Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To je fuk že to bude singlplayer mě to moc nezajímá... navíc potom co provedli s Andromedou jaké to asi může být *12*
  • The Division jsme taky mohli hrát i sami, takže sorry že mě toto oznámení nepřimělo si hru předobjednat.
  • Prominte nevydržel jsem dýl než 6 minut (pak začali predstavovat jednotlivé trídy). Jak tam mluvili že hra nabídne unikátní a nový zážitek *13* Co je na tom nového? Multiplayerový zážitek spolu se singleplayer základnou tu už byl, jako i menící se svet pro všechny ( strídaní dne a noci, počasí a pod.). Oni zmínili boure a roční období s tím že boure možná zmení nejak mapu. Wow *6*
    Pilotování robotu, kde jsem to jen videl (aha napr. Titanfall). 4 ruzne klasy každá ma jine schopnosti, kde to jen bylo? (aha v každe druhe hre)
    Možná to bude dobra hra, ale nechápu kde berou tu drzost to prezentovat jako unikátní zážitek *12*
  • Vypadá to velmi zajímavě ale je to EA! Takže jsem velmi opatrný....
  • Né že bych nebyl už starý, ale může mi někdo vysvětlit, proč ,když už to teda vypadá tak nějak jakoby "realisticky" z těch kreatůr lítájí čisílka...? Proboha proč????
    • JamesFaith
      Pokud jsi tedy tak starý, je spíš s podivem, že tě vyletující číslíčka začala šokovat až teď.
      • Nešokují, ale serou. Totálně to ničí imerzi... Snad to půjde vypnout.
        • TheGGG
          to snad jde vypnout v každé hře kde jsem to zatím viděl, osobně to taky považuji za kravinu, je to pro lidi kteří se nechtějí vnořit do hry, příběhu, lore, světa, ale jen chtějí nafukovat ego na statistikách a critical hitech...
    • Zpětná vazba pro hráče? Narovinu schopnost uložit a znovu ji načíst je mnohem horší, protože z perspektivy herní postavy jsi bůh hrající si s časem.....
  • Kallessin183
    Nějak se nemůžu zbavit pocitu, že to vypadá jako Warframe na steroidech...
    • Haha do koment sekce jsem lezl jen proto abych jsem napsal, že to vypadá jak Warframe na steroidech xD Nu jsem alespoň rád, že nejsem jediný
    • Khanemis
      Dovolil bych si říci, že přestože mi to Warframe v lecčems taky připomíná, tak Warframe má alespoň na první pohled daleko zajímavější svět a výtvarnou stránku.
      • Kallessin183
        S tím naprosto souhlasím... Jeho svět a jehop postupné odhalování skze questy ve hře se mi strašně líbí...
  • Podíval jsem se ze srandy na E3 trailer pro ME2. Za tu minutu a půl co to mělo si člověk o té hře dokázal udělat lepší představu, než u Anthemu za 15 minut prezentace.
  • spoock
    řekl bych, že ta akce v těch oblecích by byla cool v městské zástavbě, mě to do té jungle nesedí
  • Lukass
    Todle bude jeste horsi propadak nez Andromeda, navic hry od rasistu nehraju.
    • Kazdej je rasista, je to uplne normalni lidska vlastnost smesne potlacovana dnesni spolecnosti.
      • Taronyu
        Tak to asi nie som človek :D
        • TheGGG
          až si tvoje dcery přivedou domů černochy a za barákem ti vznikne no go zona tak se do toho taky dostaneš neboj *3*
          • Taronyu
            Keďže nerozumieš písanému textu a neustále používaš demagógiu, tak diskusia je zbytočná. Aj tak je to tu OT.
          • Taronyu
            Ja som z Košíc, my tu jednu no go zónu už dávno máme.
            Ale nie som taký idiot, aby som na základe toho zovšeobecňoval *3*
            • TheGGG
              aha, takže když jdeš v noci s kabelou přes rameno jsi stejně opatrný když kolem tebe prochází důchodce se psíkem, jako když kolem tebe projde skupina mladých jižanských doktorů... LoL lžeš sám sobě.. *3* *3* snaha pěkná, takto mazej med kolem úst kolegům kavárníkům, ale já ti to nebaštím
            • Taronyu
              Ja som nikde nenapísal, že si nedám pozor. Samozrejme, že si dám pozor, tak ako si dávam pozor na každého.
              Daj ešte nejaký ten argumentačný faul *3*
            • TheGGG
              tak samozřejmě, když tě 9/10 inženýrů okrade, tak normální člověk si dá pozor i na toho desátého, ty si můžeš mezitím hrát na posvěcené najivní sluníčko...
      • každej ne, asi jenom ty *7*
  • mikezz
    Totálna generickosť, nemám o to najmenší záujem. Bioware nám pekne vyhorelo...
    • Tak to dopadá, když firmu odkoupí EA. Ustalené herní série, kde si vývojáři dali záležet na kvalitě, přemění na rychlokvašky (co nejrychleji a s co nejmenšími náklady) a dojí hru, dokud lidi neomrzí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit