 10 při kterém se musí trefit přesně do lebky aby protivník padnul.Výborná hra!!!A dvojka snad bude aspoň tak dobrá jako jednička.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit