Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to hraju cca 3 měsíc,...mám rozehrány asi dvě postavy, obě cca 40 level každá na jiném serveru. První postavu jsem přestal hrát hlavně proto že to byl server duchů....skutečně na každé planetě byli online tak 3 - 4 hráči, někdy jsem byl sám, a na fleetu bylo tak 20 hráčů v pátek večer max. řekl jsem si ok špatněj volba serveru, ...zkusím rozehrát novou postavu jinde....vyloženě jsem hledal server který je hodně zalidněný. a který má index Heavy. ok rozehrál jsem to na první planetě hned 90 lidí řekl jsem si to je super....dnes mám postavu na 36 levelu server už není heavy ani medium ale light.... ( ostatně to jsou všechny EU ) a hra okamžitě ztrácí na zajímavosti...zase...a dost mě to štvě protože jinak je hra výborná a já si jí užívám mnohem víc než wowko které jsem 4 roky hrál....ale tohle je špatně....nechápu proč ty servery nesloučí....tímto ty hráče ztratí. Mě to tam nebaví...
  • hmm at tomu rikaji jak chteji.. ale predplatitele by meli zacit setrit raci na TSW :)
  • zkousel jsem trial a po nekolika hodinach jsem potkal tak 5 hracu no a zase jsem to smazal když si vzpomenu jak jsem ve Warhammeru drtil za chaos uz od prvniho lvl tak tohle je hrozne zdlouhava nuda mozna jako singl by to slo ale na to nemam dostatek volnyho casu a až tak velkej fanda SW zas nejsem... no jen muj osobni nazor fanousku sveta SW to asi rekne vice *3*
    • ono je víc single s coopem než onlinovka. Ještě dva měsíce zpět kdy jsem to hrál to tak od lvl 40 byl vyložene single player
  • Já to říkal.
  • SWTOR je FAIL do roka F2P, nedokoncena uboha kopia WOW, hratelnost 2 mesiace PVP total FAIL
  • Ellendway
    Je docela smutné, že se článek zcela neslučuje s tím, co jste psali v bleskovce. Nevím, čemu věřit - jestli článku nebo bleskovce, ale při politice EA bych asi věřil bleskovce.

    Odkaz z bleskovky - http://arstechnica.com/gaming/news/2012/04/analyst-suggests-the-old-republic-is-already-losing-subscribers.ars
  • "Old Republic se nevylidňuje"... škoda, že jiné weby píší opak.
  • To slučování serverů to potřebuje jak prase drbání. Na EU straně oceánu už jsou jen asi dva nebo tři servery kde neni problém najít partu. U těch ostatních neni nic divnýho když na flotile (herní hub) najdete max 30 lidí ve špičcce a to je dost bída.

    Ať už je to způsobený čimkoliv, ten problém tu je. Hra samotná je skvělá, ale EaWare ukazuje svojí (pochopitelnou) nezkušenost s provozováním MMO.
    • Ano mas pravdu..ale Bioware pouze reagovalo na pocatecni napor hracu kdy rozsirovali a pridavali servery.Ale mas recht ke slouceni nekterych uz melo dojit davno
  • I když Bioware a MMORPG nemusím, tak tomuhle projektu fandím... Aspoň je to něco jiného než donekonečna nudící mobování... Snad jim to vydrží - vývoj zaplacený asi už mají...
    • ne, je to naprosto to same v jinym kabatě
    • Ringwraith
      Fandi myšlence. Té fandím taky.

      Provedení se doporučuju spíše zhrozit... viz problémy s Bioware verzí Hero Enginu.
  • Keyz
    To vypadá na:Uvedení na trh,růst a ústup.Tento průběh se týká modních hitů, tedy je to pouze hit který záhy bude upadat než přijde další hit?Anebo se to podaří nakopnout?
    • hit? spis hype

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit