Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravim, hele asi hloupa otazka ale kdy ze to ma vyjit pro PC ??
  • Původní Carmageddon jsem hrál - netuším teď na čem - asi 486DX a jako teenager jsem to považoval za totální masakr. V dnešní době už to bude asi slabota - i co se týče toho videa to vypadá slabě...
  • Rejsek
    Tohle ucelne masakrovani me nebavi. Lepsi je to v GTA, protoze tam to neni tak prvopanove a o to vic je to tim padem brutalnejsi.
  • Odulin
    Včera jsem zkoušel a škoda té optimalizace. Ale i tak mi to připomnělo strého karmáče. ˇA škoda ,že tam nejsou ty ksichty v rohu. :)
  • dost blbe optimalizovany a koliduje tam kazda cihla, coz je blby. Hrac se zasekne i kdyz jede kolem zdi a je tam vystupek.
    • Panebože, to je přesně účel hry - klást ti překážky do cesty. Celá hra je o fyzice a destrukci.

      Optimalizace je problematická, to je pravda.
      • Jack1947
        Fanboy dont be butthurt *3*

        Ha, optimilizace je stále na staré hovínečko, já to věděl! Já to věděl!
  • Jack1947
    Nelíbí se mi že zachovali, to podivné smykování a celkově divné řízení... dá se na to zvYknout ale preferuji něco jiného. To mi celkem vadí optimilizace počítám už bude lepší.
    • Fanoušci by tě za tohle utloukli. Chápu, že to chování aut nemusí vyhovovat všem, ale je to klíčová komponenta celé série, kterou komunita miluje. A vzhledem k tomu, že tvůrci slíbili zachovat původní feel, tak s tím souvisí i chování vozidel, které je podle mého názoru naprosto skvělé a vyžadující skill. Ideální balanc mezi arkádou a simulací.
      • Jack1947
        To věřím taky očekávám plnou hrst mínusů... *14* *14* *14*

        Prostě mne to ani moc nechytlo a nevím jestli je o skillu to že v 100 na poslední chvíly mi ten chodec sám od sebe uhne, jako by věděl že ho čeká smrt ale já nemám nic proti hodně věcím. *3*
        • Já si naopak myslím, že chodci utíkají ještě hodně málo a je velmi snadné je srazit.
          • Jack1947
            Tak to jsem hrál asi jinou Alpha verzi kdy pokaždé ve stovce nebo cvíce mi ten blbec na rovné silnice ve městě uhnul. POKAŽDÉ!!!!! *16* to nemůže být náhoda. Většinou to byly 2chodci nebo jeden fakt na ránu do břicha. *7*
            • Jack1947
              ZZz už je s tebou nuda.
            • Jacku, ty jsi unikát.
            • Jack1947
              No to určitě na rovné ploše, si spadl na hlavinku ne? *6*
            • To bude asi v dovednostech.
  • jnsCZ
    Říkal někdo Olej a krev?!
    • Tilwaen
      Já si při čtení nadpisu říkala, zda Tě někde někdo nezmasakroval.
    • Že tys dneska snídal humornou kaši, což =P?
  • C-BEAM
    je tam ta kamerka na ksichtíky jezdců jako v prvním dílu ?
    • Není. A koupil sem si rovnou i starej carmageddon abych si připomněl, jestli byl taky tak příšerně a otravně neovladatelnej... a o technický stránce věci se ještě rozepíšu, protože to je panečku kapitolka.
      • drasta
        Ja s ovladanim nemam nejmensi problem ani na controlleru ani na klavesnici takze si nejsem jistej co myslis. Technicka stranka je ale opravdu opravdu mizerna.
        • nightborne
          Vyzkoušel sem víc aut a některý sou opravdu oldschoolově carmageddonový (čti: neovladatelný), ale s některejma je to hratelný vcelku v klidu, zdá se.
      • Carmageddon 1 i 2 mají mnohem horší ovládání, než C:R. Bylo mnohem těžší vozidla ovládat, protože ve hře byla mnohem menší gravitace a auta klouzala hodně.
  • čemu dáte radši přednost Next Car Game, nebo Carmageddonu?
    • Jasně že Carmageddonu, protože zachovali mechaniky a nostalgie je mrcha *3* ale doufám v grafické mody co nejdřív *1*
    • drasta
      Ja mam Carmageddon i Wreckfest a rekl bych ze se to da jen velmi tezko srovnat. Pokud jde ale o technicky stav tech her tak jednoznacne Wreckfest.
      • JJ, C:R potřebuje patche na dopilování optimalizace, ale hratelnostně je ta hra parádní.
    • Jack1947
      Vzhledem k tomu že Next car game je spíše destrukční simulátor než arkáda, a Carmageddon je spíše záležitost nostalgie se všemi klady a zápory tak světe div se ale asi ničemu.
      • Destrukční simulátor s horší fyzikou, než v Carmageddon: Reincarnation. Dávám přednost Carmageddonu a Wreckfest možná ve slevě.
        • Pravda, ale srovnavat dve takto odlisne hry je haluz, ja si koupim oboji, wreckfest uz mam a carma si koupim kvuli gorovani pedestrianu :D
          • Já osobně myslím, že ta hra je skvělá právě kvůli destrukci, která je v C:R prostě lepší, než kdekoliv jinde (Beam NG nepočítat, to je zatím pořád jen technologické demo).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit